Perfumeria Exclusiv

Olsztyn

Opinie o Perfumeria Exclusiv

... 2012-11-22 20:33:37
Z przykrością muszę stwierdzić iż obsługa w Perfumerii Exsclusive w Olsztynie na ulicy Krasickiego pozostawia wiele do życzenia. Personel w sposób lekceważący zwraca się do klienta, co jest niedopuszczalne. Sugeruje jakieś śmieszne zasady które niby obowiązują, wciskając ludziom ciemnotę! Chciałam zwrócić towar, który został zakupiony 2 godziny wcześniej i szanowna Pani z perfumerii zaczeła się \\\"mądrze\\\" wypowiadać że muszę koniecznie za tą samą cenę coś innego wybrać bądz tańszego o 20 zł to jest ŻENADA!!!
Także pod tą grubą warstwą makijażu nie da się ukryć braku móżdżku... radziłabym poświęcić troszeczkę więcej czasu na zapoznanie się z normami obowiązującymi podczas kontaktu z klientem i nabrać ogłady łacznie z kulturą a nie tracić czas na poprawianie makijażu. Mam nadzieję że zaczną pracować tam ludzie z kulturą osobistą a nie głupie gąski.
Pozdrawiam serdecznie
klient 2014-02-15 19:13:56
Czysty bełkot żadnych konkretów. Pewnie paragonu nie było. Ja zawsze tam kupuje i jest w porządku.
mecenas 2014-10-28 21:50:49
I miała rację. Nie ma obowiązku zwrócić pieniędzy bo ktoś się rozmyślił. Zwrócić pieniądze może tylko jeśli taka była wcześniej Umowa przy zakupie. Towar można zwrócić jedynie przy wadzie zakupowanego produktu (nie właściwości o których zapewniał sprzedający). Tak więc u ciebie nie ma móżdżku i ogłady o znajomości podstawowych przepisów nie wspomnę.
lantra 2015-04-09 12:03:48
Czy jest to droga perfumeria?? chodzi mi głownie o perfumy
Klient 2015-09-01 12:44:45
Tancze maja rzeczy niz douglas i sepfora czasami o nawet 100 zl.
lipik 2016-04-22 00:01:29
Klient, wiadomo, bo jednak tamte drogerie maja strasznie wysokie marże, tu jest normalnie. Ja ich polecam, maja naprawde dobry wybór perfum i zawsze jest ktoś, by doradzić.
Zostaw swoją opinię o Perfumeria Exclusiv - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfumeria Exclusiv