.Hurtex

Lublin

Opinie o .Hurtex

anonim 2011-08-20 22:40:37
afery żeby tylko kogos zwolnic a praca za marne [usunięte przez moderatora] ostatnio niby zgineły okulary na wilenskiej
anonim 2011-08-20 22:44:59
[usunięte przez moderatora].wspólczuje tym biednym dziewczynom co tam pracują.................kiedyś sama tam pracowałam .......afera za aferą......pretekst żeby tylko kogoś zwolnić ......brak słów
anonim 2011-08-22 19:06:06
w koncu hurtex [usunięte przez moderatora] chyba wszyscy którzy tam pracowali wiedzą
co to za ludzie maja tą sieć sklepów (zacznijmy od tego czy to są wogole ludzie .....bez żadnych uczuć ) [usunięte przez moderatora],żeby pracował jeszcze lepiej ,za pensje mniejsze niz sprzątaczka
gość 2011-08-31 09:07:42
zapomniałabym dodac, jezeli chodzi o wyplaty, to powinny byc wyplacane do 10 dnia kazdego miesiaca, a sa czasem i tydzien pózniej wypłacane, czesto trzeba prosic o zaliczke w dniu wyplaty, choc czasem tez na to nie maja i trzeba czekac az w kasie cos sie uzbiera, bo nie ma przelewów na konto tylko do ręki.
ktoś 2011-09-07 11:44:12
Słowa kojarzące się z Hurtex Lublin (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa, stresująca.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią
Atmosfera i ludzie tam pracujący są: atmosfera - czasem beznadziejna, czasem fajna.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie da się, z góry narzucona, ewentualnie można robić nadgodziny
Najbardziej podobało mi się w Hurtex Lublin: ludzie tam pracujący, czasem mili klienci
Najbardziej nie podobało mi się w Hurtex Lublin.: kierownictwo, które traktuje ludzi jak roboli.
lok 2011-11-24 21:25:59
hurtex ,,,,brak słow na tych ludzi co to prowadzą,wredni[usunięte przez moderatora],muszą pokazać kto rządzi ,żadnej kultury [usunięte przez moderatora]...afera za aferą,zwolnienia za byle co....nie polecam ż
majk 2011-12-11 20:09:23
brak słów na to co wyprawiają z ludzmi ,żadnego posznowania dla pracownika
ktos 2012-01-24 21:52:09
żygac mi sie chce na samo to słowo hurtex......[usunięte przez moderatora],żadnych pochwał,[usunięte przez moderatora],na każdym kroku szukają afer ,nikt spokojnie z tamtąd nie odszedł [usunięte przez moderatora]
Deki 2014-03-18 00:03:24
A jakiej jakości w ogóle są produkty? Czy nie jest to taki typowy śmierdzący ciuch, którego żal wziąć do ręki?
roman 2014-03-19 23:01:53
@Deki, najlepiej wybierz się i sprawdź, ale pewnie zależy od dostawy, czasem zdarzy się ciuch z metką, czasem ledwo co.
Fiks 2014-03-26 23:53:12
Nie wiem jak w Hurtexie, ale wiem, że nie które sklepy z odzieżą odkupują czy dostają wręcz ciuchy które ludzie oddają do kontenerów PCK.. więc niezłe jaja.
Zdzitek 2014-06-18 07:57:11
To nie wiedziałeś takich rzeczy? Wtedy ta kasa - oczywiście opłacając wszystkich po kolei - idzie do osób, do których jest skierowana pomoc.
Ktoś 2015-01-17 20:10:52
Hurtex Lublin Lwowska to jedno wielkie bagno!!!
A dzieje się tak za sprawą kierowniczki, która leci sobie w ch...
Wypłaty to jakaś kpina - zazwyczaj na raty a już o terminie "10" nie ma co marzyć...
Rudy 2015-02-11 19:49:32
A ja słyszałem od mojej byłej dziewczyny, że tam kierowniczka razem z siostrunią to niezłe przekręty robią
viktoria 2015-03-27 16:50:49
też mi się wydaje że do tego typu pracy nie jest potrzebny jakiś gigantyczny personel, co z drugiej strony pewnie nie będzie dla mnie korzystne bo jak szukam pracy to mniej stanowisk do wzięcia a pewnie znacznie większa konkurencja. a z tego co się do tej pory dowiedziałam to sporo ludzi chce tutaj pracowac
viktoria 2016-05-21 13:10:25
jak to? przecież podobno szukają sprzedawcy w Słupsku
Zostaw swoją opinię o .Hurtex - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie .Hurtex