VECTOR - FOOD SP. J. KRZYSZTOF KANIUK I MARLENA KANIUK

Wyczechowo

Opinie o VECTOR - FOOD SP. J. KRZYSZTOF KANIUK I MARLENA KANIUK

były 2014-09-14 21:53:02
Firma śmierdząca, praca marnie płatna. Informują cię na dzień dobry ze masz godzinówke a w rzeczywistości wyrabiasz akordową prace. Smród , bród i ubóstwo w każdym znaczeniu tej firmy. nikomu nie polecam tej pracy
czarny 2014-10-23 22:14:56
trochę się zgodzę śmierdzi ale to wina produktu wyrabianego tam .....a kwiaciarnia to nie jest a że płatności są różne to i racja i zawsze jest tak żeby firma nie dała za wiele do tego dzieci właściciela zaczynają rządzić i każdy chce pokazać kto ważniejszy.... niech każdy dobrze się zastanowi
Smuret 2016-04-10 21:32:45
Tak racja śmierdząca praca i podzielona:strona szefa;gdzie dobrze się zarabia oraz niemiecka, gdzie zarabia się najniższą średnią krajową.Gdyby nie takie wysokie podatki jakie są przez zakład pobierane z pensji,to jeszcze by jakoś było,ale więcej już nie idzie potrącić, bo nie ma z czego,oraz wielka niesprawiedliwość,jesteś wygadany;to jeszcze ,lecz jak nie umiesz się wygadać,to lepiej wracaj do domu,bo będziesz robić jeszcze za innych;a potem ci podziękują bo nie jesteś wydajny.smuret
alpaka 2016-04-25 21:57:35
Nie polecam tej pracy nikomu kto chce zatrzymać choć trochę zdrowia na póżniej.Powinno być płacone szkodliwe za to zimno,sól,chemikalia,kiedyś było szkodliwe,ale się cytuję:""nie należy"",oszczędność na środkch czystości,halę sprząta się tylko przed kontrolą lub powierzchownie jak przyjedzie pani weterynarz,rdza, smród,tylko szybko:akord się liczy nie człowiek,podatki od wszystkiego,nawet premii.Świąteczne premie wg.chorobowego.pracujesz 9 lat zachorujesz,dostaniesz grosze lub nic,przychodzi nowa osoba popracuje miesiąc:stówka do rączki.Jedna wielka niesprawiedliwość i oszustwo,nowy pracownik się liczy ,stary nie bo jest już zużyty,zdrowie wypłukane.Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o VECTOR - FOOD SP. J. KRZYSZTOF KANIUK I MARLENA KANIUK - Wyczechowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VECTOR - FOOD SP. J. KRZYSZTOF KANIUK I MARLENA KANIUK