logo auchan polska SP. z O.O.

auchan polska SP. z O.O.

Sosnowiec

Opinie o auchan polska SP. z O.O.

SiaRrRa 2008-10-10 16:16:43
Słowa kojarzące się z auchan polska SP. z O.O. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaby .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są przeważnie w porządku.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?1500 netto
Najbardziej podobało mi się w auchan polska SP. z O.O.:Bliskosc miejsca zamieszkania.
Najbardziej nie podobało mi się w auchan polska SP. z O.O.:Słaba organizacja pracy.
anonim 2009-02-02 12:28:22
Słowa kojarzące się z auchan polska SP. z O.O. solidna, profesjonalna, wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierną
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo zróżnicowana ze wzgledu na dużą rotacje pracowników
Od jakiej stawki można negocjować pensję?-1350zł brutto
Najbardziej podobało mi się w auchan polska SP. z O.O.: kontakt z klientami,elastyczność godzin pracy umożliwiająca studiowanie
Najbardziej nie podobało mi się w auchan polska SP. z O.O.: podejście przełożonych do pracownika,anonimowość pracowników
Kornwalia 2009-02-02 12:34:50
Aszolom bo tak mówimy u nas na Pradze z koleżankami. Pracujemy tam czasami na inwentaryzacjach i na kasach jak jest nam potrzebna kasa na bibki albo na wyjazd na wakacje. Organizacja do bani rzeczywiście ale do pracy blisko i zawsze potrzebują ludzi kiedy się nie zglosisz mówią " może od jutra" Pozdrawiam z kumpelam dzial personalny
isia 2016-05-03 10:13:23
Myślaam, że na trafie tu na istna skarbnice wiedzy na temat Auchan, dostalam propzycje pracy u nich w jednym z warszawskich marketów i mam zamiar pojsc na rozmowe,jednka chcialabym sie dowiedziec czy warto czy dają socjal? i czy wogole wynagrodzenie jest atrakcyjne
Zostaw swoją opinię o auchan polska SP. z O.O. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie auchan polska SP. z O.O.