FHP Promar

Jarocin

Opinie o FHP Promar

andrzej 2009-08-03 18:21:17
Promar łomianki. Nie polecam tej firmy. Zreszta jak wiedziecie na plac to widać co ta firma jest warta jedna wielka klapa. Baby kierują a zarobic nie da sie. Obsługa technologiczna mizerna.
Jarociniak 2013-03-22 22:12:04
Zgadzam się z przedmówca w 100 procentach co tam sie dzieje to woła o pomstę do nieba jak dobrze ze juz tam nie pracuje ludzie tylko czekaja aby kogo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] naskarżyć na kogoś. Szef produkcji Ernest to dziecko we mgle słucha kogos a własnego zdania nie ma jak bym mu powiedział że ten to i owo zrobił to by uwierzył i poszedł do tej 2 osoby i [usunięte przez administratora] nie wysłuchując jej zdania na temat tego czy owego zdarzenia. Teraz moim przełożonym jest gostkiem który tez pracował w promarze na drukarkach i jak spytałem go o promar to odpowiedział że szkoda słów że tak niewiarygodnych przełożonych nigdy nie miał że w poniedziałek dawali mu umowę a w piatek dali świadectwo pracy z tekstem że sytuacja sie zmieniła, z reszta ze mna tez podobnie postąpili.Jeżeli chodzi o zarobki to może sa ponad stan w jarocinie ale nie za cenę atmosfery jaka dawają. Logistyka leży na całego jeżeli dokończam torebki a potem pół zmiany zmieniam maszynę na inne a następnego dnia przychodzę i każą mi ustawiać na te 1sze torebki to gdzie tu sens. o atmosferze juz mówiłem ale teraz jak sobie przypominam to nawet śmieje sie przypominam sobie jak wszyscy narzekali na takiego gostka z drukarki takiego łysego ale nikt mu nic nie powiedział tylko czekali na jego zmiennika i jemu nadawali ze ten zrobił to i owo ze nie zrobił tego itp. Ja po-prostu nie polecam tej firmy teraz mam robotę dojeżdżam 25 km ale atmosfera jest super. Jeśli ktos ma wybór niech omija ta firme szerokim łukiem
gfr 2016-04-27 16:14:46
no ale z drugiej strony to zadna praca do lekkich nie nalezy
Zostaw swoją opinię o FHP Promar - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHP Promar