PHU "ZAM-POL" Sp.c Małgorzata Zamelczyk, Karol Zamelczyk Kiełczewo

Kiełczewo

Opinie o PHU "ZAM-POL" Sp.c Małgorzata Zamelczyk, Karol Zamelczyk Kiełczewo

nick 2015-07-12 12:22:34
A teraz napiszmy coś o ludziach którzy pracują w tej Firmie. Szeregowy Piotrowicz największy alkoholik który jest w stanie się z tobą zaprzyjaźnić, po to tylko żebyś woził mu alkohol. Jeździ po pijaku Ciężarówką i nic i nikt mu tego nie zabroni. Jak to było, weź jedź za mnie bo jeszcze mnie trzyma po wczorajszym. Ale po drodze jeszcze ze trzy piwka wychleje później wsiada w ciężarówkę i jedzie jeszcze z 400 km gratulacje za fachowców. Zapraszamy do zapoznania się z tym opisem. Zostały jeszcze dwie osoby do opisu. Pedancik i taki co ma krzywy Ryj Jankowiak. Zapraszam do lektury.
nick 2015-11-17 00:19:58
A teraz cos o Jankesie(jankowiak tomasz) jest to czlowiek falszywy,jak by mogl to by wbil noz w plecy. On i posrany Bartek wielki dyspozytor szpadlem oderwany od pluga!!! W piz.ie byl i h.u.j.a wie oby dwaj wytatulowani jak by cale zycie w wiezieniu byli. A zwlaszcza posraniec Jankowiak. Jak go spotkacie na ulicy to dajcie mu skibke chleba bo nie ma co do ryja wlozyc Biedak Posraniec. Do firmy nie mam pretensji ale do tych falszywych ludzi co tam pracuja. TJ czas ci po woli mija. A ja jestem cierpliwy!!!!!!!!!!!
TJ 2016-02-25 21:23:59
do(usunięte przez administratora)czas zglosic to naruszenie do policji niemasz mojej zgody zeby oczerniac moje imie i nazwisko w internecie to jest karalne
dali 2016-04-23 18:54:37
widzę , że robi się niestety co raz ostrzej. Trochę myślę , że powinniście się uspokoić i rozmawiać bardziej konstruktywnie
Kierowca bombowca 2016-11-16 10:05:52
Nie polecam. Na rozmowie o pracę słyszy się co innego a w rzeczywistości robi się też co innego - nie te kraje, nie te trasy i nie takie pieniądze na jakie była umowa. Po przyjeździe z 2 tygodniowej trasy po 2 dniach otrzymuje się telefony że trzeba po kraju jeździć. A rodzina? Dzieci? Atmosfera w biurze jest, delikatnie mówiąc mocno średnia. Za każdym razem coś nie tak i ciągle się trzeba tłumaczyć przed wszystkimi (a zwłaszcza przed dwoma osobami) Wypłaty nie są liczone uczciwie. Próbują oskubać człowieka pod byle pretekstem. Trzeba się wykłócać o wszystko albo być wazeliną... Kilka nowych samochodów a reszta to powypadkowe sztrucle złożone z 2 sztuk co widać już na pierwszy rzut oka. Ja się zwolniłem i jeżdżę gdzieś indziej. Dopiero teraz widzę jak tam był kibel.
Zostaw swoją opinię o PHU "ZAM-POL" Sp.c Małgorzata Zamelczyk, Karol Zamelczyk Kiełczewo - Kiełczewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU "ZAM-POL" Sp.c Małgorzata Zamelczyk, Karol Zamelczyk Kiełczewo