Edward Lech, Zakład tapicerstwa okretowego „Pacyfic” w Ostródzie

Ostróda

Opinie o Edward Lech, Zakład tapicerstwa okretowego „Pacyfic” w Ostródzie

admin 2015-05-23 09:01:37
Pracowałeś już w firmie Edward Lech, Zakład tapicerstwa okretowego „Pacyfic” w Ostródzie? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.
Morfeusz 2015-06-09 15:10:48
Zakładzik elegancki pieniążki nie najgorsze jak za taka pracę, warunki pracy luxus a jeśli chodzi o ludzi w Zakładzie to jak wszędzie masa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ców, ale też dużo naprawdę pracowitych i uczciwych ludzi.
MONGOŁ 2015-06-29 13:14:45
Zakład ciągle zamieszcza ogłoszenia z ofertami pracy oferującymi stabilne zatrudnienie i wysokie zarobki.(usunięte przez administratora). W ciągu ostatnich tygodni przewinęło się tam mnóstwo ludzi. (usunięte przez administratora)
metiko 2016-04-22 19:01:32
Emil, bo ile osób tyle opinii. Firma jest spora, zatrudnia ponad 100 specjalistów, pracujących na halach o powierzchni 3500 metrów kwadratowych. W 2013 roku wyprodukowali ponad 7500 kompletów tapicerek.
Zostaw swoją opinię o Edward Lech, Zakład tapicerstwa okretowego „Pacyfic” w Ostródzie - Ostróda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edward Lech, Zakład tapicerstwa okretowego „Pacyfic” w Ostródzie