Opinie o Leader Service w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Leader Service. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leader Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leader Service w Lublin

łuki Nowy wpis

@heniek chyba mówisz o portalu informacyjnym o tej nazwie, bo firma Leader Service własnej strony nie posiada. Chyba, że właściciele mają jednocześnie ten portal inf, to by wyjaśniało wszystko. :) pozdrawiam

ewa90 Nowy wpis

nie wiem czy słusznie ale z waszych poprzednich komentarzy wyciągam wnioski, i czuję że są słuszne, iżą firma Leader Service już nie istnieje. jeśli tak to wielki smuteczek bo od znajomych słyszałam wielokrotnie że to jednak był dobry i solidny pracodawca i już prawie zamierzałam się u nich zatrudnić

olek Nowy wpis

Na to wychodzi, syndyk miał za zadanie sprzedac cały dorobek fizyczny leader service, a następnie pospłacać wszystkich pracowników oraz wierzycieli. Faktycznie informacji o tym w Internecie jest niewiele, dobrze, że mamy takie forum jak gowork. Nic dziwnego, że od dłuższego czasu nie widziałem od nich ogłoszen pracy.

nana 57 Nowy wpis

jak mogą funkcjonować w lublinie skoro pity przyszły od syndyka ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Leader Service się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
miksiu

Myślałem, że od 2012 r biuro w Lublinie nie istnieje, a tu proszę widać firma działa dalej?;) LS> zniknął z rynku, pod jaką nazwą działa teraz i gdzie ma siedzibę?

kaś

Hej, dzisiaj dostałam pit. Jednak nie od leader'a tylko od syndyka. Metro Service S.A. w likwidacji

MAŁA MI

hej dostaliście juz pity z tej cudowonej firmy, bo ja nie i ciężko w to uwierzyć że one w ogole będą

NUMER NIE DOSTEPNY NIE MA TAKIEGO NUMERU I GDZIE COKOLWIEK SIE COS DOWIEDZIC

DZWONIE NA WSZYSKIE NUMERY MOZLIWE CO SA W INTERNECIE DO TEJ FIRMY I CISZA

ania

JA SIE ZASTANIAWIAM CZY ZA 1 dzien 2013 dostane pita nie wiem gdzie sie o numer aktualny dowiedziec pracowalam z biura z GDYNI WYKLADALAM TOWAR

gib gib

Jest już styczeń 2014 a ja nadal nie otrzymałam wypłaty za grudzień 2012, styczeń 2013 i luty 2013. Minął rok. Ciekawe czy pity przyślą, bo jeśli tak to idę z tym do US bo przecież dochodu nie uzyskałam, więc z czego mam sie niby rozliczać?

malgorzata

hej, czy jest ktos kto dostał wynagrodzenie za grudzien 2012r. ja pracowalam w LUBLINIE w e.leclerku na zana. jesli cos wiecie prosze piscie. z gory dziekuje

dominikad
@malgorzata

Witam, ja niestety nadal nie dostałam wypłaty za grudzień ubiegłego roku. Próbowałam się kontaktować, ale nic to nie dało

siedlce

Witam! Czy może ktoś z udzielających się pracował za pośrednictwem agencji w Lublinie i dostał wypłate za styczeń lub luty? Czy jest w ogóle jakaś nadzieja, że kiedyś te wypłaty otrzymamy?

BZ

Jestem z Krakowa i ja też dostałam za grudzień 19.03 czekam jeszcze na przelew za styczeń.

student D&D

Wyslalem maila na wyzej podany adres tam uzyskam jakies informacje?

k

(usunięte przez administratora) Telefony ine odpowiadaja

Czarny

A nie wiecie czy do wszystkich w Lublinie wysyłali pity ?? a jak nie to gdzie i do kogo się z tym kierować ?? bo widze w tym nie mały problem.:/

xx

pit za 2012 zostały wysłane, ja dostałam. a wypłaty w innych miastach za grudzień powoli wychodzą, pisalam do centrali i jesli chodzi o podpis rachunku i kart to niby ma się tym centrala zajmowac. jak to bedzie zrobione to dokladnie nie wiem...

Don Ex

z tego co pamiętam, to nie było napisane, że zlikwidowali, tylko że z powodu "restrukturyzacji" jest zamknięte do odwołania, a to nie jest to samo.

gibgib

No właśnie, gdzie mamy podpisać rachunek... ktoś coś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Leader Service - Lublin

Leader Service