Regionalny Ośrodek Szkoleniowy WIRPiE

Chodzież

Opinie o Regionalny Ośrodek Szkoleniowy WIRPiE

Trenerka 2016-07-26 08:03:56
Stanowczo odradzam i przestrzegam przed współpracą z firmą wirpie (specjalnie z małych liter - nie zasługują na większe), to totalne dno.
Nie dajcie się skusić na 5 czy 10 zł. więcej za godzinę niż dają inne firmy.
Umowa jaką dają do podpisania to same obowiązki dla ciebie i same prawa dla nich. Jest strasznie jednostronna i krzywdząca. Cała odpowiedzialność spoczywa na was. Według niej nie macie żadnych praw. Nie możecie nawet rozwiązać takiej umowy, tzn. możecie, bo jest taki pkt w umowie, ale następny pkt mówi, że za rozwiązanie umowy zapłacicie karę. Więc tak naprawdę nie możecie, chyba że nie zależy wam na wynagrodzeniu, ponieważ kara zapisana w umowie pochłonie wasze wynagrodzenie, a jak nie wystarczy, to dopłacicie.
I NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA SŁOWA: "Wie pani to tylko taka umowa a my się przecież dogadamy. Wszystko będzie dobrze."
NIE WIERZCIE W TO !!!
Przy pierwszym waszym niedociągnięciu rzucą wam w twarz umową i dokładnie wskażą zdanie z umowy, które nie zostało przez was dotrzymane.
I pamiętajcie, że musicie w nich zainwestować. Oni nie wykładają własnych środków. Jak nie dostaną z EFS pieniędzy na szkolenia, to wy nie dostaniecie wypłaty. Na wynagrodzenie poczekacie sobie kilka miesięcy. Można przez to narobić sobie długów. Bo przecież my musimy ponosić bieżące koszty szkoleń np. dojazdów, a oni nie. Zresztą za coś trzeba żyć. Jak zaangażujecie się w ich projekt i nie będzie możliwości zarobienia gdzieś indziej dodatkowych pieniędzy to umrzecie z głodu. Chyba, że macie pokaźne konto, z którego możecie korzystać aż łaskawie wam zapłacą.
Decyzje u nich zapadają od góry, tzn. od drugiego piętra i mają efekt kaskady. Co tam zostanie ustalone jest nic nie warte. Jak ustalenia dotrą po paru dniach piętro niżej, to zostaniecie poinformowani, że od dzisiaj to jest inaczej. Że tamto jest już nieaktualne. Ale to jeszcze nie koniec. Nie cieszcie się! Na tym piętrze jest kilka pokoi. I jak decyzje przechodzą przez te pokoje to jeszcze są zmieniane. Po paru dniach spokoju podejmowana jest ostateczna decyzja. Jest niestety jeszcze inna niż poprzednie. Być może ustalenia spadły na ostatni poziom (parter). Tam pewnie urzęduje sprzątaczka i ona podejmuje ostateczne decyzje.
Mimo współpracy (nie byłam pracownikiem na etacie), nie udało mi się poznać wielkiego szefa. Gość ma pewnie tak wielkie mniemanie o sobie, że ma gdzieś trenerów zarabiających dla niego pieniądze. Mimo mojej prośby o audiencję, WIELKI SZU nie obdarzył mnie tym zaszczytem. Natomiast wszyscy, którzy tam pracują cały czas powtarzają w kółko tylko jedno i to samo: szef się nie zgodzi. Z nimi nie ma żadnych negocjacji. Albo bezwzględnie zgadzasz się na ich warunki albo spadaj.
No i spadłam. W perspektywie na lata 2014-2020 nie zamierzam z nimi współpracować.
Mam nadzieję, że będą mieli wielkie problemy ze znalezieniem trenerów. Że nikt nie będzie chciał z nimi współpracować.
OSTRZEGAM WSZYSTKICH!!! A ryzykantom życzę szczęścia.
doradca zawodowy 2016-08-12 11:09:57
Nie polecam pracy w firmie WIRPiE. Brak organizacji, oszustwo, szef ma kochanki którym też nie płaci. Trenerom też nie polecam współpracy. Kary umowne są egzekwowane. W pracy totalny brak organizacji.
Zostaw swoją opinię o Regionalny Ośrodek Szkoleniowy WIRPiE - Chodzież
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regionalny Ośrodek Szkoleniowy WIRPiE