Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. w Gliwice

Ktos pracujacy

To jest chory zaklad... Omijac szerokim łukiem... Pracuje tu juz kilka lat i zauwazylem jedno... Jak nie lizesz (usunięte przez administratora) szefowi lub nie dajesz (usunięte przez administratora) (dla kobiet) (a moze nie tylko)... Jestes nikim... Poprostu zwyklym kowalskim ktory nabija im kapsy...

@Oliwia

To co tak właściwie może blokować te wszystkie osoby? piszesz, że pracują dalej zamiast odejść. ciekawi mnie druga strona medalu. Czy tu w okolicy jest w ogóle jakieś alternatywne miejsce pracy? chodzi o odległość?

Co jaki czas w Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

@911

Co to za karta zdolności operatorów? Czemu służy? Potem na podstawie tego jakieś premie są czy po co brygadzista to wypisuje? A te podwyżki raz na rok to z racji tego że płaca minimalna się zwiększa czy inny powód?

To faktycznie aż tak istotne, kto na której hali robi? teraz niedawno ktoś o cos w tym zakresie podpytywał i wole się upewnić. generalnie mógłby ktoś proszę wprost opisać prace młodszego inżyniera produktu? Myślę czy by nie spróbować, pytanie tylko czy w ogóle warto? Jakie są zarobki?

Ank Nowy wpis

Jak trafisz na jakiś (usunięte przez administratora)beton to ci współczuje. Są ludzie dla których tenneco to jest sens istnienia. I nic po za tym. Nie wnoszą niczego pozytywnego do tego zakładu.

@Ank

Zakładasz warunek, że jeśli ktoś na kogoś gorszego trafi. Więc to coś w rodzaju „loterii” czy jednak możesz mieć na to jakiś większy wpływ? jest tu rozrzut na większa liczbę zespołów, żeby ewentualnie moc się zmienić?

Anka

Jestem po rozmowie na magazyn, jak wyglada to u początkującego ? Uprawnienia UDT niby bede mogla jezdzic wozkiem ale głównie praca na przepakowywaniu, jak to wygląda ?? Mozna sie zajechac ciągłym przerzucaniem ?? Tylko niech ktos wypowie normalnie a nie od razu rzucac...@#$

Ank
@Anka

To ta duża anka co dostała najlepszą robote??? Da wielka kobyła co jej w oszonie mieli dość i wiecznie szuka problemów sie raczej nie zajedzie, na okrągło upszejmie donosi komuś kawe i na kogoś. Wewnątrz czuje sie nadwyraz pewnie, ale jak spotka kogoś na parkingu to robi sie blada jak ściana. No ale takie sfermentowane cwaniary robią tam najlepszą kariere.

Ank Nowy wpis

Na zwykłej g. Dostała najlepszą prace. Totalnie bezstresowe zajęcie. Nie ma pojęcia ile nerwów i stresu kosztowało utrzymanie tego zakładu w działaniu kiedyś. Jak jesteś inżynierem czy jakimś specjalistą to jak najbardziej bo zwykły pracownik to ma strasznie ciężko Tej pracy jest za dużo. No chyba że latasz za dupskim z kawą, który swoją drogą nie powinien mieć totalnie nic do powiedzenia, no ale niestety ma na wszystkie tematy, robi max przez godzine, ogarniętemu zajeło by to 15 min.

Leniwiec

Co roku ok.mrca są podwyżki. Jak się wykażesz i udowodnisz, że zasługujesz na więcej, na pewno się postarają byś coś dostał

Justyna
@Leniwiec

A w tym roku jaka skala była tych podwyżek marcowych? Godziwie jak na inflację? Może podasz jakieś widełki...

Moja kobieta tam robi 6 lat i ma teraz 21,60 brutto na godzinę

A to w sklepie nie potrafi pracować? Czy myślenie to nie wasza silna strona?

Elka
@911

A skąd wiesz, że nie potrafi? Ty tutaj pracujesz i zarabiasz więcej? Czyli wynagrodzenie tutaj to indywidualna sprawa? Doświadczenie biorą pod uwagę przy ustalaniu wynagrodzenia?

@Elka

Wiem bo pracuje. I tak w moim zdaniu pracownik a same rozmiar wypłaty ma być od jego zdolności co same potrafi i na jakich stanowiskach może pracować każdego dnia , a nie za dwa dni do podwyżki raz na rok i to co brygadzista w karcie zdolności operatorów wpisze. Jeżeli stoi na kontroli roda po 5 lat dzień w dzień albo (usunięte przez administratora) komponenty układa na stoliku to wypłaty minimalnej krajowej starczy. Za jaki zasługi masz dostawać jak rolkowy, gazowy, pakowanie?

Ktos pracujacy

@Ktos pracujacy

Zupełna nieprawda.

Kamil

A jak możesz opisać relacje między pracownikami a dyrekcją?

Oliwia
@Ktos pracujacy

To po co tam dalej pracujesz?? Nierozumiem ludzi wystawiających bardzo negatywne komentarze , ostrzegają by omijac szerokim łukiem a sami siedzą i pracują kilka lat i nie zamierzają zwolnic???????????????? brawoo

Maksiu
@Oliwia

Z jakich powodów nie spodobał Ci się tamten komentarz? Uważasz, że to może być docelową robota, a jeśli tak, to z jakich względów? Jak z finansami i dostępem do specjalistycznych szkoleń? Jak ze sposobnością na podwyżkę, bądź awans?

@Oliwia

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik Produkcyjny?

Kto zna czym brygadzista Grzegorz Kas jest lepszy za brygadzista Bartka z fajnala 3 , ponieważ Bartka zwolnili z tego stanowiska a Grzegorz taki samy. Polowa ekipy od niego poszło w tym roku bo tak dobrze traktuje pracowników.

Iza

A ktoś tu ma więcej informacji o stanowisko HR Generalist? Za autu biorą znajomość systemu SAP, ale też dają w benefitach szkolenia rozwojowe. Czy to znaczy, że jak kandydat nie zna tego programu, to takie szkolenie będzie dotyczyło też nauki z obsługi SAP?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Magazynier. Może ktoś planuje aplikować?

Za 21,60 za godzinę brutto to żenada.

Brawo

To robota za darmo robiłam tam i nigdy w życiu już nie pujde tam to gorzej niż (usunięte przez administratora) zygac się chce od tych dobrych opinii bzdura goni bzdurę

XY Zet
@Brawo

Może nie jest to sielanka ale nikt Wam nie obiecywał góry pieniędzy. Godzicie się na stawkę przy podpisywaniu umów

XY Zet
@Brawo

A czesto jest tak, ze się poprostu wielu nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Potem łzy w oczach i ewakuacja . No i wbija taki jak Ty na forum i leci kabarecik

Fachowiec
@XY Zet

Beka z Ciebie :) Masz 2 ręce i 2 nogi i już się nadajesz :)

Czy pracownicy Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Leniwiec

Tak

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Teneco w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Były TL

Żeby merytorycznie i prawdziwie opisać co się tam dzieje zabrakło by mi czasu spędziłem tam kawał czasu od operatora do TL ludzi mają za nic liczy się tylko wynik i akcje sprzątania hali przed wizytami

Zuzanna
@Były TL

Bardzo smutne jest to, co napisałeś o firmie. Mam na myśli głównie to, że u tego pracodawcy liczy się głównie wynik pracowników. A czy chociaż są jakieś opcje rozwoju i nagrody za wyniki? Daj proszę znać, jak to wygląda według ciebie. Pozdrawiam.

Były TL
@Zuzanna

Za dobry wynik pochwalą a za wypuszczenie wadliwej sztuki zabiorą premie tak to wygląda

Mark
@Były TL

Za granicy rozwijają się posrednictwo pracy i zakłady pracy ale to oni przychodzą do nas a nie my za granicą dobrze można pracować ale to dajcie wynagrodzenie tak jak ma fizyczny za granicą a unas dobrze żyje ten kto jest na stołku

Krystian

@brawo czemu za darmo? Mało płacą ?

Jest ogłoszenie na kierownika UR. Warto kandydować ?

Szus

Kto wyczyścił konto związkowe i zabrał pieniądze ludzi?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.?

Tak, w Tenneco w Gliwicach występują róznego rodzaju dodatkowe nagrody.

Helmut

Myślę, że niektórzy maja problem z chęciami do pracy i stąd te bzdury!

andrzej

...no tak, ale informacje ..............dawno pisane, a jak jest teraz? czy dalej pracuje się "pod agencją" czy może już od początku w firmie? napisze coś

remik

zawsze można do firmy wysłać cv i list motywacyjny @ola,spróbować zawsze warto.

Edek

Byłem tam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i ... szlak mnie trafil-praca na produkcji pod agencja pracy przez 3 miesiące za ... 1700 zl na reke a później możliwość przejcia pod Teneco za niewiele większe pieniądze tak ze na 2 klockow na reke nie ma.To jest smiech na sali i kpina.Korporacja która ma rocznie wielomiliardowe obroty na produkcji części samochodowych posiadajaca zakłady w roznych krajach placi nędzne grosze.Ja mogę sobie tylko wyobrazić jak to tam w srodku wygląda.Ludzie,stawmy opor temu bo to jest nienormalne żeby we własnym kraju nie można było zyc normalnie.Tam powinno być od 2500 zl na początek wzwyż,to wtedy i ludzie będą mieć checi do pracy i na pewno nie będzie takich rotacji.Mamy ceny w sklepach jak na zachodzie a zarobki takie ze z uczciwej pracy na chleb nie idzie zarobić.Niech zarząd firmy sam sobie dymy za taka kase.

Edek
@Edek

Jak szukają niewolnikow to niech się do Afryki przeniosą albo niech zatrudnia tych Arabow co się teraz pchaja do Europy.Moze będą im robic za takie pieniądze.Niestety tak jest teraz wszędzie a ludzie się na to zgadzają tylko ciekawe z czego potem będą te emerytury.

za_mali

Powiem tak HR kiepski bo nie potrafią określić na czym im zależy, nie znają zakresu obowiązków i jedyne czym Panie z działu kadr się wyróżniają to język - nic więcej. Brak kompetencji do przeprowadzania rozmów oraz podmiotowe podejście do człowieka. ODRADZAM

allan

(usunięte przez administratora)aha marne pieniądze no i mistrzowie myslacy ze sa bogami a (usunięte przez administratora) umieją

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.?

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.