Opinie o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Prasałow gringa brat

tato mieczysławie moge galsona podprowadzić pod paralenkę pieniędzy cioci papusi

gringo

pokazała mi fiuta skórkę znaczy i mi odbiło podeśle szwagra michaiła jemu też odbije

ania bellita

szafa z lustrem i meble kuchenne się zgadza ale segment ogrodowy ty pokaplata honorata

Honorata B.

ty to masz meble ogrodowe w sypialni i segmen z gabineciku mojej szwagierki jak ona miała na imie anita werner

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Mechanik ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
obóz wojciecha nie św.

mnie rozżucić jak śmiecia nad opolem ???ze mnie płytę do pomnika zrobić nagrobna-zmielić mnie z klaistrem znaczy-panie świeć nad jego duszą tak robili ponoć sybirjaki na rozkaz Stalina-putina ponoć nadal tak robią chcę aby mnie tak wypraktykowali za chwilę sehr gut?? ja wol her oberlointnant von grzmigrzegorz-szer 24/8b drugie piętro po lewej stronie jak wchodze do kajuty to mam ten pokuj po lewy ręca a wnim pudełka czekoladek i dwie gumy radzieckie

kinga stępień

z polski zaczęły wyciekać pewne przedmioty i dlatego sbeki parady razem z bellami i koszutami za pomoca joahimowicziewicza gaworka zlikwigowali ta gosie galek rozżucili ja nad stolicą mażeń new yorkiem powaga jak śmiecia!!!!jaja nie że hoho jak śmiecia

owczar

i jeszcze kto ciebie pilotuje !!!!smarku jeden ja znam belle księcia poniatowskiego co czapkuje pani alinie garboli-desputo komrewum

marek konrad

stopień i szyfr wojskowy jada!!!

biłly lucie i ropcie

koszuta pohodzi ze sląska a belle z mazur ciekawe a ja od Pana Boga!!!na Boga co to się wyprawia w tym kraju

parałat jankowski

trzeba by go spytać i goworków również co wtedy z salskim chodzili na strzelnicę pogaworzyć niby o czym o gumach do żucia a może odbyć stosunek z nieletnią ulicznicą co bellcia???+

ksiąz z radomia wolszczyk-sb

wołek m owi że to wolaczek był na komędzie z tym księdzem podobnym do dupy habana gorkiego

lotna

czarne lakierki tylko załuż i nóż na drogę żeby nie było książ zradomski chodził po kondzieli i zapładniał te młódki a który ten łysiejący co trfam transmituje tak mówi wójek grzesiek

bolkiewicz wieczorek

wyslę tam judwików swoich niech zbadają teren a później trach i po ice fulu

uwe ampler głoguś

no i za stacje mozna dostać kulę w łeb panie dzieju kochany tomku koszucie co kiwa palcem zielonym w bucie

broda i wąsy komnadosa

zajmijcie się lepiej tym kominiarzem co aline karaskową podsłuchuje

józek ziółek

ten komandos przyjechał ze stolicy polski jednym pierdolnięciem zabijał-to był strzał w tył głowy

rower błażeja z cystą na poliku

może podeśłać wam tego komandosa co chodzi po śsmietnikach w damskich klapkach!sbeki

andrzej nie zimka

dobra powiem wam chodzi o władimira putina to jego ojczulek służył w tej jednostce desantowej-13th waffen ss gebiras aka handschar division-1943

ANIA ZIMKA

FELDMARSZAŁKOWĄ SIOSTRUNIU!!!!

ewa zająć

poznałam generałową klaster Anne Mariję CIACHO JAK GAŁCYŃICA

Zostaw merytoryczną opinię o Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.?

Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 319 ocen.
  • Piaskowa 120
    97-200 Tomaszów Mazowiecki
  • NIP: 7731591947 KRS: 0000019720

Megatech Industries Tomaszów Sp. z o.o.