brak logo

O.S.M. Siedlce

Siedlce

Opinie o O.S.M. Siedlce

mark 2013-01-13 14:11
[usunięte przez moderatora] , nie polecam ..
2
galll 2013-08-05 08:52
możesz jeżeli sie bedziesz godził na ich warunki spróbuj a sam sie przekonasz jaka jest tam atmosfera
1
galll 2013-08-07 11:24
jezeli odpowiada ci poniżanie wieczne zastraszanie rygor i podejscie komunistyczne to mozesz spróbowac? poiwodzenia
galll 2013-08-09 07:32
jak pójdziesz tam do pracy to zrozumiesz.
1
2013-09-29 19:10
W takim razie jesteście na dobrej drodze do przejścia pod ASTRĘ jak to zrobiła sp-nia w sąsiednim mieście.
2013-10-04 09:15
ja pracuje bardzo długo tu wiec moge powiedziec uczciwie ze oszukujA pracowników na kazdym kroku az dziwne ze nikt sie za to nie wzią
Wieśka 2013-11-27 16:34
Tak to jest - Spółdzielnia to jest , czyli zwierzchnik i małoobrotny przewodniczący zarządu aby można było nim manipulować. I szafa gra a kieszeń pełna.
1
jerzy 2014-03-07 16:01
@Semi, no owszem, osm siedlce cos tam pozdobywało, ale jak wiadomo nagrody to nie wszystko, nie wiem, czy wiesz o czym mówię.
mruk 2014-03-07 16:53
fakt, że to Polska spółka jest wielkim plusem. I dobrze, że takie firmy jeszcze radzą sobie na rynku. Brawo!
mizeria 2014-05-27 12:39
@mruk wiesz coś więcej? Warto jest się tam zakręcić? Nie ukrywam, że pozytywne zdania dadzą mi trochę do myślenia :)
sopel 2014-12-19 14:53
dla mnie również jest to bardzo ważne że to polska spółka, kluczem przy wyborze pracodawcy jest dla mnie patriotyzm przede wszystkim. natomiast co mieliście na myśli pisząc o kantowaniu i wykorzystywaniu pracowników? czy starając się u nich o pracę zaraz mam się czegoś szczególnie obawiać i na coś uwazać?
marinoV 2015-02-21 02:41
Do oferty O.S.M. Siedlce należą między innym kefiry, mleka, maślanki, jogurty więc no... typowy zakład mleczarski. Ale bardzo pozytywne wrażenie pozostawiła na mnie ich strona internetowa. Możemy wynieść z niej sporo ciekawych informacji. Więc firma pozostawia dobre wrażenie. Czy naprawdę pracownicy są tam wykorzystywani ? Jest tu może jakiś obecny pracownik ?
renatka 2015-03-12 14:16
z tego co się orientują, a mam wiedzę o rynku mleczarskim i na bieżąco wszystko wiem, to ogólnie branża mleczarska nie ma się ostatnio najlepiej. w takim razie jak się to ma konkretnie do O.S.M. Siedlce i czy to jakiś stabilny i zarabiający pracodawca? chcę się w tej branży zatrudnić, ale nie wiem która firma najlepsza...
muszka 2015-03-28 03:36
Myślę, że nie ma co patrzeć na to, która firma jest bardziej popularna lecz na to która ma lepszą płynność finansową i która jest w stanie zaoferować lepsze warunki finansowe. W branży mleczarskiej widzę swoją przyszłość i mam nadzieje, że to nie będzie krótka przygoda bo chciałbym pracować w O.S.M Siedlce, wiecie czy posiadają jakis pakiet socjalny ?
gość 2016-10-04 11:43
Nie warto tam pracować, zarabia się grosze a obowiązków jest dużo na umowie zleceniu więcej się zarobi niż na umowie o pracę czyli najniższą krajową, a szczególnie jako mechanik, kierownik wysyła cię do budowlańców a jak się zbuntujesz to załatwi cię, nagada prezesowi kłamstw a prezes nie przedłuży ci umowy. Niema żadnych pakietów socjalnych, za wyniesienie kostki masła wylatujesz z roboty (oczywiście jak cię złapią, a tam każdy donosie na ciebie ). Nie ma perspektyw rozwoju. Jako mechanik robisz nawet to co nie powinieneś, czyli hydraulika, naprawa wind towarowych. Za dyżury nie płacą 150% tylko możesz odebrać sobie dzień wolny tylko w tedy jak nie ma poważnych awarii. Musisz zadbać o wszystko o części o maszyny, kierownik na niczym się nie zna, zna się tylko na budowlance.
7
mati 2016-10-04 19:44
Nie dziwie się, że za wynoszenie rzeczy zwalniają co by to nie było @gość a poza tym to, że jest dużo obowiązków to jet minus? Dopóki jesteś je w stanie wykonać to pracownik nie ma nic do powiedzenia
1
Mleczarz 2016-11-28 02:53
Pracuję tu już trochę i powiem, że nic tu nie jest czarne ani białe. Obraz ogólny firmy jako pracodawcy i jako marki na rynku trzeba określić jako pozytywny. Firma się rozwija, jakość produktów jest dobra. Sam je jem mimo iż je wytwarzam i wiem jak powstają więc o czymś to świadczy. Nie twierdzę, że to już szczyt możliwości ale firma jest na dobrej drodze żeby być o poziom wyżej niż dotychczas. Zarobki no nie są za duże ale jak na nasz region to nie wypadają tak źle i nie jest to najniższa krajowa bo premie dochodzą nawet do 50%. Dodatkowo dofinansowania do wczasów, bony na święta, o tym też trzeba pamiętać. No i głodny w pracy nie będziesz chodzić hehe... Jeśli miałbym odnieść się do atmosfery w pracy to tu już przychodzimy ze skrajności w skrajność. Może zacznę od przełożonych. Jedni to specjaliści jakich mało inni to chyba są tu przypadkowo. O ile produkcją zarządzają dość dobrze o tyle relacjami miedzy pracownikami się w ogóle nie interesują, a to strasznie obniża morale. Troszeczkę brakuję tutaj takiego gospodarza co by jednym dał po uszach, a innych docenił. Wracając do pracowników to jedni są fachowcami, których odejście firma odczułyby bardzo. Inni natomiast są tylko numerkiem w grafiku kierownika... Co najlepsze to oni najwięcej wymagają. Są stare dewotki z menopauzą co wariują i myślą, że rozdają karty. Próbują ustawiać ludzi, rozsiewają plotki i donoszą szczególnie na nowych. Telenowelę można nakręcić z ich wytworów wyobraźni. Podobno jedna ma czelność chodzić do samego Prezesa. Straszno i śmieszno. Tylko czemu tak jest? Bo jedni odchodzą na emeryturę i mają to w d... dalekim poważaniu, a inni się boją, nieliczni walczą. Co najlepsze dużo ludzi im się podlizuję, a to potęguje złą sytuację. To nie znaczy, że jest aż tak źle jak to wygląda. Jest dużo fajnych przyjaznych ludzi. Stanowią oni większość, może być naprawdę fajnie. Można z tej załogi stworzyć zespół idealny, gdzie ciężką pracę będzie wykonywać się z uśmiechem na ustach w przyjaznej atmosferze. Ale potrzebne są reakcję zwierzchników, spokojna rozmowa z pracownikami i szybkie decyzje. Podsumowując ogólnie to nie jest tu źle ale może być dużooo lepiej i wszystko na to wskazuje, że będzie. Co raz więcej świeżej krwi w zakładzie powoduję zmianę proporcji sił. Także warto tu przyjść bo szansa na rozwój jest i na fajną pracę .
4
Agnieszka 2017-03-29 14:05
@Mleczarz, a co możesz powiedzieć o firmie w 2017 roku? Czy nastąpiły jakieś zmiany?
Janka 2017-04-06 21:17
Tak , jest Topaz
Ala 2017-04-07 20:29
Teraz to zaczyna swoje PANOWANIE W.C Prezes , słyszałam że zaczął zatrudniać swoją rodzinę. To chyba tak jak poprzedni Prezes.
14
Agnieszka 2017-08-29 10:12
@Ala czy chcesz powiedzieć, że w firmie panuje popieranie rodziny? To poważny zarzut. Czy mogłabyś to jakoś potwierdzić? Ktoś wie coś na ten temat? Ważne, by na forum wyjaśniać takie kwestie dla osób chcących pracować w O.S.M. Siedlce.
Gosc2017 2017-10-03 21:32
Powiem tak syf kila i mogila!!! Jednym słowem nie polecam pracy w osm siedlce . Dlatego ze zamiast stawki podnosic to obnizaja u nas na produkcji . Za sobotę i niedziele nic nie płatne tylko wolne jak im pasuje czyli nigdy ... Dla mlodych ludzi brak perspektywy na rozwoj zawodowy i osobisty . Pracuja tam ludzie ktorym brakuje juz 2 albo mniej lat do emerytury ... ODRADZAM JESZCZE RAZ. Jak najdalej !!!!!!
Agnieszka 2017-10-04 08:58
@Gosc2017 czyli jak pracownik przyjdzie do pracy w weekend to nie dostanie wynagrodzenia? A nadgodziny nie są płatne? Czy były prowadzone jakieś rozmowy z szefem O.S.M. Siedlce w tej sprawie? Każda dodatkowa informacja może być istotna.
Zostaw swoją opinię o O.S.M. Siedlce - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O.S.M. Siedlce