logo Farmacol S.A.

Farmacol S.A.

Poznań

Opinie o Farmacol S.A.

anonim 2011-07-03 13:08:25
Warto tam składać dokumenty.Proszę o opinie firmy.
anonim 2011-07-14 14:15:44
Poczytaj posty dotyczące Katowic.
Poznań to tylko odnoga a ryba psuje się od głowy. Byli pracownicy FCL dzielą się tylko na tych którzy sami założyli sprawę sądową i tych którym założył FCL. Jak masz duży majątek własny to idź, tak cię ogłupią że podpiszesz weksel in blanco z dwoma żyrantami z rodziny. Nawet jak nie przedstawią ci weksla to zaproponują inną formę zatrudnienia - umowę cywilno prawną. Z takiej umowy mogą dochodzić od Ciebie wszystkiego czego będą chcieli. FCL wychodzi z założenia że jak mają dział prawny to niech na siebie zarabia. Reasumując - odradzam.
diana 2011-09-13 13:48:41
A co w Jaryszkach koło Poznania czy ktoś wie jak tam jest , bo jak narazie to nikt nic nie napisał?Czy takie samo łajno jak wszędzie?Proszę o obiektywną odpowiedz.
bomba 2016-04-05 11:24:02
hm, na pewno Farmacol oczekuje zaangażowania i wiedzy. Jak przeglądam oferty od tej spółki, to jestem pewien, że byle kogo nie zatrudniają, czy to IT czy księgowy
Zostaw swoją opinię o Farmacol S.A. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmacol S.A.