Opinie o Interkar Sp. z o.o. w

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Interkar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Interkar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkar Sp. z o.o. w

Hejka, jestem zainteresowany zatrudnieniem się tutaj. Chętnie dowiem się czegoś o pracy serwisanta. Jak kiedyś szukali pracownika to podali widełki 3490 - 6000 zł brutto. A na start, pensja to jest ta niższa stawka, czy jednak można dostać nawet 6000 zł już od razu?

Maciek Nowy wpis

niestety musze korzystać z interkaru bo to jedyny Internet światłowodowy na mojej wsi ale problem jest taki robie speed test Internetu i wychodzi mi 64mb to jest po prostu śmieszne. stanowczo odradzam korzystania z ich usług bo to jedynie kasa wywalona (usunięte przez administratora)

Renata Nowy wpis

A ile za niego płacisz? Zgłaszałeś problem?

Wito

Podpisujesz to płać

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
bronek

chwila moment, tak narzekacie na interkar a oni sa juz tyle lat na rynku. Gdyby bylo tak jak piszecie, to pracownik dluzej niż pół roku by nie pociągnął, bo to żadna przyjemność pracować w firmie która nie płaci na czas pensji, wyzyskuje, nie szkoli, nie dba o pracownika, itp. itd. To komu wierzyć ? Chyba najlepiej bedzie jak się u nich zatrudnie i sam się przekonam ile w tym prawdy.

@bronek

Prosze sie zatrudnic i nam powiedziec.Ma Pan/Pani 8 reakcji które NIE zgadzaja sie z opinia wiec cos jest nie tak. pozdro

@nick a jaki jego poziom ?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Interkar?

nick

yes was

Sebek

A w firmie jest w miarę elastyczny czas pracy?

gosc

wie ktoś czemu w grach jak cs wieczorami mam straszny duzy ping i nie da sie grac?

Zzz

Jeśli jest szansa zdobycia numeru telefonu bezpośrednio do montera firmy inrerkar reda proszę o podanie ponieważ Panie z biura bardzo niemile.

Yyy
@Zzz

Niestety, RODO zabrania

Slowik

Witam, mam pytanie bo czytam rózne opinie na temat internetu radiowego od intercara i ludzie piszą, że maja 20mb/s a jak patrze na cennik na stronie to jest tylko możliwość wzięcia 10mb/s. i moje pytanie brzmi jak miec wieksza prędkość?

Maciek

uważam że jest ok, pracujesz to zarabiasz. ja po dwóch miesiącach jestem bardzo zadowolony. przedewszystkim wypłata jest cała zawsze na czas, a nie tak jak gdzie indziej. ci co narzkają to pewnie jakieś studenty co myślą że za nic będą dostawać kaskę hehe

User987
@Maciek

Jeśli dla Ciebie szczytem oczekiwań od pracy jest wynagrodzenie na czas to współczuje kolego.

MM
@User987

Dokładnie, to powinien być standard a nie powód do dumy.

Rafał
@MM

Skoro poruszyliście temat wynagrodzeń, to może moglibyście napisać, ile aktualnie można zarobić za pracę w tej firmie? Czy stawka wynagrodzenia w trakcie rozmowy o pracę podlega jakimkolwiek negocjacjom? Jestem tego ciekaw.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Interkar?

J.

Najpewniej po okresie testowym/nauki, a jak ogarnięty/a jesteś i jak szybko go przejdziesz, to już zależy od ciebie.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Interkar?

kaczor

tylko szef sobie wypłaca,pracownicy nie dostają nic

Internet tego nie można nazwać

Najgorszy Internet jaki kiedykolwiek widziałem nie dość że podłącza jeden dzień będzie dobrze A potem koniec nie ma Internetu ping to stale 5000 nawet na stronę wejść nie można jak najbardziej odradzam ts firmę.

Mariusz

Mam internet 500mb/s światlowód w pakiecie z Tv prestiż hd.. problem jest taki że od jakiegoś czasu zabrali wszystkie eleveny :) może raczycie je zwrócić?

a

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: a

Pracuję w firmie prawie 5 lat jako serwisant i jestem bardzo zadowolony. Szkolenia, zabezpieczenia, ubezpieczenie- wszystko jest. Pęsja? Nie jeden piszący tu opinie chciałby tyle zarabiać...

K.dz.
@Michał

Co ty chłopie (usunięte przez administratora).jest całkiem inaczej,

Zdziwiony
@Michał

Zapłacili ci ze ten komentarz?

Tymon

Szkoda , że na forum nie ma opinii pracowników bo w tym celu powstał.

Mała

Witam, mam internet z Interkaru prawie 6 lat, przez cały ten czas działa bez roblemu, dziś własnie po raz pierwszy pojawił sie problem ( nie było internetu przez cały weekend) zadzwoniłam, zgłosiłam awarie, pracownik techniczny zjawił sie dość szybko, wymienił zasilacz i już naprawione. Nie wiem skąd te negatywne komentarze ale jeśli o mnie chodzi mogę polecić tą firmę z czystym smieniem, pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Interkar Sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Interkar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interkar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkar Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkar Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Interkar Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkar Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 154 ocen.

Interkar Sp. z o.o.