PROFEED Stanisław Bruździński

Dobrcz

Opinie o PROFEED Stanisław Bruździński

ek 2015-12-07 14:37
Profeed szuka obecnie przedstawicieli handlowych, gdyby ktoś był zainteresowany. Warunek konieczny: Znajomość zagadnień z zakresu żywienia zwierząt oraz doświadczenie na podobnym stanowisku i wykształcenie wyższe rolnicze, najchętniej po kierunku zootechnika lub pokrewnym
Pan M 2017-06-29 22:20
Długo tam nie zabawiłem, ale wrażenia fatalne. Właściciel potrafi być miły, gdy czegoś chce od pracownika, a tak naprawdę z góry kategoryzuje swoich podwładnych na lepszych i gorszych. Lubi też publicznie obmawiać byłych pracowników, co raczej nie świadczy o nim dobrze. Kobiety w firmie są faworyzowane, chyba nawet podpowiadają właścicielowi kogo ma przyjąć, a kogo zwolnić. W dodatku niektóre są niebywale wyniosłe i odbierałem je jako fałszywe. Otoczka szefa ma się za światowej klasy specjalistów, ale tak naprawdę są w większości przeciętnymi pracownikami z przeciętnymi umiejętnościami. Kółko wzajemnej adoracji, które ujeżdża na właścicielu, ale on sam też nie jest bez winy. Taka konkluzja. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o PROFEED Stanisław Bruździński - Dobrcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFEED Stanisław Bruździński