Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zam-Pol Sp.C. Małgorzata Zamelczyk Karol Zamelczyk w Kiełczewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zam-Pol Sp.C. Małgorzata Zamelczyk Karol Zamelczyk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zam-Pol Sp.C. Małgorzata Zamelczyk Karol Zamelczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zam-Pol Sp.C. Małgorzata Zamelczyk Karol Zamelczyk w Kiełczewo

Były kierowca

Uwaga kierowcy na tą firmę!!! Moja opinia z przed 2 tygodni została usunięta na prośbę firmy. Nie podpisujcie z nimi żadnych umów zlecenie bo pieniędzy nie zobaczycie. W tym biurze jedno dziadostwo siedzi. Na sklepach Dino (usunięte przez administratora) aż miło. Szef obiecuje nowe auta złote góry a w rezultacie auto złom na start. Stos papierów do podpisania itp. Szkoda czasu.

@Były kierowca

A ten stos papierów do podpisanie, to czego dotyczył? Nie napisali tam, ile miesięcznie się zarobi?

Były kierowca

@Były kierowca

Tobie wisieli kasę za jedno zlecenie czy więcej? Czy na normalnej uop sytuacja wygląda lepiej? Z tymi autami to jestem ciekaw jakie kroki podejmują kierowcy kiedy przykładowo mają awarie. Czy coś jeszcze oprócz aut zostało obiecane?

Były kierowca Nowy wpis

Firma dziadostwo szef karolek obiecuje na dino 7-7,5 a tak naprawdę ledwo 6 dostaniesz za 23 dni pracy po 12-14h. Dziadostwo i kłamcy!!! Jak to było Panie karolku:u mnie kierowcy mniej jak 7 nie zarabiają hahahahahahah

@Były kierowca

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zam-Pol Sp.C. Małgorzata Zamelczyk Karol Zamelczyk?

Karol

Koledze i koleżanki docenią, tylko co? I czy wspomniany szef też docenia, nowym autem do pracy, czy premią za dobrze wykonywaną robotę? Choć kolega wolał określenie zapiernicz, nie wiem zresztą, czy słusznie?

Łukasz

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem!! Przy podpisywaniu umowy każą podpisać odpowiedzialność za auto itp.. a później będę kroić z wypłaty

były
@Łukasz

Zawsze tak było, byle pretekst i .... pyk stówka mniej.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zam-Pol Sp.C. Małgorzata Zamelczyk Karol Zamelczyk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Mirek

Praca niezgodna z ustaleniami. Szef odciąga z wypłaty na składki, bo płaczę że transport się nie opłaca i wszystko idzie w górę.. Za uszkodzenia auta płaci kierowca co jest wymogiem do podpisania umowy, to jest skandal ! Nie polecam!

@Mirek

No słabo z tymi uszkodzeniami, ale sami widzą co podpisują. :( Coś jeszcze dotyka tutaj kierowców?

@Agnieszka

Stawki tragiczne

@Mirek

Można coś więcej o stawkach

@Piotr

50 podwójna 60 pojedyncza euro dniówka

Hary
@Mirek

To chyba podpadłeś ja mam więcej .

@Hary

Można wiedzieć ile? I tak właściwie faktycznie nierówno traktują?

@Hary

Ciekawe z czym podpadłem, skończ pier… jak pracujesz pare lat to może masz o 10e więcej hahaha brak słów. Później się dziwić ze przez takich ludzi rynek pracy upada.

@Mirek

A skąd wiesz, że to będzie 10 euro? Chyba, że strzelasz?

Hary
@Agnieszka

Ludzie jacy Wy naiwni jesteście , wierzycie we wszystko co ktoś wypluwa anonimowo w internecie ? Tak jak Mirek pewnie super kierowca a na pewno ideał w swoich oczach .

Czy firma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zam-Pol Sp.C. Małgorzata Zamelczyk Karol Zamelczyk w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

jakie szkolenia ??? ha ha ha , nie ma żadnych szkoleń :)

Paulina
@:)

Żadnych? Przecież chociaż BHP musi być na samym początku pracy.

@Paulina

BHP to konieczność, jeszcze nie słyszałem żeby pracownik finansował szkolenie BHP, ktoś tu ma problem z czytaniem ze zrozumieniem :)

Łotr

Nie

Sebastian
@Łotr

Rozumiem, a inne benefity? Dają z pakietu socjalnego prywatną opiekę lekarską albo dofinansowanie do wczasów pod gruszą? Jak dla mnie każdy dodatek jest na plus :)

Mirek

Zapomnij, prędzej zabiorą niż coś dadzą..

...

Brak szacunku dla drugiego człowieka

Водій

Не рекомендую на співбесіді все супер шеф ще той психолог а по факту ні тих грошей ні тої роботи шо обіцяють нема обман за обманом пропрацювавши пів року ні одної зарплати тої шо обіцяли жиди ще ті офіс мега противний всі начальніки до речі ні одної повної підстави просто вукористовують людей через шо тікучка водіїв одним словом г.....но.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zam-Pol Sp.C. Małgorzata Zamelczyk Karol Zamelczyk?

Bywalec

Nie wiem dokładnie o jaką atmosferę Ci chodzi, z tego co wiem to kierowcy zawsze się dogadają między sobą, w biurze raczej gęsta, spedycja jest ok , a księgowość pozostawia wiele do życzenia.

Luka

Mamy dobrego pracodawcę i kierownika którego zadaniem jest nadzór nad pracownikami. Kto dobrze pracuje ten nie ma powodu do narzekania.

@Luka

HA,hahaha, nie ma jak to wypisywanie pozytywnych opinii na swój temat. Wszyscy tam dobrze pracują, kierownika zadaniem jest pomoc oraz wsparcie merytoryczne czego brakuje w tej pracy ponieważ kierownik wie mało i wysyła di innych pracowników.

były pracownik-

Praca w miarę ok, jednak niestety jedna z Pań (kierownik biura) totalna pomyłka, mobbing ze strony tej Pani to mało powiedziane. Szefowa pod ogromnym wpływem tej kobiety. Pani kierownik dba o to by w biurze była okropna atmosfera, gdy jest szefowa w biurze nikt się nie ma odwagi cokolwiek powiedzieć jedyną osobą, której się buzia nie zamyka jest TA PANI Kierownik nic innego się w biurze nie słyszy tylko szefowa to, szefowa tamto , szefowo uprzejmie donoszę ...... Płaca średnia.

rew

nie polecam firmy zakaz brani urlopu jezdzisz praktycznie caly czas a oimprezie mozesz sobie po mazyc bo trzeba jechac w trase i niemasz wyjscia co innego mowia na rozmowie a co innego sie tam dzieje gorzej jak w auszwic nie polecam sam debilizm tam i nic wiecej

Kierowca bombowca

Nie polecam. Na rozmowie o pracę słyszy się co innego a w rzeczywistości robi się też co innego - nie te kraje, nie te trasy i nie takie pieniądze na jakie była umowa. Po przyjeździe z 2 tygodniowej trasy po 2 dniach otrzymuje się telefony że trzeba po kraju jeździć. A rodzina? Dzieci? Atmosfera w biurze jest, delikatnie mówiąc mocno średnia. Za każdym razem coś nie tak i ciągle się trzeba tłumaczyć przed wszystkimi (a zwłaszcza przed dwoma osobami) Wypłaty nie są liczone uczciwie. Próbują oskubać człowieka pod byle pretekstem. Trzeba się wykłócać o wszystko albo być wazeliną... Kilka nowych samochodów a reszta to powypadkowe sztrucle złożone z 2 sztuk co widać już na pierwszy rzut oka. Ja się zwolniłem i jeżdżę gdzieś indziej. Dopiero teraz widzę jak tam był kibel.

TJ

do(usunięte przez administratora)czas zglosic to naruszenie do policji niemasz mojej zgody zeby oczerniac moje imie i nazwisko w internecie to jest karalne

dali
@TJ

widzę , że robi się niestety co raz ostrzej. Trochę myślę , że powinniście się uspokoić i rozmawiać bardziej konstruktywnie

nick

A teraz cos o Jankesie(jankowiak tomasz) jest to czlowiek falszywy,jak by mogl to by wbil noz w plecy. On i posrany Bartek wielki dyspozytor szpadlem oderwany od pluga!!! W piz.ie byl i h.u.j.a wie oby dwaj wytatulowani jak by cale zycie w wiezieniu byli. A zwlaszcza posraniec Jankowiak. Jak go spotkacie na ulicy to dajcie mu skibke chleba bo nie ma co do ryja wlozyc Biedak Posraniec. Do firmy nie mam pretensji ale do tych falszywych ludzi co tam pracuja. TJ czas ci po woli mija. A ja jestem cierpliwy!!!!!!!!!!!

nick

A teraz napiszmy coś o ludziach którzy pracują w tej Firmie. Szeregowy Piotrowicz największy alkoholik który jest w stanie się z tobą zaprzyjaźnić, po to tylko żebyś woził mu alkohol. Jeździ po pijaku Ciężarówką i nic i nikt mu tego nie zabroni. Jak to było, weź jedź za mnie bo jeszcze mnie trzyma po wczorajszym. Ale po drodze jeszcze ze trzy piwka wychleje później wsiada w ciężarówkę i jedzie jeszcze z 400 km gratulacje za fachowców. Zapraszamy do zapoznania się z tym opisem. Zostały jeszcze dwie osoby do opisu. Pedancik i taki co ma krzywy Ryj Jankowiak. Zapraszam do lektury.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zam-Pol Sp.C. Małgorzata Zamelczyk Karol Zamelczyk - Kiełczewo

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zam-Pol Sp.C. Małgorzata Zamelczyk Karol Zamelczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zam-Pol Sp.C. Małgorzata Zamelczyk Karol Zamelczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

2.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kościańska 78
    64-000 Kiełczewo