delkatesy cezam

Tarnów

Opinie o delkatesy cezam

anonim 2011-08-12 22:41:37
Warunki panujace w tym sklepie są szokujace pracownicy stoja w wodzie po kostki z kratek kanalizacyjnych wydobywa się śmierdząca woda smród jest niesamowity.Dziewczyny nie maja nawet mopa aby te zanieczyszczenia wyzbierac chyba że sobie go same kupia za własne pieniądze tak jak i pozostałe środki czystosci.Sam przyniosłem im kiedyś koncówke do mopa bo było mi ich szkoda, Jak można tak upodlic pracownika?????. Ta sprawa nadaje się do telewizj !!!!.W tym sklepie niema klimatyzacji dziś zendlała tam staruszka towar topi się na pułkach, ciagle psuja im się lodówki bo sa stare a kto za to wszystko płaci????? pracownicy na inewntaryzacji. Dziewczyny pracuja tam za marne pieniadze nie dostaja zadnej premi i bez ich zgody potracane są braki remamentowe z ich wyplat, same pracuja jako ochrona i łapia złodzei narazajac swoje zdrowie i zycie.
Zostaw swoją opinię o delkatesy cezam - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie delkatesy cezam