Cellfast Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cellfast Sp. z o.o.

Czy w Cellfast Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Wojciech

Praca B2B ? W przedsiębiorstwie aktualnie trwają zwolnienia grupowe więc odpowiedź brzmi NIE

@Wojciech

Dzień dobry Panie Wojciechu, W sprawie aktualnych wakatów i możliwych form zatrudnienia zapraszamy do kontaktu z działem HR, który udzieli stosownych informacji.

@Cellfast Sp. z o.o.

Cellfast wy tam się opamiętajcie o jakich wakatach mowa ile pracowników zostało zwolnionych bardzo dużo,powodzenia na nowy sezon.NIE POLECAM

Mariusz!

Najgorsze (usunięte przez administratora) jakie produkują. To już u Chińczyków kupisz lepsze. Zraszacz po roku ląduje w koszu. Tragiczna jakoś i ta śmieszna firma. Nie polecam! (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

@Mariusz!

Szanowny Panie Mariuszu, Nie możemy zgodzić się z Pańską opinią, która jest dla nas krzywdząca. Reklamacje w firmie są monitorowane i wskaźnik za poprzedni rok był na bardzo niskim poziomie tj. 0,06%. Prowadzimy politykę pro kliencką i nawet w przypadku braku zasadności reklamacji klient otrzymuje rekompensatę.

Robert

Dominika
@Robert

Aż tak źle?

Ryynniarz

Powiem tak : Praca jak praca liczy się atmosfera i ludzie którzy ją tworzą. Zmienili nam kierownika obecny Pan Łukasz wszystko ogarnia zcala zespół jak trzeba nas opierniczy jest wymagający ale jaki kolwiek problem mozna na niego liczyć. Oby więcej takich osób w kadrze zarządzającej. Miejsce pracy polecam .

Kamilos
@Ryynniarz

Ooo, IP z Pysznicy, intrygujące:> Przestań się wygłupiać Łukasz już

Czy w Cellfast Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Magazynier umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 22 lutego na GoWork.pl.

Józek

Tak. Prace magazyniera wypełniasz przez Internet z kanapy. Słyszysz sam siebie?

@Józek

Kolega może wczorajszy ;d w jakich godzinach na magazynie robicie? Weekendy też pracujące?

Józek
@Jerzy

Zależy na którym magazynie. Są też dyżury weekendowe a bywały świąteczne. Zmiany 7-15 15-23 23-7 Robotą nawet nawet

@Józek

Trzeba na magazynie mieć uprawnienia na wózki widłowe? Ja nie mam takiego szkolenia i nie wiem czy aplikować. Bo może mógłbym zrobić kurs już podczas zatrudnienia? Jest na to szansa?

@Paweł

Dzień Dobry, W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko magazynier. Zapraszam do śledzenia aktualnych ofert pracy na naszej stronie a na wszelkie nurtujące Pana pytania chętnie odpowiemy. Zapraszam do kontaktu z działem HR.

kaman
@Paweł

Teraz nie przyjmują.

Ona

Pracowałam na wydziale wtrysk. System pracy po 12 h. Super, ja byłam zadowolona, dużo wolnego, blisko do pracy, zarobki 2500-3000, dodatek do wypłaty jeśli przez 3 msc nie chorujesz. I co z tego jak co chwilę zwalniają i przyjmują, straszna rotacja ludzi. Jak nie pandemia, teraz wojna, wiecznie coś. W ciągu dwóch lat pracy wypowiedzenie dostałam 4 razy. Więc jak tu życie planować skoro w każdej chwili tracisz pracę. Ludzie nie dają rady psychicznie po prostu.. Zawiedziona jestem, zależało mi.

Miłka
@Ona

Trafione w sedno wszystko napisane zgodnie z prawdą jak cię nie potrzebują to aut traktują Cię w tedy jak śmiecia .

@Ona

Ale jak to wypowiedzenie dostałaś cztery razy? I jak odchodziłaś to przyjmowali Cię znowu? Czy dostawałaś a zaraz je wycofywali? Bo nie rozumiem..

Stefan

Kupiłem przyłącze z gwintem zewnętrznym IDEAL 3/4 . 3/4 cala jest wg. norm gwint zew, 26,44 a w waszej firmie 25,7 To jest kpina z klienta. Miałem zrobić duże zakupy w waszej firmie ale to mi wystarczy Nie pozdrawiam Stefan

@Stefan

Ja sobie uszczelniłem papierem, na chwilę starcza , później zaczyna cieknąć.

Tytus

Z pracy byłam zadowolona praca w systemie cztero brygadowym zarobki w porządku lecz wszystko się zmieniło z chwilą braku zamówień Zachód przestał zamawiać z powodu wojny i zaczęły się zwolnienia . Przeżucanie ludzi po innych wydziałach żeby tylko dziurę zatkać . Teraz do końca wypowiedzenia to nawet nie idę z chęcią do pracy jak to było wcześniej. CELL-FAST Krosno zawiodłam się .

Mariusz Klonowski
@Tytus

W zeszłym roku zaproponowałem działowi exportu nawiązanie i rozwiniecie współpracy z krajami arabskimi, ale potraktowali mnie jak naciągacza. Tak w firmie wygląda patriotyzm gospodarczy.

Halka

Czy przyjmują osoby z niepełnosprawnością? Chodzi o osoby z niedosłuchem.

Złączka

Witam, wiedzę że komentarze się usuwa ?? napisałam komentarz dotyczący rekrutacji na stanowisko RPH... otóż moja aplikacja została odrzucona, dostałam mail od zespołu rekrutującego że niestety nie spełniam kryterium ?? ? co najciekawsze aplikacja nie została otwarta :) ... więc śmiem twierdzić że macie czarodziejski zespół rekrutacyjny :) ... kolejnym razem jak odrzucicie jakąkolwiek aplikację to ją przynajmniej otwórzcie ?? jestem mocno zażenowana tą sytuacją bo po komentarzach myślałam że to poważna firma ale niestety się myliłam ŻENADA !!!! NIE POZDRAWIAM ZESPOŁU I cieszę się że nie będę musiała na nich patrzeć podczas rozmowy :) :)

@Złączka

Dziękujemy za Twoją opinię i zgłoszenie problemu . Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce, bardzo dbamy o to aby każdy kandydat był pieczołowicie zweryfikowany i poinformowany o dalszych krokach rekrutacji. Przepraszamy za utrudnienia, nie były one zamierzone, być może system nie zadziałał jak trzeba. Obserwuj proszę nasze rekrutacje być może pojawi się stanowisko, które również Cię zainteresuje.

Mariusz Klonowski
@Złączka

Witam. Wstrzymywałem sie długo z moja opinia, chciałem poznać inne, gdyż być może moja byłaby subiektywna, ale tak nie jest. Ja też aplikowałem na stanowisko RPH jakiś rok temu. Doświadczenie, wyksztalcenie, języki, naprawdę szerokie kontakty. Wykonałem kilka telefonów, Przedstawiłem propozycje działowi eksportu, gdyż skusiła mnie flaga biało - czerwona wciągnięta na maszt przed siedzibą firmy i hasła patriotyzmu gospodarczego. Widać moje i firmy rozumienie tego terminu są inne. Nie dostałem żadnej odpowiedzi. pozdrawiam aplikantów PS. Zachowam screen mojego komentarza na pamiatke bezowocnych kontaktow z firma

Złączka
@Mariusz Klonowski

Witam, Dlatego sądzę że do takich firm szkoda wysyłać swoje dane .... trąca to folwarkiem. piszą że system nie zadziałał :) moim zdaniem zadziałał i to dokładnie jak miał zadziałać :)(usunięte przez administratora) pisząc do kogoś że nie spełnia kryterium nie czytając CV to trochę nie kulturalne jest , cóż nie wymaga się krwi od suszonej ryby :)..

@Złączka

Cześć, zajęliśmy już stanowisko w tej sprawie, odpowiadając na Twój poprzedni komentarz. Nie chcemy przepychać się na argumenty, nasza stanowisko jest niezmienne, rzetelne i szczere. Prosimy nie kontynuuj tematu, już wyjaśnionego. Pozdrawiamy Cellfast Sp. z o.o.

@Mariusz Klonowski

Dziękujemy za podzielenie się z nami Twoją opinią. Sytuacja miała miejsce rok temu w kwietniu, na dane stanowisko poszukiwaliśmy 1 osoby. Poinformowaliśmy Pana mailowo, że skontaktujemy się tylko z kandydatem którego wybierzemy na to stanowisko. Bardzo dbamy o informację zwrotną dla osób rekrutujących się :) Zapraszamy do udziału w przyszłych rekrutacjach. Pozdrawiamy Cellfast Sp. z o.o.

Młodszy Pakowacz

Pracowałem w firmie jakiś czas temu na stanowisku młodszy pakowacz i stwierdziłem że napiszę jak jest może komuś coś doradzę tą opinią . Generalnie praca przez agencje, jest kilka stanowisk na których się pracuję lecz wszystkie są w miarę podobne jeśli chodzi o poziom trudności na początku pracuje się we dwie osoby także jakoś idzie później już samemu no i jest już gorzej bo trzeba robić za dwie osoby na raz, nie można także odejść od stanowiska tylko trzeba się prosić o zastąpienie aby pójść chociażby do WC. Praca w ciągłym ruchu oraz w hałasie ponieważ od maszyn na hali jest strasznie głośno. Jeśli chodzi o pracowników cóż... pewnie zależy od brygady, ja niestety trafiłem na taką gdzie było zero wyrozumiałości dla nowo uczącego się pracownika i byłem bardzo źle traktowany przez współpracowników do tego stopnia że postanowiłem odejść ponieważ ciężko było pracować w takim towarzystkiwe jedyne co to kierownik był w porządku i był bezproblemowy. Generalnie co do samej pracy każdy niech sobie wyciągnie wnioski sam.

Jak długo trwa proces awansu w Cellfast Sp. z o.o.?

Jocek

To zależy od stanowiska

Aaaa

Pracuje już kilka lat i jestem zadowolona. Robiłam na różnych halach na różnych stanowiskach wystarczy się zaangażować trochę w zostanie to docenione. Kilka razy były podwyżki zarobki pozwalają się utrzymać spokojnie. Jeśli chodzi o atmosferę to każdy się do niej przyczynia. Plotki były są i będą wszędzie . Do pracy się przychodzi zrobić swoje i wrócić do domu . Jesteś w porządku dla innych inni będą dla ciebie

Witaj Wakat co jest na woj. Opolskie to jest aktualny??? Wie może ktoś coś?? Pozdrawiam

@Piotr

Dzień dobry wakat jest aktualny.Proszę o kontakt z działem HR.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Cellfast Sp. z o.o.?

bz

jak najbardziej jest możliwość rozwoju i awansu

@bz

Czy takie awanse wiążą się ze znacznymi podwyżkami wynagrodzenia? I w ogóle ile może tu zarobić początkujący pracownik? Czy Cellfast szuka też ludzi bez doświadczenia? Będę wdzięczny za wszelkie informacje!

Ciastek
@Jerzy

Pewnie, podwyżka obowiązków gwarantowana

@Ciastek

Dziękujemy za pytanie - tak awans jest równoznaczny z podwyżką wynagrodzenia, naturalnie zmienia się też zakres obowiązków natomiast wszystko jest ustalane indywidualnie, zgodnie z predyspozycjami danej osoby. Przyjmujemy również bez doświadczenia, po więcej informacji prosimy o bezpośredni kontakt z działem HR. Chętnie zaprosimy na spotkanie lub porozmawiamy telefonicznie o szczegółach :)

Renata
@Ciastek

Hah, No to zachęciłeś słuchaj. A czy za tą podwyżka obowiązków idzie zwiększone wynagrodzenie albo premia,?

Aktualność
Dzień dobry :)

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie Cell-Fast Sp. z o.o.

Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz pojawiający się na portalu. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, bo wierzymy, że pokazuje ona obszary, nad którymi warto pracować, a na tym szczególnie nam zależy. Dzięki Wam zmieniamy się na lepsze jako pracodawca.

Zachęcamy do udziału w naszych rekrutacjach, które znajdziecie w zakładce oferty pracy.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora portalu GoWork.

Pozdrawiamy
Cell-Fast Sp. z o.o.
Dink

Dziwne że się mówi o super zarobkach ludzie co widzę ledwo co łączą koniec z końcem. Widać jak chodzą ubrani co mówią czy mają parę złotych do automatu . Wegetacja

Agata

Pracowałam w tej firmie na produkcji, zarobki ok, na brygadzie miałam większość osób które były w porządku. Zwolniłam się ze względu na przeprowadzkę, gdyby nie to pewnie dalej bym tam pracowała.

@Agata

Piszesz że zarobki w Cellfast był okej, może jednak podasz jakieś konkretne kwoty jeśli możesz? Bo to często jest bardzo subiektywne jeśli chodzi o zarobki, a kwoty jednak rozwieją wszelkie wątpliwości :D

klient

Szukałem opinii o produktach tej firmy i trafiłem też tutaj. Postanowiłem poczytać. Powiem szczerze, że jestem w szoku. Mam przygotowane zamówienie na ponad 600 zł i po przeczytaniu tych opinii, zacząłem się zastanawiać, czy je w ogóle złożyć. Jeśli to zrobię to znaczy, że godzę się na takie złe traktowanie pracowników, czyli nie wiele będę się różnił od ich pracodawców. Być cynikiem i zapomnieć, o tym co tu przeczytałem, czy być człowiekiem i nie tolerować takiego traktowania pracowników. Tak, wiem że moja rezygnacja z zakupu niewiele zmieni, ale jeśli wywoła efekt motyla to firma przestanie istnieć, a pracownicy stracą pracę, czyli jednak i ja będę działał na szkodę pracowników. Czasami jednak potrzebny jest taki kop w 4 litery, który sprawi, że znajdziesz lepszą pracę, w lepszym zespole, z lepszym kierownictwem i co najważniejsze za lepsze pieniądze. Także szukam zestawu do nawadniania innej firmy.

eeee
@klient

Kup w Chinach (usunięte przez administratora), zamiast wspierać lokalne polskie firmy.

pakowacz
@klient

Świetna firma - DUŻE podwyżki - lekka praca przy pakowaniu małych elementów POLECAM

Na początku miałem problemy, żeby dogadać się z jednym kierownikiem, ale zmieniłem brygadę i jest ok - nie robili mi problemów przy zmianie. później zrobiłem dodatkowe uprawnienia i zostałem przeniesiony na inny dział i stanowisko. także jeśli ktoś się stara to ma szansę na zmianę - doceniają takiego pracownika i inwestują w niego.

Beata
@Adam

A na jakim dziale i stanowisku zaczynałeś pracę w Cellfascie a na jakie Cię później przeniesiono po zdobyciu uprawnień? Po jakim czasie jest to w ogóle możliwe? Czy zdobywałeś uprawnienia na własną rękę czy poprzez firmę? Zmieniły Ci się jakoś warunki zatrudnienia po przejściu na inne stanowisko? Jak? :)

@Beata

zacząłem od pakowacza, po roku otrzymałem propozycję zmiany stanowiska plus możliwość zrobienia uprawnień za które zapłaciła firma. po zmianie stanowiska dostałem podwyżkę oraz premię uznaniową.

Zostaw merytoryczną opinię o Cellfast Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cellfast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cellfast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellfast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cellfast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cellfast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cellfast Sp. z o.o.