Opinie o Millward/Brown SMG/KRC w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Millward/Brown SMG/KRC. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Millward/Brown SMG/KRC o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Millward/Brown SMG/KRC w Radom

Olga Nowy wpis

i wiadomo jakie te warunki dla ankieterów mogą być obecnie? widziałam, że szkolenie wstępne robią, jak ono wygląda i ile trwa? co potem, już normalna praca wskakuje?

Misio Nowy wpis
@Olga

szkolenia w tej firmie to dno, SV przychodzą poklepią o czymś czego nie wiedzą, a potem wymagają tego czego nas nie nauczyli

Wiecie może, czy w Millward/Brown SMG/KRC szukają chętnych na staż?

Wiki

Tam nie ma staży. Po prostu robią Ci szkolenie i zaczynasz pracę jako ankieter.

Iza
@Wiki

Czy po takim szkoleniu już się jest gotowym do samodzielnej pracy czy może pracuje się pod czyimś okiem? Jak szybko można wszystkiego się nauczyć? Czy początki w Millwardzie są trudne? Jest to wszystko skomplikowane czy raczej nie? :)

Czesław Nowy wpis
@Wiki

To się w ogóle opłaca? Jak to szkolenie, wystarczy, żeby się wdrożyć? Pewnie wynagrodzenie jest zależne od ilości ankiet.

Noname Nowy wpis
@Czesław

Nie jest zależne od ankiet

Krzeslo

Witam czy ma ktoś numer do tej firmy bo chciałem się zapytać czy są przyjęcia

Zdolny
@Krzeslo

Niestety, nie ma obecnie przyjęć

Witold

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jakie są szanse? Czy są na początek postawione jakieś wymagania?

Name
@Witold

Nie ma na ten moment przyjęć

heeeeeee
@Witold

są rekrutacje

Iza
@heeeeeee

Hmm... to w końcu jak to jest? Nie ma obecnie przyjęć czy jednak są rekrutacje? Mogłabym prosić o sprawdzone informacje na ten temat?

Elo
@Iza

Nie ma

Ankieter

Dostarczyłam CV po czym tego samego dnia dostałam telefon. Poproszono mnie o przeczytanie jakiegokolwiek krótkiego tekstu i zaproszono na szkolenie, które miało odbyć się następnego dnia.

W czasie rozmowy telefonicznej poproszono mnie, abym powiedziała coś o sobie, o swoich zainteresowaniach, hobby.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Na jakie benefity można liczyć w Millward/Brown SMG/KRC?

practices w abriga

Abriga w RADOMIU jest super

Maciek

Czy zarobki są warte uwagi?

oo
@Maciek

Zależy na jakim stanowisku ale na pewno większe niż tu. Abriga proponuje umowy o pracę, nagrody i kosmetyki dla pracowników, kawa świeże owoce i super atmosfera trzeba spróbować i ocenić , nie namawiam. Pracujesz od 8-16 nie wyganiala cie jak nie masz sprzedaży masz przepracować 8 godzin i za to dostajesz pensje nic nie ucinaja, masz stała pracę.

Pracowałam tu i miałam dość złożyłam cv do Abriga ul. Staromiejska, mam lepsze warunki stała pensja, nagrody, kosmetyki dla pracowników i super atmosfera.

Były ankieter

Najgorsza firma, praca dla zdesperowanych, którzy potrzebują szybkiej gotówki lub po prostu nie nadają się do innej pracy, tu wystarczy czytać z monitora jak leci. SV to tragedia, najgorsza P. E....a w czarnych długich włosach, to była tragedia, ale z reszta wszyscy to banda d****i którzy jedynie co to umieją się wyżywać na swoich pracownikach. Grafik niby elastyczny, niby bo narzucają kary w postaci dodatkowych godzin, które musisz odrobić - wpisują w dni w których nie ma się ustalonych dyspozycji. Przerwy nie płatne, wypłaty się nie doliczysz od zawsze problem bo godziny znikały i pieniędzy mniej ale oni za każdym razem twierdzili ze zrobiło się więcej przerwy niż zapisało - MASAKRA. Gdyby chociaż mieli normalnych supervisorów a nie ludzi bez empatii, w ogóle się do tego nie nadających którzy jedynie co potrafią to wyzywać swoje frustracje na pracownikach, mobbingu tez tutaj nie zabraknie a P. O blond włosach do ramion chyba nikt nie zerżnął długo bo z nią tez tragedia. Odradzam każdemu tej firmy z całego serca, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Problem z komputerami oraz słuchawkami.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Millward/Brown SMG/KRC?

Noname

Nie

Maria

Dzień Dobry! Niedługo skończę 16 lat i chciałam zapytać, czy ten wiek jest wystarczający, aby zacząć u państwa pracować oraz czy godziny pracy są odgórnie narzucone (a jeśli tak, to jakie) czy nie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

shazzy
@Maria

z tego co pametam to 16

Joanna
@shazzy

Millward/Brown SMG/KRC nadal się rozwija? Przestali udzielać się w mediach społecznościowych jakoś w 2015 roku. Ciekawi mnie, dlaczego.

Shazzy
@Joanna

Chyba nie mają takiej potrzeby mi się wydaje, to firma która nie musi dbać o obecność w sieci, ma stały dopływ osób d pracy dzięki polecaniu przez inne osoby które tam pracują. Zaczęłaś tam pracę?

Natalia

Kiedy będzie szkolenie na ankieterów ?

@Natalia

Ma ktoś wiedzę kiedy będzie szkolenie aby rozpocząć prace na przeprowadzaniu ankiet ?

Zuza
@Piotr

Na razie nie są potrzebne nowi pracownicy, ale szkolenia są zazwyczaj w sobotę :)

Kinia
@Zuza

Jakby byli proszę dać znać

Asia

Kiedy odbędzie się szkolenie ?

Rudzia
@Asia

Przyłączam się do pytania

Ankieter/ka

@Anonimowy "Połowe sv "? Moim zdaniem jest tylko jedna osoba, która sie do tego nadaje. Poza tym podpisuje sie pod resztą wypowiedzi. Wyjda z akwarium i przyjda po godzinie przerwy jeszcze z żarciem Nie wiadomo czemu ucinają nam godziny. Wypłaty sie często nie można doliczyć, kazdego miesiaca potrafi sie cos nie zgadzac... Każdy sv tłumaczy sie inaczej, zależnie do którego pójdziesz, więc już do nich nie chodze. Te połączenia cały czas wpadaja i są rotacyjne, jedno sie kończy, rozłaczysz sie i po sekundzie masz kolejne, wyrobic głosowo sie nie da przez tego dialera. A te ankiety potrafią być albo bardzo długie, że tracisz ankiete, bo respontent nie chce dłużej gadać albo głupie, że sie zwalaja dlaczego pytamy o prywatne rzeczy albo że dzwonimy po 21. Przerwy niepłatne, a powinny byc płatne, bo praca przy komputerze ponad 6h (dla osób, które przychodze na 1s lub w wekendy na 8h). Stawka niby stała, a zmienna, bo zalezy jak pracujesz. Umowa zlecenie.

@Ankieter/ka

Hej sorry ze po latach ale szukam osob, które mogą się wypowiedziec o tym systemie ze tworzono jakies grupy i przekazywano znaki i za to była jakas dodatkowa kasa..Ludzie otrzymywali te znaki na telefon i na koniec pracy musieli z tym przejść po sali...Coś kojarzysz?

Mack'y

dziś czujemy się jak ofiary snajpera,gdzie supervisorzy są snajperami,a my ankieterzy ofiarami.Dlaczego????słyszałem że organizują polowanie na ankieterów z lepszą stawką,i chcą się ich pozbyć.......ale szmaciarze niech nie zapominają jak się im tyłki ratowało za ich rażące błędy,jeżeli chodzi o niektóre badania,jak na korytarzu zobaczyłem tą wywieszkę,to rozjebali mi nadgarstki,śmiechem.Idioci nawet nie wiedzą co to jest supervisor,żaden z nich nie ma zielonego pojęcia,pajace zasrane z telefonami kombinują i przerzucają gdzie chcą,i 20 kontaktów na ten numer lecą,i ludzie się skarżą.....to mnie nie dziwi,każą ankieterom wpisać jako ;nie; i dalej te numery lecą-MÓWIĘ JAK RESPONDENT POCIŚNIE KOMUŚ,zamiast na listę Robinsona wpisać to te osły każą w ;nie; wpisać.......a by łapy umyć to na ankietera zganiają

@Mack'y

mattstangello

SUPERVISORZY Millward/Brown ,alllle macie opinie massakra,podzielam to.Bo każdy potrafi tylko na kompie klikać,i japą szczekać jak Wy.Nie macie szacunku,dla drugiego człowieka tylko wśród swoich się trzymacie i jesteście mocni w grupie,i brak Wam profesjonalizmu,po prostu nie macie zielonego pojęcia,o relacjach z ludźmi oraz jakimkolwiek handlowym kontaktem,ale sami się ładują na minę,bo nie zdają sobie sprawy że nad Nimi są wyżsi przełożeni ,i mogą mieć pojechane po całośći,na obecną chwilę to SUPERVISORZY są bezkarni i czują się Bogami,bo co to nie Oni.BANDA CWANIAKÓW

@mattstangello

Dokladnie zgadzam sie z tb w 100℅ ludzi przyjmuja i zwalniaja: powod nie zapisanie sie na sesje na ktora masz dyspo paranoja.

@mattstangello

kasia

jeśli nie masz lepszej oferty pracy możesz spróbowac. Osobiście nie polecam!!! będziesz z pracy zadowolony jak masz znajomości wsród przełożonych, system na którym opiera się wynagrodzenie niezrozumiały, potrącenia od pensji za rzeczy, na które w większości ankieter nie ma wpływu

@kasia

Hej Kasiu sorry ze po latach ale szukam osob, które mogą się wypowiedziec o tym systemie ze tworzono jakies grupy i przekazywano znaki i za to była jakas dodatkowa kasa..Ludzie otrzymywali te znaki na telefon i na koniec pracy musieli z tym przejść po sali...Coś kojarzysz?

piotrek37

Do poprzedniego miesiąca było ok ,ale teraz to juz przeginają ostro. Ucinają stawke na każdym kroku, wprowadzają tak zrypane ankiety ,że ludzie nie chcą rozmawiać i podawać swoich danych. Osoby ,które robią takie ankiety maja strasznie małe stawki przez straty. Nie robiąc przerw i gadając non stop maja po 6.80 na rękę. Nie polecam tej pracy. Jak wiadomo trzeba się liczyć z ubliżaniem ,przedłuzaniem sesji. Za nadgodziny i weekendy płacą tak samo jak za normalne godziny.

@piotrek37

hej Piotrku sorry ze po latach pytam ale czy masz może wiedzę o tym tajnym projekcie jaki wprowadzali SV dla ankieterów..ten z tymi minami, które trzeba było przejść się i po studiu pokazac...Podobno za to były wieksze pieniasze ...Cos wiesz na ten temat?

Wera

Kiedy jest szkolenie do pracy ?

Ninka

Kiedy jest szkolenie ?

Joanna
@Ninka

Szkoda, że nie za bardzo wiem, o jakie szkolenie Ci właściwie chodzi. No ale może ktoś inny będzie to wiedział. Tak czy inaczej - na pewno pracujesz w Millward/Brown. Wiesz może, czy firma organizuje jakieś programy stażowe dla studentów?

Gregor

Może ktoś wybrał sobie złą pracę i teraz jest niezadowolony?

Zostaw merytoryczną opinię o Millward/Brown SMG/KRC - Radom

• Jak się pracuje w Millward/Brown SMG/KRC?

Zobacz opinie na temat firmy Millward/Brown SMG/KRC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Millward/Brown SMG/KRC?

Kandydaci do pracy w Millward/Brown SMG/KRC napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Millward/Brown SMG/KRC