Opinie o Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o. w Kielce

Zainteresowana Nowy wpis

W związku z ogłoszeniem o pracę na stanowisko KOSZTORYSANTA, poszukuję informacji o firmie TRANSKOL Kielce: - jaka atmosfera wśród pracowników; - jaki stosunek kadry zarządzającej do szeregowego pracownika - czy pensja adekwatna do wiedzy i umiejętności. Im więcej informacji tym łatwiej będzie podjąć decyzję o zmianie pracy :)

Katarzyna Nowy wpis

Dzień dobry. Jaki jest powód częstej wymiany kadr na stanowisku Specjalista Działu HR? .W styczniu 2021 poszukiwano osoby, w kwietniu 2021?

Katarzyna Nowy wpis

Dziękuję za odpowiedź, ale czy tylko kasa?

Kolejarz Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. Strata czasu zwłaszcza dla ludzi młodych. ODRADZAM

Izabela

Widzę, że w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o. zgłaszaliście problem z niskimi zarobkami. Czy coś się zmieniło w tym temacie? Płaca minimalna w Polsce wzrosła więc podejrzewam, że i w tej firmie wypłaty podskoczyły do góry.

Rozmowę kwalifikacyjną w Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierownik budowy - branża kolejowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Kacper

@pracownik a co uważasz ze w biurze jest lepiej?

dino76

a ja mam dobre wspomnienia z pracy z ta firma i pozdrawiam pracownikow

@dino76

Chyba z biura. :)

- niskie zarobki - wyeksploatowany tabor - stresujące warunki - brak perspektyw na rozwój - wrogie nastawienie prezesów do pracowników Nie polecam, większość osób która została to pracownicy po państwowym przedsiębiorstwie. Każdy nowy pracownik szybko odchodzi, chyba, że nie ma innego wyjścia.

Czarek

Żeby docenić dobrego pracodawcę trzeba samemu być dobrym pracownikiem!!!

@Czarek

Uważa pan, że Transkol jest dobrym pracodawcą a pracownicy go nie doceniają? Śmiech na sali.

Jim

Nie polecam pracy w Transkolu. Niskie zarobki, praca stresująca, (usunięte przez administratora) Ludzie na stanowiskach kierowniczych nie mają żadnego głosu, o każdej sprawie decyduje prezes. Chaos i bałagan. Jedna z najgorszych firm z branży. (usunięte przez administratora) STANOWCZO NIE POLECAM.

Niewolnik

Stanowczo odradzam Moje sugestie dla Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o.: Stanowczo odradzam. Marnowanie czasu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podnieść zarobki

były murzyn Wojtka

za tą stawkę to śmiech tam robić. tam szukają niewolników nie pracowników

plasser
@były murzyn Wojtka

Pamietam jak disiaj 42 dni pracy po koleji ,przy stawce 14.75 za sobote i 18,1 za niedziele b-tto takie byly stawki w 2011r. Po 5 latach pracy podziekowalem za wyzysk.

admin

Czy Twoim zdaniem firma PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA SPECJALISTYCZNEGO TRANSKOL SP. Z O.O. to dobre miejsce na robienie kariery? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Długa 29
    25-650 Kielce

Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o.