WSB SERVICE SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o WSB SERVICE SP. Z O.O.

Klik 2014-03-21 15:41
Dosyć dobrze płacą, ale zależy też na jakim stanowisku. Ogólnie atmosfera fajna i praca jest z nowymi technologiami i można się wiele też nauczyć. Minus to praca niebezpieczna i trzeba uważać aby prąd nie zabił ani nie spaść z turbiny.
Poza tym ok....
nicki 2014-10-04 22:52
Z tego co wiem to praca dla extra specjalistów i to z wąskiej branży energetyki wiatrowej. Cenią sobie fachowców w szczególności z dużą wiedzą pomocną w prowadzeniu dużych farm wiatrowych. Protokoły, papierologia, kontrole, opowiedzialność i czasami stres to napewno minusy w tej pracy ale rekompensuje to wiele plusów jak możliwość nauczenia się wielu nowych rzeczy, dość dobra atmosfera w pracy... Trzeba znać niemiecki i mieć wiele certyfikatów branżowych...
brat 2017-03-08 12:51
Uwaga na tą firmę. Proponują pracę za 10€ na godzinę na stanowisku za które się płaci co najmniej 16€. Niekompetentna sekretarka potwierdza zatrudnienie bez rozmowy z szefem. Sprawę podpisania umowy przeciągają w nieskończoność. Nie oferują umowy o pracę tylko zleceniówkę. OSZUŚCI
Ariel 2017-03-08 12:54
UWAGA OSZUŚCI - proponują prace po czy nie oddzwaniają i odsuwają termin w nieskończoność, nie liczą się z pracownikiem na starcie. Firma to słup polski niemieckiej firmy omijająca płacenie w kraju ZUS i podatków - nie polecam. Uważajcie na tego Ariela oszusta volksdeutscha
Zostaw swoją opinię o WSB SERVICE SP. Z O.O. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSB SERVICE SP. Z O.O.