Opinie o .Hurtex w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy .Hurtex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie .Hurtex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o .Hurtex w Lublin

Wojtek Nowy wpis

Firma działa tylko w Lublinie ?

viktoria Nowy wpis

jak to? przecież podobno szukają sprzedawcy w Słupsku

viktoria Nowy wpis

też mi się wydaje że do tego typu pracy nie jest potrzebny jakiś gigantyczny personel, co z drugiej strony pewnie nie będzie dla mnie korzystne bo jak szukam pracy to mniej stanowisk do wzięcia a pewnie znacznie większa konkurencja. a z tego co się do tej pory dowiedziałam to sporo ludzi chce tutaj pracowac

Rudy Nowy wpis

A ja słyszałem od mojej byłej dziewczyny, że tam kierowniczka razem z siostrunią to niezłe przekręty robią

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie .Hurtex? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ktoś

Hurtex Lublin Lwowska to jedno wielkie bagno!!! A dzieje się tak za sprawą kierowniczki, która leci sobie w ch... Wypłaty to jakaś kpina - zazwyczaj na raty a już o terminie "10" nie ma co marzyć...

Zdzitek

To nie wiedziałeś takich rzeczy? Wtedy ta kasa - oczywiście opłacając wszystkich po kolei - idzie do osób, do których jest skierowana pomoc.

Fiks

Nie wiem jak w Hurtexie, ale wiem, że nie które sklepy z odzieżą odkupują czy dostają wręcz ciuchy które ludzie oddają do kontenerów PCK.. więc niezłe jaja.

roman

@Deki, najlepiej wybierz się i sprawdź, ale pewnie zależy od dostawy, czasem zdarzy się ciuch z metką, czasem ledwo co.

Deki

A jakiej jakości w ogóle są produkty? Czy nie jest to taki typowy śmierdzący ciuch, którego żal wziąć do ręki?

ktos

żygac mi sie chce na samo to słowo hurtex......[usunięte przez moderatora],żadnych pochwał,[usunięte przez moderatora],na każdym kroku szukają afer ,nikt spokojnie z tamtąd nie odszedł [usunięte przez moderatora]

majk

brak słów na to co wyprawiają z ludzmi ,żadnego posznowania dla pracownika

lok

hurtex ,,,,brak słow na tych ludzi co to prowadzą,wredni[usunięte przez moderatora],muszą pokazać kto rządzi ,żadnej kultury [usunięte przez moderatora]...afera za aferą,zwolnienia za byle co....nie polecam ż

ktoś

Słowa kojarzące się z Hurtex Lublin (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa, stresująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią Atmosfera i ludzie tam pracujący są: atmosfera - czasem beznadziejna, czasem fajna. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie da się, z góry narzucona, ewentualnie można robić nadgodziny Najbardziej podobało mi się w Hurtex Lublin: ludzie tam pracujący, czasem mili klienci Najbardziej nie podobało mi się w Hurtex Lublin.: kierownictwo, które traktuje ludzi jak roboli.

gość

zapomniałabym dodac, jezeli chodzi o wyplaty, to powinny byc wyplacane do 10 dnia kazdego miesiaca, a sa czasem i tydzien pózniej wypłacane, czesto trzeba prosic o zaliczke w dniu wyplaty, choc czasem tez na to nie maja i trzeba czekac az w kasie cos sie uzbiera, bo nie ma przelewów na konto tylko do ręki.

w koncu hurtex [usunięte przez moderatora] chyba wszyscy którzy tam pracowali wiedzą co to za ludzie maja tą sieć sklepów (zacznijmy od tego czy to są wogole ludzie .....bez żadnych uczuć ) [usunięte przez moderatora],żeby pracował jeszcze lepiej ,za pensje mniejsze niz sprzątaczka

[usunięte przez moderatora].wspólczuje tym biednym dziewczynom co tam pracują.................kiedyś sama tam pracowałam .......afera za aferą......pretekst żeby tylko kogoś zwolnić ......brak słów

afery żeby tylko kogos zwolnic a praca za marne [usunięte przez moderatora] ostatnio niby zgineły okulary na wilenskiej

Zostaw merytoryczną opinię o .Hurtex - Lublin

.Hurtex