Opinie o Zakłady Automatyki Polna S.A. w Przemyśl

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Automatyki Polna S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakłady Automatyki Polna S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Automatyki Polna S.A. w Przemyśl

witam, czy pracuje teraz ktoś jako technolog i mi opisze mniej więcej co i jak? Będę może aplikować są dostępne oferty. jak tak czytam te ostatnie opinie to raczej pisali ze praca i atmosfera jest w miarę okej. Czekam przy tym na opis maszyn i tego jak sprawnie się przy nich pracuje. czy firma często w nie inwestuje?

100 lecie firmy. Pięknie prawie. Bawi się ten w firmie kto może i ma ku temu chęci. Ale o byłych pracownikach w taką rocznicę , czyli tych co przed laty budowali ten zakład oczywiście nikt nie pamięta. Wielu przepracowało w Polnej sporo lat. Gdy wspominają zakład to twierdzą że było różnie, ale wspomnienia są z prawdziwym sentymentem dla Polnej. Niestety nikt nie pamięta o byłych wieloletnich pracownikach , tych którzy jeszcze żyją na tym świecie. Szkoda . Pozytywnie dla zarządu by było zorganizować tym dziadkom zakładowym troszkę kawy herbaty i jakiegoś placka. Koszty żadne a okazanie klasy i połączenie tych 100 lat dla pracowników i społeczeństwa lokalnego naprawdę bezcenne. Szkoda że tak egoistycznie się organizuje taką piękną rocznicę. Ale jak pokazuje historia o tych wielkich obecnie nikt nie będzie także pamiętał za chwilę. A szkoda że tak już jest. Pozdrawiam wszystkich pracowników i emerytowanych pracowników Polna. Osobom decyzyjnym życzę wszystkiego dobrego i aby pamiętali o wszystkich jednakowo. Pozdrawiam .

Pracodawca Nowy wpis

Pana opinia jest absolutnym kłamstwem. Podczas 100-lecia POLNEJ, które zostało zorganizowane na Przemyskim Rynku było postawione specjalne Miasteczko Polnej, które w głównej mierze było przeznaczone właśnie dla byłych emerytowanych pracowników POLNEJ. Wszystkim tym pracownikom wysłaliśmy osobiste zaproszenie drogą pocztową na adres, który posiadaliśmy w bazie. Każda z osób, która nas odwiedziła miała poczęstunek, a także otrzymała upominek w postaci drobnych gadżetów oraz wyjątkowej (bo wydrukowanej właśnie na tą okazję) książeczki przedstawiającej historię Zakładu. Szanujemy wszystkich naszych zarówno obecnych jak i byłych pracowników, którzy często nas odwiedzają. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia :)

Pantoma Nowy wpis

Jak na warunki przemyskie bardzo spoko praca. Zarząd myślę, że jest ok, idzie pogadać, pośmiać i zorganizować ważne kwestie. Nie wiem jak płaca ludzi "technicznych", ale w biurze warunki płacowe są spoko. Nie narzekam. Zakład 5km od centrum więc kawałek drogi, ale dojazd spokojny, jest parking. Jest też stołówka dostępna dla pracowników. W czwartki pizza też gites. Są premie za sprzedaż i za różne rzeczy więc nie ma źle.

@Pantoma

A jak ogólnie stoicie z zarobkami w całym biurze? chodzi mi o to czy stawki są raczej podobnie niezależnie od stanowiska? podział obowiązków podobnie? Dla przykładu są teraz dwie oferty, dla speca od sprzedaży oraz analityka obliczeń i ani tu ani tu nie ma podanych widełek, ktoś zna zarobki by moc się odnieść?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Zakłady Automatyki Polna S.A. rekrutuje na stanowisko Analityk. Może ktoś planuje aplikować?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Zakłady Automatyki Polna S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Magazynier?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
aaa

Mówią tu, że na początek minimalna krajowa. Prawda to? Chcę aplikować na operatora maszyn, ale nie za taką kasę. Chociaż te 5-6 tys. dałoby się zarobić mając doświadczenie? Podobno też o podwyżki ciężko, a na stronie piszą o możliwościach rozwoju w firmie. Co więc mogą mieć na myśli? Awans po jakim czasie jest realny? I czy obowiązuje system zmianowy?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Zakłady Automatyki Polna S.A. na Pracownik Administracyjny? 31 maja ogłoszenie na GoWork.pl.

Wynagrodzenie wypłacane jest w systemie miesięcznym - do 10 dnia następnego miesiąca.

Endrju

Niestety przez pseudo menagerów i kierowników ten zakład stacza się. Rada nadzorcza co rusz wdraża głupie i drogie pomysły, prezesem jest gnojek pokroju obajtka z adhd. Zatrudnia się kolesi po AWF na wysokie stanowiska których prędzej spotkasz na fajce niż przy pracy. Pracownicy techniczni i fizyczni którzy są solą tej firmy są traktowani jak zło konieczne. Podwyżki to co roczne podnoszenie pensji do najniższej krajowej. Jeżeli nie masz noża na gardle to szkoda czasu na Polną.

Ąaa

Ok

@Endrju

Szczerze? Widać, że jesteś oburzony pewnie masz powód, ale czasami lepiej uważać na to kogo i jak się obraża tutaj, bo widziałam akcję jak gościa pozwali i podobno serio grubo to wyszło.xd A ogólnie to to wszystko serio źle brzmi, masz jakieś dowody, czy jedynie słowa?

pracuje i widze.

Katarzyna
@ja

I co, od początku 2022 nie było żadnej waloryzacji stawek? Pracujecie za minimalną 3010 brutto, kiedy inflacja wynosi 18 proc.? Jakoś mi cieżko uwierzyc...

Starszy
@Katarzyna

Nie było. Mało tego, prezes nawet chce obciąć co może z pensji najmniej zarabiających w nowym roku. Ot "kryzys" i widmo restrukturyzacji spowodowanych prawdopodobnie kosztami podwyżki minimalnej stawki. W firmie ponad połowa pracuje na minimalnej i im się chce zabrać, w czasie gdy ludzie niekompetentni i nieefektywni zarabiają po 12 tyś. Na rękę ;)

Jolanta
@Starszy

Aż tak duże dysproporcje są w pensjach? To kto może liczyć na te 12k?

Starszy
@Jolanta

Tak jak wcześniej pisał jeden użytkownik. Przyjaciele zarządu :)

Młodszy

Odradzam pracy jako konstruktor w tej firmie, szczególnie osobom młodym które myślą o rozwoju swojej ścieżki zawodowej. Pieniadze marne a odpowiedzialność duża Niestety w Polnej brak perspektyw na rozwoj, konstruktor w tej firmie nie ma szans na samodoksztalcanie bo nigdy na to nie ma czasu w firmie. Firma jest w tyle za konkurencja A nie robi się nic aby to zmienić. Także jak komuś nie zależy na pieniądzach i na rozwoju to może tu pracować.

Renata
@Młodszy

A jakie są zarobki?

Łukasz
@Młodszy

Żeby być konstruktorem w Polnej to trzeba mieć dobrą psychikę.. odpowiedzialność duża,starasz się, pracujesz jak najlepiej a na końcu i tak wychodzi że to wina konstruktora..

Stefan
@Łukasz

Wiadomo że w takiej pracy odpowiedzialność jest duża. A jak to wygląda z finansami? Wypłata rekompensuje ten stres chociaż?

On
@Stefan

Niespecjalnie.

Czy urlop w Zakłady Automatyki Polna S.A. jest płatny 100%?

Urlopy płatne są zgodnie z przepisami Kodeksu pracy

Robert

Problemem Polnej jest zarzad. Prezes - czlowiek ktory na sile wciskany jest na kolejne stolki przez swojego przyjaciela, przewodniczacego RN Polna. Zbyt wielu sukcesow nie odniósł na poprzednich stanowiskach i w Polnej rowniez nie odniesie. Pani wiceprezes pokazujac pazurki próbuje zbudowac autorytet ale wśród koleżanek i kolegów łatwo nie jest a zabawe w kotka i myszke kazdy widzi tak samo jak brak doswiadczenia i brak planu dzialania. Jesli Polna kiedykolwiek przedstawiała jakies wartosci to ten czas juz dawno przeminal. Niedlugo 100 rocznica, pytanie czy oprocz zarzadu ktos bedzie swietowal? A co do zatrudnienia, to jesli chcesz 14k netto wynagrodzenia, zero odpowiedzialnosci, swietna atmosfere w pracy wycieczki i zabawe, to musisz zalozyc firme i byc kolega zarzadu.

@Robert

ostatnia sugestia mnie zdziwiła. ;) No ale to chyba nie jest aż tak proste niestety... Słabo, że tu takie kolesiostwo jest według Ciebie. Myślisz, że da radę na nich jakoś wpłynąć, żeby zmienili postępowanie? Szkoda zaprzepaścić taką firmę. :(

Obiektywny
@Robert

Chyba nie jesteś "pupilkiem" obecnego zarządu i nie możesz sobie z tym poradzić...ale trochę prawdy jest w tym co piszesz..

@Obiektywny

Trochę? Czyli która część tak konkretnie jest prawdą a którą można poddać wątpliwości?

Szary pracownik
@Robert

Zarząd nie jest taki zły, zawsze mógłby być gorszy. Tylko jest podatny na sugestie nie właściwych osób. Powinien bardziej być otwarty na rozmowę z szeregowymi pracownikami którzy bądź co bądź pracują na kadrę kierownicza.

Czy obecni pracownicy Polna SA mogą wymienić pozytywne aspekty pracy w tej firmie ?

@Kasia

Pozytywne aspekty w tym zakładzie pracy są jedynie wynagrodzenia wypłacane na czas i sklep z tanim winem naprzeciwko czynny od wczesnych godzin porannych..

@Larry

@Larry To, że wynagrodzenie jest na czas już wiemy. Napisz jeszcze, ile ono wynosi w Zakłady Automatyki Polna? Z góry dziękuję.

@Emilia

Emilia, wynosi ono tyle ile ustalisz z pracodawcą.

@Larry

Jasne, że każdy może negocjować stawki na rozmowie o pracę, ale też nie przesadzajmy - jakieś widełki pracodawca ma z góry ustalone i to o nie pytam. Oczywiście też pytam o ewentualne premie, nie tylko o podstawę.

@Larry

Emilio, płace w biurowcu dla na niekierowniczym stanowisko, bo pewnie o taki Ci chodzi wg mojej wiedzy zawierają się w widełkach od najniższa krajowa czyli pewnie 2400 do ok. 10000. A co ciekawe ten co mniej zarabia ma więcej pracy..

@Larry

Dość spore te widełki, szczerze mówiąc... Rozumiem, że podajesz kwoty brutto. A czy mogę zapytać, na jakim stanowisku Ty pracujesz w Zakładach Automatyki? Może mógłbyś powiedzieć coś o swojej pracy.

Łukasz
@Kasia

Brak takich aspektów.

Koles

Te 10000 to tylko elita i przyjaciele zarządu

Jakie są warunki zatrudnienia w Zakłady Automatyki Polna S.A.?

Zaczynasz od najniższej krajowej. Później zwodzą Cię że dostaniesz podwyżkę, ale nic za tym nie idzie. Dostajesz coraz więcej obowiązków. Coraz większa odpowiedzialność a nic w zamian prócz mydlenia oczu. Osobom szanującym swoje zdrowie, czas i siebie odradzam.

Prezes

Prawda szczera

rze

Praca w biurze w sztucznej atmosferze , wszyscy się do siebie uśmiechają a każdy każdego obgaduje. Ludzie z wiedza pracowici i z zapałem są niedoceniani. Liczą się tylko "pupilki" którzy się odbijają i mają się za niewiadomo kogo. W firmie namnożyło się managerów i kierowników którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu zespołem projektem itp. Managerem są ludzie bez podstaw technicznych którzy są zwykłymi handlowcami, mogą co najwyżej sprzedawać bułki w piekarni. W firmie zupełny brak przepływu informacji, jeden wielki chaos wszystko jest robione na ostatnią chwilę. Czepiają się "szarych" pracowników a tak naprawde to kadra menadzerska kuleje w tym zakladzie. Wielka szkoda ze zaklad z taka historia jak Polna nie funkcjonuje tak jak przystało na dzisiejsze czasy. Nie polecam pracy w tym zakładzie.

Venom

Podkladają świnie nowym pracownikom, układy ukraińców bo to oni trzymają łapę na tej firmie. Dziwne zwyczaje i ciemnota. Brudno - a pracownicy produkcji chleją wódę w pracy jak za PRL.

@Venom

Przedstawiłeś bardzo szokujące informacje na temat pracy w firmie POLNA sa. Mógłbyś napisać, jakie rzekomo zdarzają się sytuacje, które według Ciebie są ewidentnymi działaniami na niekorzyść nowych pracowników? Jesteś w stanie podać konkretne przykłady? Szokująca jest również informacja na temat rzekomego spożywania alkoholu w tym miejscu pracy. Czy pracodawca wie, że tak się dzieje? Odpowiedz, proszę.

Dawid
@Michał

Venom, o czym ty właściwie mówisz? Jakie podkładanie świni?

@Dawid

Może Ty będziesz w stanie odnieść się do tego, co zostało napisane na temat rzekomego spożywania alkoholu przez pracowników w firmie POLNA? Chciałbym, aby ktoś potwierdził bądź zdementował tę informację, aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście tak jest. Proszę o informację.

Rozczarowany

Tak z tymi rekrutacjami to prawda. Prezes robi bardzo złą atmosferę, jest sztywno, jest donosicielstwo, jest grupa wysoce uprzywilejowana, reszta to plebs. Dzisiaj jesteś super, a jutro już nie. Pozbywają się ludzi z wiedzą i doświadczeniem. Wydawało mi się, że to poważna firma, ale tylko mi się wydawało. Prezes uważa, że tylko w Rzeszowie sa mądrzy ludzie. Nie polecam bo tam człowiek nie zna dnia ani godziny. Prezes wywala bo mu się czyjaś gęba przestaje podobać. Ot mądry i kulturalny Rzeszowiaczek

KOBIETA

80 ZL DAJE NA SWIETA A ILE DLA RADY??? PANIE PREZESIE TU LUDZIE PRACUJA SZKOLY DAJA 400ZL NA SWIETA W TALONACH CZEKAMY NA NOWE POMYSLY OD PREZESA CO TO JEST 8O ZL???TY WIECEJ WYDEAJESZ NA TELEFON

Firma robi rekrutację, a później okazuje się że nie ma pieniedzy i nikogo nie zatrudnia. Strata czasu jechać tam. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Automatyki Polna S.A. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Zakłady Automatyki Polna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Automatyki Polna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Automatyki Polna S.A.?

Zakłady Automatyki Polna S.A.