Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Komers Mag H.Jarczok K.Moc sp.j. w Międzyrzecze Dolne

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Komers Mag H.Jarczok K.Moc sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Komers Mag H.Jarczok K.Moc sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Komers Mag H.Jarczok K.Moc sp.j. w Międzyrzecze Dolne

Bbb Nowy wpis

Komersmag to najgorsza firma szef traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) niema pojęcia o produkcji jak również Panie z laboratorium niewiedza jak rozdzielić pracę na produkcji każą pracować na jednym stanowisku a musisz pracować wszędzie panì technolog to nawet nie umie rozróżnić czy ryba jest świerza czy nie gdzie jest sanepid gdzie inspekcja pracy ten zakład powinien być zamknięty

Artur Nowy wpis
@Bbb

Inspekcja Pracy, Sanepid, aż tak? Co szef robi, że można to nazwać brakiem szacunku? Problem z kulturą, czy kwestie warunków pracy?

JoGac Nowy wpis

Witam, byłam kiedyś w tej firmie na rozmowie o pracę, było to kilka dobrych lat temu, aplikowałam na stanowisko w dziale technologii. Szef zrobił na mnie bardzo negatywne wrażenie, traktował mnie lekceważąco, nieprzyjemnie (byłam wtedy młodą dziewczyną). Pamiętam, że powiedział, iż mam o pracy myśleć 24 godziny na dobę zamiast czytać Harlequiny do poduszki. Uważam, że taka wypowiedź jest nie do pomyślenia, całkowicie lekceważąca, ocenianie, szufladkowanie ludzi, na podstawie czego? Nie chciałabym tam pracować...

Maverik Nowy wpis

Nie nie nie! Ludzie nie zbłądźcie i nie zaglądajcie tam! Tam Zara ostatni gasi światło, to współczesny (usunięte przez administratora).

RustiVigo

Zakupiłem Słój pełen ryby firmy Komersmag . Śledziki marynowane bez cebuli w oleju. Ocena wizualna 4/5 . Przygotowanie etykiety zachęca do zakupu. Płaty śledziowe bez skóry ułożone w słoiku dość ciasno, mało estetycznie. Tyle oceny wizualnej. Smak . Produkt przygotowany z ryby mrożonej nie pierwszej świeżości. Ewidentnie wyczuwalna nuta rozkładu spowodowana prawdopodnie złym przygotowaniem surowca do obróbki. Niewłaściwe procesy podczas obróbki ryby. Ryba sucha , wiórowata, co świadczy o produkcie uprzednio mrożonym. Onaznaki wysuszki świadczą o długotrwałym magazynowaniu mrożonek. Zapach . Tuż po otwarciu słoika ewidentnie wyczuwalny zapcha rozkładu, oraz zapach octu. Zalewa olejowa wypełnia 3/4 wysokości słoika, przez co produkt narażony jest na procesy gnilne. Ocena ogólna negatywna. To ostatni mój zakup produktów tej firmy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Komers Mag H.Jarczok K.Moc sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Maja

A czy ktoś może wyjaśnić co jest nie tak w podejściu szefa do pracowników? Bo zgodnie narzekacie, ale niestety nikt nie podał szczegółów i teraz nie wiadomo czy to są kwestie, którymi faktycznie trzeba się przejmować.

s
@Maja

to, że uważa się za księcia swojego królestwa. Ludzi traktuje jak zło konieczne, a tak naprawdę to jeszcze dzięki nim ma pieniążki. Nie rozumie na czym polega praca na konkretnych stanowiskach. Siebie traktuje jako znawce wszystkiego, a tak naprawdę to nie ma pojęcia o produkcji w obecnych czasach, bo zatrzymał się w (usunięte przez administratora)

Mieczysław
@s

A możesz rozjaśnić co to znaczy, że "ludzi traktuje jak zło koniecznie"? W jakim sensie?

NIE, NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE

Stara
@456

Dokladnie. (usunięte przez administratora)

d3s

najgorszy zakład jaki może istnieć! nie wiem jak funkcjonuje tyle lat, ale pewnie pieniążki robią swoje ;)

nowa
@d3s

potwierdzam!

nowy

Nie polecam tego zakładu na żadnym stanowisku, to jak szanowny "szef" traktuje ludzi i jak prowadzi "biznes" to jest nie do pomyślenia w innych normalnych zakładach. Na razie ma pracowników, ale są to ludzie starsi i za chwilę odejdą na emeryturę i prawdopodobnie pracują tam od zawsze, ale ktokolwiek nowy tam przyjdzie, to długo tam nie przetrwa.. Szefuncio zatrzymał się na realiach ponad 20 lat temu, dlatego powodzenia życzę i oby jak najkrótszego funkcjonowania tego zakładu.!

admin

Bądź pierwszą osobą, która doda tutaj komentarz o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe KOMERSMAG Sp.j.. Twój komentarz na temat tego pracodawcy może mieć wpływ na kariery i losy zawodowe wielu osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Komers Mag H.Jarczok K.Moc sp.j. - Międzyrzecze Dolne

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Komers Mag H.Jarczok K.Moc sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Komers Mag H.Jarczok K.Moc sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Komers Mag H.Jarczok K.Moc sp.j.
  • 178
    43-392 Międzyrzecze Dolne
  • NIP: 6520007000 REGON: 072143060 KRS: 0000009590

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Komers Mag H.Jarczok K.Moc sp.j.