P.H.U. PETRO-INVESTMENT

Płock

Opinie o P.H.U. PETRO-INVESTMENT

robert 2012-01-06 18:42:26
Panowie i tu sie z wami zgadzam ja juz zglosilem pana [usunięte przez moderatora] do Inspekcji Pracy przez 12 lat pracy na kontraktach zagranicznych jeszcze takiej bandy nie spotkalem piszcie wszyscy to moze wreszcie ktos sie wezmie za tego [usunięte przez moderatora]
pracownik 2012-01-06 19:22:44
ja też już go zgłosiłem do inspekcji pracy a w poniedziałek zamierzam zgłosić w prokuraturze zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa art218kk pozatym składam pozew do sądu pracy TRZEBA POSPRZĄTAĆ TEN SYF !!!!!!!!!!!!
fg 2012-01-17 10:09:57
Słuchajcie wszyscy, mam na imię Paweł, a nie Pawełek i pije pewnie dużo mniej niż każdy z was. [usunięte przez moderatora] wiec nie dzwońcie do mnie więcej i mnie nie proście o prace, bo skoro jest tak źle to pokiego [usunięte przez moderatora] odbieram dziennie z zapytaniem o prace po 50 telefonów i wiem ze od polowy z was, którzy piszecie. Szczerze tak od siebie ... nie dzwońcie do mnie więcej, bo honor nie powinien wam pozwolić gadać na mnie i na firmę na forum, a za chwilę [usunięte przez moderatora] prosić o pracę. Ja osobiście nikogo nie oszukałem, a jedynie mogłem pomóc. Nie moja wina,że do pracy się przychodzi co 3 dzień i po tym o zaliczkę. itd.... itp.... To moje osobiste zdanie. A co do umiejętności to co drugi monter i naprawdę co 2 spawacz nie nadawał się do robot na orlenie. A twarz moja jest w kolorach czerwonych gdyż jestem astmatykiem , kieruje do tych co nie wiedzą jaka to choroba,odsyłam do encyklopedii medycznej. :Powtórzę jeszcze raz, nikogo nie oszukałem, a jak ktoś ma ze mną problem to proszę o bezpośredni kontakt. Ludzie weźcie się za robotę, a nie za monterkę i za spawalnictwo. Piszę ogólnie do wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paweł Bruchajzer
specja_lista 2012-01-24 08:42:16
Panie Pawle mogę prosić nr tel do Pana?? Może chociaż PAN będzie tak kompetentny i wytłumaczy co to za śmieszne pisma otrzymali pracownicy,długi list - zero konkretów. Ja mam tym pismem opacić mieszkanie,raty w banku i utrzymać rodzinę??!!
pozdrawiam
p.s.
również wysyłam pismo do PIP
tomi 2012-01-26 22:51:36
nie kompromitujcje sie [usunięte przez moderatora] płacą wam chyba za pozytywne wpisy bo napewno nie za prace [usunięte przez moderatora]
specja_lista 2012-01-27 15:59:07
czy ktoś z Was ma jakieś wieści?? PIP już się im dobrał do [usunięte przez moderatora] czy dalej uchidzi im na "sucho"??
były pracownik 2012-01-27 19:15:49
Panowie prawda jest taka że Pan Prezes [usunięte przez moderatora] i bawi się za wasze pieniądze tak tak tu niby siedzi w Belgi wyjaśnia sprawy a jak się do niego dzwoni włącza się włoska automatyczna sekretarka.
Czyżby zbieg okoliczności?????
W tym samym czasie są w płocku ferie zimowe apan prezes jak myślicie gdzie się podziewa?
xxx 2012-02-04 00:13:10
co wy piszecie wystarczy podejść na graniczną i poczekać30minut przychodzą ludzie po kase bo [usunięte przez moderatora] nie płaci i nie będzie my grupowo wystąpiliśmy do sądu bo za franćje nam nie zapłacił to prostak i ham
OSZUKANY 2012-02-04 15:46:22
[usunięte przez moderatora] NAJLEPIEJ BY CHCIELI ŻEBY ZA DARMO ROBIC.TYLKO SAME KARY DAJĄ A KASY JAK NIE MA TAK NIE MA .CZEKAM OD PAZDZIERNIKA NA PIENIĄDZE DAJĄ JEDYNIE JAKIEŚ OCHŁAPY PO 2OOZŁ.POŻADNA FIRMA NIE SZUKA PRACOWNIKÓW TYLKO O NICH DBA .DLATEGO Z TAKICH FIRM JAK TA I SEMISERWIS TEZ LUDZIE UCIEKAJA.
oszukani 2012-02-20 16:51:15
zwracam sie do wszystkich czytajacych forum.proponujemy zablokowac firme pana [usunięte przez moderatora] . mamy juz pare osob i potrzebujemy jeszcze kilka osob, sprawa nie dotyczy sie dnia jutrzejszego bo zdaje sobje sprawe ze na takie forum nie chce sie wam nawet wchodzic i czytac otej firmie PROPONUJE zostawcie wpis TAK i zobaczymy ilu naprawde nas jest obiecuje ze w najblirzszym czasie odezwe sie do was i podam publicznie swój numer telefonu zeby uzgodnic szczegoly.powiem wam tylko ze bedzie telewizja bo to juz jest zalatwione mile beda widziane transparenty w postaci kiji od szczoteki inne nie zucajace sie w oczy narzedzia pracy wiecie co mam na mysli.prezes mysli ze frajerzy na niego pracowali to sie bardzo pomylil. czekam na wasze wpisy TAK nic wiecej nie piszcie pozrawiam was panowie [usunięte przez moderatora]
były pracownik 2012-02-20 20:38:34
tak w każdej chwili
oszukany 2012-02-26 10:57:12
TAK
Wilk27 2012-03-06 15:26:24
[usunięte przez moderatora] jak mozna pita przyslac zebym sie rozliczyl skoro wynagrodzenie do dnia dzisiejszego nie wplynelo na moje konto :) odradzam pracy w tej firmie .I przestanie [usunięte przez moderatora] ze za szkolenia potraca z pensji skoro za szkolenia wcale nie placi ludzia ktore to szkolenia prowadza .Nie pracujecie tam wiem cos o tym naprawde
krzysztof 2012-03-07 14:56:05
TAK.I tu sie zgadzam z oszukanym ja juz poczynilem pewne kroki w tej sprawie panowie i podaje moj nr tel.[usunięte przez moderatora]. Ta pseudo firma powinna juz dawno nie istniec.Pozdrawiam Wszystkich i czekam na tel.
krzysztof 2012-03-08 14:54:55
Ta firma to istne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za 7 dni pracy w styczniu przelalli mi 37 zl p[usunięte przez moderatora].Ludzie z daleka od firmy Petro-DZIAD Z PLOCKA.
WujekDobraRada 2012-04-12 12:54:52
witam
- dlaczego w Płocku w mieście gdzie połowa mieszkańców to albo monter albo spawacz nikt nie chce robić na GRANICZNEJ 37 i pan ,,prezes'' musi szukać pracowników po kraju ?
-gdyż w Płocku znają już tę firmę z ,,tej najlepszej strony ''

a pod firmą po kasę przed świętami wielkanocnymi pojawiały się całe rodziny.
czyżby prezes składał życzenia czy znowu ludziom nie zapłacił?

JAK KTOŚ CHCE TAM PRACOWAĆ TO NIECH SIĘ POWAŻNIE NAD TYM ZASTANOWI LEPIEJ MIEĆ MNIEJ A PEWNE NIŻ WIĘCEJ ALE..........CZY NA PEWNO?

lewmar1 2012-04-16 11:17:15
NIE TYLKO LUDZIE,ALE I ZWIERZĘTA POWINNY OMIJAĆ TĄ FIRMĘ I TE UFO,KTÓRE TAM PRACUJE.JA IM OBIECYWAŁEM I DOPIĄŁEM SWEGO.[usunięte przez moderatora]
adam 2012-04-16 15:22:48
Piście panowie za siebie ja cały czs pracuje od kilku miesiecy i kase dostaje, faktycznie że zdaża się po czasie ale wiadomo teraz jak firmy płacą ale płacą. Czytajc te wpisy zastanowniam się czy koledzy zawsze jak stracą prace wiadomo za co tj; gożałka, nie chodzenie do pracy, kradzieże, zerowe umiejętności itp. to takimi poetami robią się.
Trzeba pamietać, że kary które firma dostaje za brak terminowości, jakości to jest nasza zasługa z czego robią się póżniej zatory płatnicze. Firmy przez pseudo pracowniów muszą walczyc o przetwanie. Psełdo pujdą tu i tam i znów robią to samo. Moja rada do roboty Panowie do roboty i uczciwej pracy to nie bedziecie mieli takich problemów jak macie. Jeszcze się dziwie, że pracodawcy nie zaczeli wystepować z roszczeniami do pracowników co by uporządkowało kwestie pseudo pracowników i praca była by w dobrych pieniądzach na fachowców.
oszukany 2012-05-02 19:32:01
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Z końcem marca 2012 r zakonczylem pracę w Petro-Investment i znajomość z Panem [usunięte przez moderatora]. Od maja 2011 r do pażdziernika 2011 r. (włącznie) dostawałem regularnie całe wynagrodzenie do 25-tego każdego miesiąca. Nie mogłem wtedy powiedzieć złego słowa na prezesa i na firmę.Zgadzało się wszystko - stawka godzinowa i ilość przepracowanych godzin. Od listopada coś się zacięło. Prezes zaczął się tłumaczyć, że nie wpłynęły pieniądze za faktury. Wypłacał mi odpowiednio - listopad 350 zł, grudzień 700 zł (tylko dlatego że uprosiłem go na świeta), styczeń 2012 r. 200 zł + na konto 73.17 zł (do dzisiaj zastanawiam się dlaczego akurat taka suma), luty 2012r. 500 zł. Za marzec niestety nie dostałem już ani złotówki. Na szczęście jestem jedną z tych nie wielu osób które posiadały normalną umowę o pracę z tą firmą. Złożyłem już odpowiednie pisma do odpowiednich instytucji. Na dzień dzisiejszy nie polecam tej firmy. No chyba ze chcecie robić za 300 zł miesięczne, ale to już więcej zarobicie na pracach przy zieleni z MOPSu
Janusz 2012-05-18 09:02:25
Ta firma to jakaś wielka pomyłka , byłem tam jakieś dwa dni temu przez telefon obiecywali 11 euro netto zakwaterowanie i pełne wyżywienie . Oczywiście praca na terenie Litwy rafineria ORLENU (Możejki) . Po przyjeździe do płocka wszystko ładnie pięknie się zapowiadało ten pseudo kierownik z petroinvestment zawiózł
nas do innej firmy w płocku mówił że tam będziemy umowy podpisywać następny wałek oczywiście, firma nazywa się petromechanika na umowie była kwota 4.869 złotych :D myślimy sobie z kolegą to jakaś kpina . Spawacze !!!! omijajcie te firmy szerokim łukiem to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzyskiwacze nic tylko na rzadko tam narobić ,po całej tej sytuacji ten pseudo kierownik znikną bo dostał by po mordzie i oddawał za paliwo i czas jaki zmarnowaliśmy na przyjazd do tych [usunięte przez moderatora] firm

Janusz

walczący o swoje 2012-05-31 11:55:20
Pokrzywdzeni przez Petro-Investment proszę o kontakt na forum.
Pomogę.
gadi 2012-06-09 15:48:39
Czytajc wpisy określamy je jako bardzo ciekawe. Odnoszę wrażenie i wręcz pewność ze piszą je pracownicy roku, gdzie ich umiejętności, wydajność, uczciwość, prawomownosc są na porządku dziennym ale tylko w ich snach. Dlaczego większość tych poetów nie chciała pracować z metra, kilograma tylko na godziny. Panowie my z kolegami jako brygada jak byśmy pracowali na godziny to nigdy byśmy sobie wczasów ani samochodów nie kupili. Fachowcy którzy znają się na robocie nie pracują nigdy na godziny tylko z ryczltu i zawsze się wszystko w rozliczeniach zgadza tylko tym na godziny się nie zgadza bo liczy sobie od wyjścia z domu do pracy i z powrotem. Zapomina ze przez osiem godzin tak naprawdę pracował może cztery godziny. Zawsze te osoby maja dużo do powiedzenia niekoniecznie na temat pracy, duża piszą przez telefon to tego przdluzajace się przerwy, i palenie papierosów w miejscach dozwolonych gdzie to im dziennie zajmuje dużo czasu.
Wracając do ostatniego wpisu tych spawaczy z polski to mamy fenomen. Kilkaset osób o wszystkim wiedziało i się zgadzali na to tylko tym wirtuozom nie dziwna sprawa może panowie macie coś ze słuchem albo po polsku nie rozumiecie.
spaawacz 2012-08-12 21:37:12
jezeli chcesz pracowac a darmo to jest super okazja.powodzenia!
Kito 2012-09-25 23:57:34
Ja pracuje od dwóch miesięcy i wypłatę dostaje dzień przed czasem. Mam wszystko jak się umówiliśmy. Chlopacy z którymi pracuje sobie chwała.
młody 2012-10-01 21:41:02
A CO Z OFERTA PRACY W HOLANDII JAKO MONTER IZOLACJI PRZEZ TA FIRMĘ?

JAKIE UMOWY PROPONUJĄ ?

JAKIE STAWKI ?

CZY WARTO SOBIE GŁOWĘ ZAWRACAĆ ?

!!!! NIECH ODPISZĄ PRACOWNICY ALE NIE Z BIURA TYLKO Z BUDOWY !!!!

oszukana22222 2012-10-12 11:23:57
Słuchajcie ludziska!!!

a jak ta kobieta płaci za wynajęte mieszkania dla pracowników??? ona wogole za nie płaci w terminie czy ociąga się z płatnością tak samo jak z wypłatami dla pracowników??? co to za baba wogóle!!!!
Bodzio 2012-10-13 09:35:39
pozdrawiam pracownikow petro investment. Pracowałem w firmie do końca września bo wyjezdzalem za granice. Firma ok stawki dobre wypłata przed czasem. Pracowałem tam kilka miesięcy i wszysko było ok. Tylko żeby pracować i nie pic a nikt nikomu nie zrobi krzywdy. Problem maja zawsze ci sami wiadomo z jakiego powodu. Jeszcze raz pozdrawiam was chlopacy, trzymajcie się do szybkiego zobaczenia.
rob 2012-10-25 16:09:41
wypłata przed czasem to chyba dla [usunięte przez moderatora]....ja czekam na kse juz 3 miesiąc!!! podpisuja umowy zlecenia na 300 zł, a reszta na czarno!!! a i tak tej kasy nie wypłacają...nie mowiąc juz o mieszkaniach ktore dla nas wynajmują...nie płaca za wynajem, sciemniaja ze zapłaca, robotników wysyłają na mieszkanie...za ktore nie płaca włascicelom![usunięte przez moderatora]!, a ta "szefowa" to kłamca numer 1, [usunięte przez moderatora]
babi 2012-10-26 22:38:59
ja pracuje od tego roku w Płocku i wszystko ok. Wcześniej pracowałem w delegacji i miałem pełne wyżywienie, dojazd, zakwaterowanie. Umowy mieliśmy takie jak się ktoś umówił. Większość miała komornikow i szli im na rękę. Jeśli nie pilismy a pracowaliśmy to mieliśmy zaliczki.natomiast chodzą legendy o pracownikach którzy byli na Litwie i w Opolu, ze to banda pijaków, lajzerow, kłam ów i złodziei. Podobno juz nie pracują bo juz się wszyscy z tego śmiali, ze ich szefostwo trzyma. Teraz mamy fajna ekipę, wszyscy pracują nie ma problemu alkocholowego, jest ok. Wypłata się zgadza i to jest najważniejsze.
edward 2013-04-17 21:41:22
Ja pracuje w tej firmie przeszło 8 miesiecy firma między czasie przeszła reorganizacje i jest naprawdę spoko wypłatę mam na czas czasem różnica jest 2 dni po terminie a czsem nawet przed terminem.
oszukani 2013-06-19 21:30:09
koledzy zostawcie ta [usunięte przez moderatora] firme w spokoju to sami [usunięte przez moderatora] oriecuja rarytasy a pozniej sie wycofuja ta firma nie powinna istniec i nie naciagac ludzi RADZE OMIJAJCIE JA JAK NAJDALEJ
JUZ NIGDY TA FIRMA 2013-07-01 15:20:55
WIDZE ZE SIE OGLASZAJA O NABOR MONTEROW ALE JAK NAJDALEJ KOLEDZY OD TEJ FIRMY JUZ LEPIEJ BYC NA ZASILKU JAK U NICH PRACOWAC JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY [usunięte przez moderatora] UWIERZCIE MI NA SLOWO NIC SIE NIE ZMIENILI IZ PLATNOSCIA I Z PRACA U NICH
cher 2013-09-04 14:50:38
no to wyróżniony jesteś, ja za Francję 2 lata się boksuję żeby mi wypłacili,banda bezczelnych ludzi zarządza tą pseudofirmą
cher 2013-09-23 13:12:29
ludziska się porozjeżdżali nie ma kontaktu,kilkoro ma sprawy u komornika ale bez większych szans na to żeby komornik ściągnął cokolwiek.Moja sprawa też ma klauzulę wykonalności i poszła do komornika,czekam na odzew co ustalą..
w necie znalazłam tylko tyle
cher 2013-09-26 12:36:01
nic nie dostałem,sprawa u komornika utknęła,podobno nie ma z czego ściągać... dziwne :/
bono 2013-10-01 11:00:23
ja pracowałem 1 (słownie: jeden) dzień!! miało być po 10 zł/godz. po czterech wizytach w firmie na granicznej dostałem 70 zł zamiast 100 zł. pseudo szef nie miał 100 zł w kieszeni!!! i to szef firmy, która w nazwie ma "petro"!!!! pracowałem teylko 1 dzień, bo od pracowników, którzy robili tam już 3 tygodnie dowiedziałem się, że nie płacą, zaniżają stawki itp. powybijali im szyby w biurze, samochodach z tych powodów. i nie było problemu alkoholowego, opieprzania sie, nygusowania. problemem jest szefostwo!! [usunięte przez moderatora]
Były 2014-02-18 22:38:46
Panowie szkoda czasu na takiego (usunięte przez administratora)Prezesa, wielkiego polityka, (usunięte przez administratora), także dajcie sobie spokój z tą firma i z tym gościem,(usunięte przez administratora)
Marek 34 2014-02-18 22:44:58
Panowie teraz Pan Kraj.... kończy spółkę na Podkarpaciu Raf-Remat Jedlicze gdzie nadal nikomu nie wypłaca, pracownicy nie mają wypłat po 3 miesiące, dostawcą nie płacą za materiały, a Pan Kraj.... buja się po Płocku i udaje wielkiego polityka i Prezesa. Wielka szumowina i oszust
igi 2014-03-26 23:30:50
warto tam zacząć prace??
były 2014-04-06 22:14:19
Jak lubisz pracować jako wolontariusz to owszem warto
miki 2014-04-09 00:52:09
To jedna z najgorszych firm w Płocku, zarówno pod względem oszukiwania ludzi i pracowników, niewypłacalności,jak i ofert pracy, (które niby mają), a jak już coś proponują - to szukają sobie ludzi chyba do sprzątania, a nie do spawania! I oczywiście nadal nic się nie zmieniło pod względem niewypłacalności firmy - (krzak),,przelewy już wyszły?,,i powinny niebawem zaksięgować się na koncie pracownika;jest jak wiadome nieprawdą!To wystarczające argumenty, by nie podejmować tu pracy, chyba,że (jak zgadzam się z opinią powyżej), jako wolontariusz
petromendy 2014-06-23 22:41:52
Pracowałem tam dokładnie 13 dni, jak wielu ze mną np: na orłenie lub w anfilu. Pieniądze 15zł/h praca po 12h. Wszystko fajnie, ale nie problem z organizacją to norma, baraki, brak toalet, brak narzędzi to też standard. Wypłacalni to oni nigdy nie byli raz czekałem na wypłate 2~3 miesiące, a teraz czekam mięsiąc. Najgorsza firma w Płocku, odradzam się w tej firmie zatrudniać. (usunięte przez administratora)
LOPEZ 2014-07-13 17:44:09
Pracowałem w Płocku. Ogólnie warunki masakryczne.BHP odsyłało te ich,,kontenery bo nie miały podłogi,, Zarobiłem 2040zł a dostałem 400 .Teraz nikt nie odbiera. Banda [usunięte przez moderatora] jakich mało.
bossssss 2014-08-13 18:41:21
To po co tam pracowaliście nie wiecie dokładnie co się dzieje,
pomyślcie też nad tym że jak oni maja wam zapłacić to oni też muszą dostać za wykonaną pracę, a że nie wykonujecie jej solidnie to nie jest ich wina i nie oceniajcie bo jesteście takim narodem że dla was by było najlepiej leżeć i nic nie robić a żeby kasa była, a to właśnie przez was (pracowników) firma upadnie.
a Ci którzy tam pracują to nie od nich zależy to co im szef karze mówić to mówią wiec po co o nich źle mówicie...A i jeszcze jedno jeśli im kasa wpływa od innych firm co im zalegają to starają się wypłacać.
pozdrawiam was.
zorientowany 2014-11-06 17:58:32
Witam
Firma jak najbardziej dno , nie płaci swoim pracownikom jak i podwykonawcą , tam gdzie sie pojawi pozostaje tylko i wyłącznie smród i długi , .
Pan Krajewski zalega z płatnościami nie tylko w Płocku ale tez narobił długów w takich firmach jak raf remat , ucr technika , regula sp zoo , nie będę wymieniał dalej ....
Przestrzegam przed tym Panem... i jego działalnością gospodarczą , miejsce takich ludzi jest w innym miejscu .!!!!
kola 2014-11-07 22:20:17
Ludzie piszą prawdę.Nie płacą tylko jak złapią parę groszy to się lansują.Biznesmeni ha ha ha
Tuff 2015-02-21 14:28:05
Firma ma dosyć szerokie pole działania. Bo nie jest to tylko outsourcing kadr ale również i usługi budowlane oraz montażowo-spawalnicze. Na dobrą sprawę jedno z drugim nie wiele ma wspólnego, ale można powiedzieć, że jakoś ten pomysł się sprawdza. Zastanawiam się tylko jak wygląda ten outsourcing kadr. Ma ktoś jakieś szczegóły?
andrew 2016-05-14 08:51:24
Z taką konkurencją @ewa? Wiadomo, że nie jest to już tak stabilna branża jak była kiedyś. Teraz trzeba tutaj walczyć o przetrwanie, ciekawe czy firma sobie poradzi
Zostaw swoją opinię o P.H.U. PETRO-INVESTMENT - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. PETRO-INVESTMENT