Opinie o Pałac w Krotoszycach w Krotoszyce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pałac w Krotoszycach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pałac w Krotoszycach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałac w Krotoszycach w Krotoszyce

Jagoda Nowy wpis

Jeśli firma przetrwała cały koszmar lockdownu to już jest dobrze, ja nie mogę narzekać przeciwnie jest ok!

Julia Nowy wpis

jakość usług bardzo sie pogorszył.Kelnerki młode bez nadzoru, serwują dania jak popadnie najpierw półmiski z mięsem, potem talerze a po dłuższej chwili ziemniaki i kluski/większość gości już pojadła bez tego, nie było czym nakładać mięs ale po 5 min. dostaliśmy łyzki do półmisków tort serwowany od największego kawałka do najmniejszego/ jedni dostali widelczyki inni polowali na łyżeczki kawa podana po zjedzeniu torta, nie wiem czy wszyscy dostali bo już stracili ochotę dzbanki z sokiem wyszczerbione podziękowania jednak należą się szefowi kuchni bo jak zwykle wszystko smaczne chociaż...jedni dostali zupe krem z grzankami a inni wcale grzanki kupione w biedronce w kartoniku, niesmaczne/ gościom podaje sie własnoręcznie robione, przecież pieczywo zostaje i można je wykorzystać do tego, ale poz tym wszystko bardzo dobre

moro Nowy wpis

faktycznie teraz nie mają, ale może zanieś bezpośrednio swoje cv tam?

czerstwy

cześć, mieszkam niedaleko dosyć Pałacu w Krotoszycach i usłyszałem ostatnio plotki o tym , że będą niedługo potrzebowali kogoś do pracy w tym miejscu. Niestety moje gumowe ucho nie dosłyszało dokładnie o jakie stanowisko chodzi, dlatego moje pytanie to czy macie może jakieś info na ten ten temat właśnie ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pałac w Krotoszycach? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
ano

oni pzyjmują pracowników ale tylko po znajomości jedna kuchareczka załatwia rodzinie i.t.d

BBBB

Rolnik a dlaczego od razu zakładasz, że to ktoś z obsługi hotelu to zrobił?? O ile mi wiadomo to wstęp na teren Pałacu jest dostępny dla każdego, czyli Każdy mógł to zrobić...

ROLNIK

Niestety byłem klientem basenu w tym hotelu i jeśli chodzi o sam basen było ok, ale podczas korzystania z basenu obsługa hotelu nakleiła mi naklejk (usunięte przez administratora) za złe parkowanie. Nie rozumiem dlaczego? Zakazu nie było, a przecież byłem klientem. Może jeśli coś zrobiłem źle, to można było zwrócić uwagę. Jeśli to dowcip, to ja nie mam takiego poczucia humoru, albo mam wystawiając tu taką opinię. Ja już tam nie pojadę. Nie polecam, a wręcz zniechęcam!

really

własnie, nie widziałam nic na ich www dotyczącego pracy. z jednej strony opinie są pozytywne, ocena na goworku 4/6 ale mało tych opinii..

rachim

oni chyba jako takich ogłoszeń nie wystawiają. Proszą na swojej stronie o podsyłanie CV i pewnie potem z tego stosu, który przyjdzie ewentualnie jak się zwolni miejsce to kogoś wybierają

olo Nowy wpis
@rachim

są przyjęcia

rasiak

@Rafał, a orientowałeś się czy są przyjęcia na kucharza? znalazłeś gdzieś ogłoszenia do Pałacu w Krotoszycach?

zależy od stanowiska

ano

zadzwoń na zakład i się zapytaj jak jesteś taki ciekawy

ano

nie rozumiem po co ci to wiedzieć -dobrze placą

ano

atmosfera fajna nie jest lekko alei mozna zarobic

lolka

fanie sie pracuje

Artur z Leszna

Witam. Z całą pewnością restauracji jak i hotel w Krotoszycach są jednym z najlepszych miejsc w jakich miałem okazję gościć. Kuchnia super, palce lizać !! Jak do tego dostępne będą basen i spa trudno będzie o lepsze miejsce do wypoczynku.

SYLWESTER NA MEDAL!!!

Witamy. My również mogliśmy uczestniczyć i witać rok 2012 w Pałacu Krotoszyce. Nie spodziewaliśmy się takiego uroku Tego miejsca:) Było cudnie, do tej pory wspominamy zabawę która była na poziomie a przy tym grana z taką pasją że nie chciało się schodzić z parkietu. Począwszy od jedzonka które było pyszne:) po organizację całego Balu po zespół był to strzał w 10 !!!!!!! Wiemy, że będziemy 2013 rok witać właśnie tu w Krotoszycach. Dziękujemy i do zobaczenia.

ZADOWOLENI KLIENCI

Witamy. Byliśmy również na Sylwestrze 2011/2012 i chcielibyśmy podziękować za wspaniałą zabawę, oraz pyszne jedzonko.....tak jak poprzednicy nie wyobrażamy sobie innego miejsca witając 2012/2013 jak właśnie Pałac w Krotoszycach. Zespół rzeczywiście na poziomie, a repertuar i prowadzenie naprawdę godne polecenia. Dziękujemy za wspaniałą zabawę, i do zobaczenia .

Grupa ze Złotoryi

My również mieliśmy przyjemność witać Nowy Rok 2012 w Pałacu w Krotoszycach. Było przepięknie!! Dziękujemy całemu szefostwu za przygotowanie tak dobrze zorganizowanego Sylwestra. Jedzenie rewelacyjne, muzyka nie do podrobienie na najwyższym poziomie , aż się nie chciało schodzić z parkietu....a co najważniejsze długie bloki, i Światowe Przeboje dla wszystkich....... pokaz fajerwerków na mistrzowskim poziomie:) Dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku.

GRUPA LEGNICA

BAWILIŚMY SIĘ NA SYLWESTRZE W PAŁACU W KROTOSZYCACH 2011/2012 BYŁO REWELACYJNIE. CHYLIMY CZOŁA CAŁEMU SZEFOSTWU, ORAZ WSZYSTKIM TYM KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI TEGOŻ SYLWESTRA. POCZĄWSZY OD JEDZENIA, POPRZEZ MUZYKĘ JAKĄ SERWOWAŁ ZESPÓŁ POPRZEZ POKAZ FAJERWERKÓW NA DŁUGO POZOSTANIE TO W PAMIĘCI CAŁEJ NASZEJ GRUPY I NIE TYLKO . WSZYSCY BYLI POD WRAŻENIEM ZESPOŁU KTÓRY GRAŁ,A TA PANI KTÓRA PROWADZIŁA BYŁA NIESAMOWITA.DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA W NASTĘPNYM ROKU

Zostaw merytoryczną opinię o Pałac w Krotoszycach - Krotoszyce

Pałac w Krotoszycach
2.9/5 Na podstawie 64 ocen.

Pałac w Krotoszycach