Opinie o Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Promar Marciniak Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. w Jarocin

Czy w Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nie ma zadnych świadczeń caky rok goła wypłata,

Skoro faktycznie nie ma żadnych świadczeń socjalnych tak jak ktoś ostatnio potwierdził to co innego zachęca ludzi do podejmowania się zatrudnienia? co motywuje? I co wiadomo odnośne jakichś podwyżek i tym podobnych? Jakie stawki są przewidywane na kolejny rok?

Człowiek
@JR

I co zgłaszałeś się może? ten brak odzewu mnie tym bardziej zastanawia. Ciekawią mnie okoliczności wobec tych 30stu osób. Uzupełnili już te braki? Piszą wyżej rozwoju, nowych maszynach i lepszych obrotach. Możliwe, że lepiej płacą?

Podwyżki ,nawet się nie wspomina aby podnieść pracownikom wynagrodzenie

@Tomek

A przecież firma tak się rozwija ,nowy zakład ,nowoczesne maszyny ,coraz większe obroty i nie stać firmy na podwyżki .

@Gość

a od kiedy to wszystko co opisujesz jako praktycznie nowe weszło? Chyba, że firma jest w trakcie inwestycji dopiero? Zastanawiam się czy nie trzeba wtedy poczekać aż to po prostu z czasem się zwróci? Praca jest teraz łatwiejsza?

JR Nowy wpis

Proszę napiszcie warto się do Was zatrudniać skoro zwolniło się aż 30 osób ,jaki jest powód ich odejścia ,e firmie idzie aż tak źle ? Napiszcie bo nie wiem czy się zatrudniać czy może szukać pracy gdzie indziej ?

Człowiek Nowy wpis
@JR

Z kierownictwem faktycznie są jakieś większe problemy tak jak ktoś teraz niedawno zasugerował czy może to także od samego działu jeszcze zależy? chce się upewnić, bo od paru dni wisi ta oferta na operatora maszyn torebkarskich. piszą, że atmosfera jest przyjazna i komfortowa. Z tym komfortem to o co chodzi? to praca siedząca?

Fff

Przyjazna? Dyrektor wymyśla co rusz nowe powody by cię (usunięte przez administratora). Zakaz za zakazem. Komfortowa? To nie ta firma. Atmosfera od paru lat jest coraz gorsza jeden na drugiego. W zeszłym roku zwolniło się ok 30 osób. To nie wina przyjaznej czy komfortowej atmosfery

@Fff

a te 30 osób to na ile w sumie pracujących? Jak duży to zakład? Z samej oferty nieco trudno to wywnioskować. tak poza tym są tu dalej osoby o jakimś dłuższym stażu? wiem, że chyba jest tylko gola wyplata, bo tak napisali ale w ofercie z początku miesiąca jest wskazane, że wynagrodzenie może być wysokie. Ile na dzień dzisiejszy wynosi?

Nieznany

Nie żadnych innych nie ma , możesz dorobić sobie jedynie w weekend

@Nieznany

Weekendy zawsze są dostępne? I ile osób zazwyczaj się na nie decyduje? Wyliczy ktoś kwoty max gdyby każdy możliwy się obskoczyło? I w ogóle sądzicie, że warto?

Majster geniu

Nie wiem dokładnie ile teraz jest ale kiedyś było okolo 200 zł za 8 h możesz też walić po 16 jak się przewrócisz to kilka weekendów nie będa kazali przyjść a później możesz walić spowrotem i teraz latem siedzisz jak w piekarniku nie ma czym oodychac na hali około 40 stopni na popołudniowej zmianie w taka pogodę więc gra nie warta świeczki

@Majster geniu

Nie ma żadnej klimatyzacji albo wiatraków, które by trochę pomogły? :x I skoro mowa o popołudniowej zmianie, to na ile zmian się pracuje? Dwie czy trzy? I w jakich godzinach one są? ;-)

Nie warto

Trzy zmiany. Są wiatraki ale to dużo nie daje. Firma to kolos na glinianych nogach ludzie jak mogą to uciekają z tego (usunięte przez administratora) Jest źle a będzie gorzej zapewne

Elżbieta
@Nie warto

Temperatura jest może zależna od godziny? Było pytanie o przedziały, podacie je? zastanawiam się czy jest tutaj na tyle elastycznie, że pod pewnymi warunkami będzie można ugadać się na jakaś jedną zmianę? Idą czasem na rękę?

Gość Nowy wpis

Nie ma zadnych świadczeń caky rok goła wypłata,

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Firma Promar Marciniak Sp. z o.o.?

Aplikowałeś do firmy Firma Promar Marciniak Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.

A w tym roku na Wielkanoc dostaniecie jakieś premie lub paczki świąteczne ?

Amdeusz
@Tomek

A to na Wielkanoc można dostać paczki i premie ? Niestety tam takie coś nie istnieje...

Pankracy
@Tomek

W tej firmie możesz jedynie garba dostać. Ludzie tu pracujący nie znają słowa premia a zamiast paczki (usunięte przez administratora)bo czemu nie

@Pankracy

czyli definitywnie stwierdzasz, że dodatków brak? padła wzmianka o jakimś garbie... to jak obecnie warunki pracy tutaj wyglądają? mam również na myśli samą ergonomię. jak o nią dbają? jakie warunki pod tym względem ma technolog żywności? na stornie jest info, że szukają

@Grażyna

Czy podwyżki były dla wszystkich pracowników od początku roku ,czy tylko niektóre osoby dostały ? Zatrudniają teraz nowe osoby ,na nowym zakładzie ?

Czy w Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Quart

Co z nie którymi taka umowa mogłaby być

@Quart

Masz przy tym na myśli jakieś konkretne stanowiska? Są tu takie, które jako jedyną opcję mają kontrakt? które i jak długo współpraca z firmą wtedy przebiega?

Grażyna

widziałam dawniejszą opinię odnośnie pudełeczka pierników na święta i stwierdzenie braku multisportu. czy do teraz pakiet socjalny jak i benefitów uległ jakiejś zmianie? doszło coś? na co z takich typowo dodatkowych rzeczy można tu liczyć?

Pomarańczowy

Mechanik R.M do zwolnienia nygus i nie rób wali ściemę na całego nikt o tym nie powie i nik tego nie widzi widzi własną (usunięte przez administratora)

Pinokio
@Pomarańczowy

Pierwsze słyszę. Ja nic o tym nie wiem to bzdura jakas

Witam. Jak u was wygląda system premiowy? Słyszałem też różne opinie na temat kiepskiej atmosfery? Jest sens składać cv?

Iza

A co, szukają teraz na jakieś stanowisko pracowników, że pytasz w ogóle, czy jest sens? Daj znać, czy coś wiesz, czy pytasz tak po prostu, licząc, że się okaże, że potrzebują rąk do pracy.

Nie polecam

Hejka nie polecam tej firmy ponieważ osoby które mnie przyjmowały nie sa słowne co innego mówione a co innego na umówię nawet nie robia badań pracowniczych tylko jest jakaś pielęgniarka tam pani w kadrach nie kompetentna bhp nie przestrzegane jeden pracownik pracuje na 3

stary wyjadacz
@Nie polecam

nie polecamy to takiego pracownika jak TY, byłeś w firmie jeden dzień i już sobie wpisałeś "były pracownik" śmiech, że boki zrywać, no i się grubo pomyliłeś, bo badania pracowników i szkolenia BHP są bardzo skrupulatnie przez Marciniaka przestrzegane

Ados

Czy pack mar to inna firma ten sam adres

Czy Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Hop

Kartę multisportu? Dobre sobie... Na święta zamiast jakiejkolwiek premii za ciężką całoroczną charowke pudełko pierników... Socjal leży, nie ma nic.

Abcd

Witam, szukają magazyniera i jestem ciekaw jakie są warunki, płaca, atmosfera i ogólnie jak wyglada pracy na tym stanowisku.

Zofia
@Abcd

Witam również, swoje pytanie zadałeś już jakiś czas temu. Niestety tu na forum nie doczekałeś się żadnej odpowiedzi. Czy dowiedziałeś się czegoś więcej z innego źródła? Pewnie więcej osób będzie zainteresowanych tym jak wyglądają warunki pracy w Firma Promar Marciniak. Jak już coś wiesz to podziel się proszę informacjami.

Abcdf
@Abcd

(usunięte przez administratora) Ciągle małoooo. Wypłaty zamiast w górę to w dół

Robert

Wypłaty ida całe na konto?

Jakie są mocne strony pracodawcy Firma Promar Marciniak Sp. z o.o.?

qwerty

wypłata na czas, praca w ciepłym pomieszczeniu.

Czy pracodawca Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

qwerty

oczywiście że tak! pozwalają tam pracować... nie wystarczy? faktycznie atmosfera nie jest jakaś super. tyle

Stefan

Praca w miarę znośna ,ale bez szału

Luidzi

Mam inne zdanie o firmie, ale sądzę, że wynika to z faktu iż staram się dobrze wykonywać polecone mi obowiązki

Jarociniak

Zgadzam się z przedmówca w 100 procentach co tam sie dzieje to woła o pomstę do nieba jak dobrze ze juz tam nie pracuje ludzie tylko czekaja aby kogoś podpierdolić naskarżyć na kogoś. (usunięte przez administratora)Jeżeli chodzi o zarobki to może sa ponad stan w jarocinie ale nie za cenę atmosfery jaka dawają. Logistyka leży na całego jeżeli dokończam torebki a potem pół zmiany zmieniam maszynę na inne a następnego dnia przychodzę i każą mi ustawiać na te 1sze torebki to gdzie tu sens. o atmosferze juz mówiłem ale teraz jak sobie przypominam to nawet śmieje sie przypominam sobie jak wszyscy narzekali na takiego gostka z drukarki takiego łysego ale nikt mu nic nie powiedział tylko czekali na jego zmiennika i jemu nadawali ze ten zrobił to i owo ze nie zrobił tego itp. Ja po-prostu nie polecam tej firmy teraz mam robotę dojeżdżam 25 km ale atmosfera jest super. Jeśli ktos ma wybór niech omija ta firme szerokim łukiem

Lois
@Jarociniak

A prawda to ze tak dobrze płaci.ponoć 5 tysiecy na umowie ludzie mają

Jadzia
@Jarociniak

Hej można wiedzieć gdzie dojeżdżasz? . Też szukam pracy

(usunięte przez administratora)narzuca kary pieniężne na pracowników. 1000 zł czy 3000 zł to norma. Zdarzyło się i 20000 zł

Lois
@pracownik

A pieniądze jakie tam zarabiaja

Zagubiony
@pracownik

Ja jesteś gamon to h.... Zarobisz i musisz płacić za swoje błędy. W pracy należy myśleć a nie bąki zabijać jak ci wszyscy co myślą że wszystko samo się zrobi. Jak i ty baranie.

Anonin
@pracownik

Pracuje tu 10 lat i pierwsze słysze by narzucił tu na kogoś kare. Pozdrawiam ????

Damian
@pracownik

Za jakiego powodu pracodawca narzuca tak wysokie kary. Czy w kontrakcie były zwarte takie ustalenia i pracownicy mieli obowiązek się na nie zgodzić? Wytłumacz to proszę.

Pracownik W.

Gadasz głupoty ... (usunięte przez administratora)bardzo dobry kierownik firma na wysokim poziomie. Weekendami można sobie dorobić jesli ktos potrzebuje pieniędzy... z tego co mi wiadomo to Ty musiałeś płacić pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. - Jarocin

• Jak się pracuje w Firma Promar Marciniak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Promar Marciniak Sp. z o.o.?

Firma Promar Marciniak Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Węglowa 28
    63-200 Jarocin
  • NIP: 6172202566 REGON: 301890363 KRS: 0000393455

Firma Promar Marciniak Sp. z o.o.