Teneco

Gliwice

Opinie o Teneco

tarfue 2009-07-18 16:22
Cieżaka praca fizyczna slabe zarobki
Adam 2009-07-18 18:58
nie polecam
allan 2010-04-13 13:31
(usunięte przez administratora)aha marne pieniądze no i mistrzowie myslacy ze sa bogami a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umieją
za_mali 2015-07-17 20:46
Powiem tak HR kiepski bo nie potrafią określić na czym im zależy, nie znają zakresu obowiązków i jedyne czym Panie z działu kadr się wyróżniają to język - nic więcej. Brak kompetencji do przeprowadzania rozmów oraz podmiotowe podejście do człowieka. ODRADZAM
Edek 2015-12-30 17:37
Byłem tam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i ... szlak mnie trafil-praca na produkcji pod agencja pracy przez 3 miesiące za ... 1700 zl na reke a później możliwość przejcia pod Teneco za niewiele większe pieniądze tak ze na 2 klockow na reke nie ma.To jest smiech na sali i kpina.Korporacja która ma rocznie wielomiliardowe obroty na produkcji części samochodowych posiadajaca zakłady w roznych krajach placi nędzne grosze.Ja mogę sobie tylko wyobrazić jak to tam w srodku wygląda.Ludzie,stawmy opor temu bo to jest nienormalne żeby we własnym kraju nie można było zyc normalnie.Tam powinno być od 2500 zl na początek wzwyż,to wtedy i ludzie będą mieć checi do pracy i na pewno nie będzie takich rotacji.Mamy ceny w sklepach jak na zachodzie a zarobki takie ze z uczciwej pracy na chleb nie idzie zarobić.Niech zarząd firmy sam sobie dymy za taka kase.
Edek 2015-12-30 17:47
Jak szukają niewolnikow to niech się do Afryki przeniosą albo niech zatrudnia tych Arabow co się teraz pchaja do Europy.Moze będą im robic za takie pieniądze.Niestety tak jest teraz wszędzie a ludzie się na to zgadzają tylko ciekawe z czego potem będą te emerytury.
remik 2016-05-19 08:42
zawsze można do firmy wysłać cv i list motywacyjny @ola,spróbować zawsze warto.
Zuzanna 2017-07-12 10:47
A jak obecnie wygląda praca w Teneco? Dawno nie było nowych opinii na ten temat. Czy od tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? Na co obecnie mogą liczyć pracownicy?
Zostaw swoją opinię o Teneco - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teneco