ZPO Warmia

Mrągowo

Opinie o ZPO Warmia

pracownica 2010-08-20 19:00:04
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w tym syfie, zarobic się nie da chocby pracował 16 godz. na dobę stawki tak śmieszne chyba z przed 30 lat temp. w pracy sięgała nawet 42 stopni na końcu szwalni zespołu 07 mowa oczywiście o Mrągowie co nie znaczy ,że w Kętrzynie jest inaczej . Może by yak prezesura ZPO Warmia odpowiedziała w końcu swoim pracownikom kiedy przestaną pracowac za nędzną NIECAŁĄ NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ !!!! jak im nie wstyd wypłacac 960 zł poborów dla niemalże całej załogi . Może by tak przestali pracowników zmuszac do pracy w każdą sobote i oczywiście do odpracowania jesiennego urlopu w czasie największych upałów !!! Myślę ,że wszyscy oni wypczywają sobie w weekendy kiedy my pracownicy musimy na nich pracowac . Wstyd " PREZESOM" Od 20 lat my pracownicy tej firmy nie mamy letnich urlopów za to mamy " sybirackie" tzn. w styczniu na przełomie października listopada . (usunięte przez administratora)
anonimowo 2010-08-20 21:44:14
wyroby naszej firmy są najwyższej klasy co oznacza ,że pracownicy powinni byc bardziej doceniani przez prezesów firmy, ale widocznie nie liczy się zwykły pracownik chcę zaznaczyc jeszcze ,że warunki pracy w tym roku latem na wszystkich zespołach przekraczały 38 stopni ciepła , a nawet i więcej . Załoga powinna byc bardziej wypoczęta lecz pracownicy nie mają takiej możliwości ponieważ zmuszani są do pracy w soboty za 960 zł co nie jest adekwatne do pracy którą się wykonuje
anonim 2011-06-23 18:08:52
cd. naszych warminskich przebojow czyli znowu wakacje w pracy
LENA 2014-07-18 19:45:33
Pracy duzo forsy malo przykro ale to prawda czytajac wpis z 2010 roku nic sie nie zmienilo elastyczny czas pracy w goraczce upalow nie jest dobrym rozwiazaniem ale koszty za energie napewno sa nie male w tym ukladzie porzadku taniej sily roboczej zaklad bedzie istnial
Daria 2014-07-18 20:43:26
Aj te kobiety narzekaja a nadal pracuja w tym zakladzie ale co zrobic w Mragowie nie ma duzo pracy ja pracuje w tym zakl;adzie nie jest tak strasznie ludzie fajni czasem jest troche nerwow ale gdzie ich nie ma Pani Chec Wiesia jest nerwowa ale ma wyczucie co do ludzi powinna odpuscic lecz pomazyc dobra rzecz nie od niej to zalezy stres robi swoje czy podola nowym wyzwaniom mysle ze tak
nikt wazny 2014-07-27 09:47:31
Zaloga przemeczona ciezkie wzory cholerne upaly elastyczny czas pracy mysle coraz czesciej o zwolnieniu sie nie dam rady zdrowie nie pozwala Licze na zmiany ze strony pracodawcy
ktoś 2014-11-18 22:18:00
Nawet gdy premia się należy za wykonanie planu w wysokości 120 % to i tak księgowa obcina premię do 105 % za zgodą Pani (usunięte przez administratora). , która siedzi w kieszeni (usunięte przez administratora). Związki też sa kupione a właściciel wyprowadza po cichu ukryte zyski - identycznie jak w Danie Szczecin. Mówi się , że ludzie nie pracują i odchodza, ale o to właśnie chodzi , by zagarnąć ziemię.
ktoś 2014-11-18 22:20:37
Nawet gdy premia się należy za wykonanie planu w wysokości 120 % to i tak księgowa obcina premię do 105 % za zgodą Pani Eli G. , która siedzi w kieszeni Pichnowskiego. Związki też sa kupione a właściciel wyprowadza po cichu ukryte zyski - identycznie jak w Danie Szczecin. Mówi się , że ludzie nie pracują i odchodza, ale o to właśnie chodzi , by zagarnąć ziemię.
DARIA 2014-11-30 08:49:22
W Warmii szyje sie kurtki plaszcze z ociepleniem z pikowkami sa to wzory ciezkie a w tym zakladzie zarabia sie nedznie U nas nie istnieje twor za dobra prace jak premia a slyszy sie ze malo stawki operacji tak smieszne ze szkoda gadac Wlasciciel gdy obejmowal ten zaklad smial sie wlasnie glownie z tego ale szybko uznal aby zostawic to co objal Zaklad bedzie istnial bo sa slabe zwiazki zawodowe a wiadomo ze nic nie zrobia M oze juz czas rzucic ta robote i ten s`````TAKA ROZSLAWIONA WARMIA A TU NEDZA
ktoś 2014-12-14 16:53:15
wypędzić własciciela , tak jak to zrobiła Dana Szczecin.
Zmienić związki, bo te siedzą w kieszeni właściciela.
Włascicielowi chodzi o to , by ludzie sami odchodzili, żeby mówić , że ludzie nie chcą pracować, jemu chodzi tylko o ziemie, o nic więcej.
We wszystkich poprzednich zakładach też doprowadził, że to ludzie odeszli , a on sprzedał ziemię.
odp 2015-02-04 20:01:55
szczera prawda
Pracownik 2015-03-03 17:12:02
A co teraz?Stawki i czasy poobcinane!!!!Co nas czeka????
pracownik 2015-03-16 19:07:28
Pan H.K. i pan W.P. chcą żeby ludzie się pozwalniali i wtedy znów będą mogli powiedzieć że <<ja dawałem pracę ,ale ludzie nie chcieli pracować>>
pracownik 2015-03-16 19:11:27
Oszczędności szuka się ale jak zwykle nie tam gdzie trzeba
pracownica 2015-11-24 18:13:25
To co się teraz wyprawia tylko do telewizji się nadaję i do OPZZ aby spojrzeć ,jak traktuje się ludzi pracy.Stawki są tak małe że się nie da wyrobić stawki dziennej ,którą sukcesywnie obcina szef.Ludzi się zastrasza zwolnieniami,po prostu brak poszanowania pracownic a przecież niektóre pracują ponad 25 lat i dłużej.Nasz zakład słynął z dobrej jakości i tak jest do dziś,ale nie widać tego w zarobkach pracowników.Urlopy są całkowicie rozplanowane przez prezesa ,wiele pracownic ma z przed dwóch lat zaległe,ale wszystko wedle prawa zresztą bezdusznego.Związki Zawodowe zeszły na psy.
SZWACZKA 2016-03-16 14:47:43
W tym zakładzie to już i związków nie ma ,bo Pani Basia sama bez porozumienia z członkami sama ot tak sobie je rozwiązała.Tak się ma rzecz w Mrągowie. Zastępczyni przewodniczącej związków zawodowych Maria G nic nie wie -oczywiście kłamie jak jej koleżanka Basia.Pan Pichnowski jest zadowolony.W końcu będzie miał spokój.Wstyd mi że ludzie ,którzy stają w obronie praw pracowniczych wybierani przez załogę okazują się zdrajcami dla swych koleżanek i kolegów.Ten problem zgłoszę do OPZZ.
BIAŁA 2016-03-21 15:34:30
ŻLE SIĘ DZIEJE W POLSKICH FIRMACH A CO DO ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH WEWNĄTRZ ZAKŁADOWYCH NIC SIĘ NIE ZROBI TU SĄ POTRZEBNE ZMIANY.GŁOWĄ MURU NIE PRZEBIJESZ TAKA JEST PRAWDA.WŁAŚCICIEL CO CHCE TO ZROBI.
pracownik 2016-04-15 15:48:41
Dobrze się dzieje? Kolejny miesiąc wypłata opóźnia się tydzień. Nie dosć, że grosze to jeszcze się spóźniają. Warmia nie płaci dla firm za materiały, guziki itp. Toną w długach. Prezes wchodząc na hale mówi, że jak ludziom się nie podoba to niech się zwolnią. Śmiech na sali. Ludzie odchodzą i szukają pracy teraz bo firma niedługo upadnie i kilkaset osób nagle zacznie szukać pracy i wtedy będzie problem. Nie polecam pracy w tej firmie.
pracownik 2016-04-20 17:05:04
Co z tego, ze się zobowiązuje jak nie wykonuje tego obowiązku? Jest 20. 10 dni po terminie i dzwoniąc do księgowości oni nadal nic nie wiedzą. Ja już się zwolniłem, ale czekam na ostatnią wypłatę, ludzie co mądrzejsi też się zwalniają, a reszta ryje za darmo.
były pracownik 2016-04-20 18:03:05
W 2005 odchodząc na emeryturę były warunki pracy i pieniądze a teraz są ochłapy .Szkoda ludzi Halina .

delereq 2016-04-20 20:54:14
popieram jak najszybciej zgłos
Nicole1611 2016-05-01 22:12:50
Jestem obecnie na wychowawczym i zastanawiam się czy za parę miesięcy będę miała do czego wracać?
pop 2016-05-06 23:00:18
@nicole1611 dlaczego miałabyś nie miec do czego wracać?
Zostaw swoją opinię o ZPO Warmia - Mrągowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPO Warmia