EUROPAPIER-IMPAP SP. Z O.O.

Błonie

Opinie o EUROPAPIER-IMPAP SP. Z O.O.

przedstawiciel handlowy 2011-08-20 17:36:37
Pracowałem w tej firmie,wszystko zależy na kogo trafisz, kto będzie twoim szefem, w dziale sprzedaży nie licz na kogoś normalnego. pracujesz po kilkanaście godzin dziennie, w weekendy też, starasz się wyrobić budżet, a w związku z tym że jest zawyżony to go nie realizujesz, następnie masz cudowne pogawędki z przełożonymi ( "groźby"), a w najmniej odpowiednim momencie mówią ci że i tak jesteś zły i wyrzucają z podaniem oczywistego powodu brak wyników. w pracy napotykasz jeszcze utrudnienia w księgowości i w dziale windykacji. dziewczyny w handlowym pracują jak mrówki, często zostają po godzinach za co nie dostają ani grosza. jedynym atutem tej firmy jest pensja na czas i że wszystkie dochody są opodatkowane.
anonim 2011-10-21 23:00:32
Pracowałem w tej firmie krótko ale nie wspominam jej źle. Ludzie tam są mili i pomocni szczególnie w okresie wdrożenia co jest ważne. Dodatkowo warunki pracy są na poziomie standardów firmy o zasięgu międzynarodowym. Jedyne co może komuś doskwierać to branża w której działa firma i teren kraju jaki ma do dyspozycji, przy czym przychodząc do firmy godzisz się pracować w branży a specyfikę terenu który obejmujesz możesz zdiagnozować jedynie w praktyce przyjmując się do pracy. W moim przypadku sam wysnułem wniosek, że firmie nie opłaca się utrzymywać na moim terenie pracownika, przy czym też miałem alternatywę przy zmianie pracy.
maja 2011-12-26 21:32:33
Hej,czy moge dowiedziec sie czegos wiecej? planuje prace w tej firmie. [usunięte przez administratora]
Ernest 2013-06-27 22:00:57
prawdę mówiąc, to nie wiem jak w europapierze, ale firma z branży w której pozwalają palić aż do raka to papyrus. Chyba ,że cie wcześniej zwolnią...
araz 2015-04-13 09:42:37
Europapier Błonie nie przyjmuje ludzi przez firmę tylko tyra tam się przez Agencję Pracy, przemiał ludzi dość spory robota ciężka jak to na papierze zarobki marne na rozmowie w Agencji teoretycznie szukają na wysoki skład a w praktyce przewala się papier.Robota na krótką metę.
Karol 2015-10-07 18:58:29
To prawda, na rozmowie o prace obiecują przedewszystkim prace na wysokim składzie oraz prace magazynowe z doskoku a w przktyce przez 12 godzin przewalasz tony papieru z jakimś frajerem, któremu ciągle wszystko nie pasi.

Zastanöwcie się czy warto miec bolące plecy i łapy do kolan za te pare groszy...

Odradzam wszystkim
@piotr 2015-12-02 13:33:38
Praca w Europapierze to praca w sprzedaży. Firma utrzymuje się tylko z odsprzedaży papierów więc nie jest lekko. Większość to pracownicy z kilkunastoletnim stażem, wiedzą jak się nie napracować a pod innymi dołki pokopać. Obecna atmosfera w pracy nie jest sprzyjająca, budżety mocno zawyżane przez "starych".
jdo 2016-05-11 22:51:20
Panie Dawidzie, widzę przeogromny entuzjazm w pańskiej wypowiedzi. To fajnie, że firma tak dobrze się prezentuje, ale jestem w szoku, że tyle tu pozytywów na ich temat. Ciekaw jestem czy firma zatrudnia wiele osób, skoro ma tak szeroki zakres działania.
Zostaw swoją opinię o EUROPAPIER-IMPAP SP. Z O.O. - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROPAPIER-IMPAP SP. Z O.O.