P P HANDLOWE RESTOL

Rzeszów

Opinie o P P HANDLOWE RESTOL

mario 2015-03-15 12:44:18
Witam. Rok temu pracowałem w tej firmie jako PH i już teraz albo dopiero teraz odradzam tą firmę jako pracodawca. firma Restol przede wszystkim nie daje zarobić - co to znaczy?! Podstawa jest niska a towar, który oferuje nie sprzedaje się, stąd też brak podgonienia swojego wynagrodzenia premią. z jednej strony słuchasz od klientów, że zainwestowali w RESTOLa towar a z drugiej strony przełożony męczy Cię, że nie ma sprzedaży. Wtedy jak ja odchodziłem to już wtedy mało kto kupował fronty w foli, bo na rynku pojawily sie lakiery, laminaty, akryle... Meble nie mają designe - można sobie porównać ich meble do konkurencji i są przede wszystkim drogie, bo firma ma az 5 włascicieli i kazdy chce swoje pieniadze. Zarząd tej firmy nic nie robi aby poprawic swoja konkurencyjnosc. ka moze stanac na pare dni. nie wspomne, ze w piatki pracownicy nie pracuja, bo musza ratowac firme. ary par maszynowy i nie inwestuje sie w nowy. Kazdy modli sie, aby nic sie nie zepsulo, bo wtedy fabryka nie pracuje. PH w tej firmie nie ma pieniędzy i nie ma go w domu - ciagle wyjazdy, opiekujesz sie 4/5 wojewodztwami, w terenie musisz cos tez cieplego zjesc... jednym slowem nie kalkuluje sie pracowac w tej firmie, szczegolnie jak ktos ma na utrzymaniu rodzinę.
piotrek 2015-05-15 16:46:42
Zgadzam się. Szkoda mojego czasu aby pisać szerzej. Nie szanują pracowników. Zabierają premie w zależności czy kierownik dogaduje się danego dnia z zona. NIE POLECAM.
Zostaw swoją opinię o P P HANDLOWE RESTOL - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P P HANDLOWE RESTOL