Opinie o Impel Group w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Impel Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Krosno

Krystian Nowy wpis

Jest zupełnie dobra praca bo i firma stara się. Zapracowała sobie na bardzo dobre opinie, polecam.

Rodo. Nowy wpis
@Krystian

Ty Krystian to jesteś ten głupi o nazwisku W?.On może szukać tam pracowników ale tych z granicy Białoruskiej,poczęstują ich pasem szahida!!!,ehe,he,he.

Olek

Jak wygląda praca w impelu w Krośnie w Hucie bo wiem ze tam sprzątają kosza trawę i śmici wrzucała, bo są ogłoszenia co chwila i nie wiem czy składać tam podanie

Niko Nowy wpis
@Olek

Nie proponuje pracy w firmie impel w Krośnie. Praca ciężka trza dużo bardzo duzo chodzić na nogach. Ubrań nie dają wogule swoje trza mieć ubrania żadnej premi. Najniższą krajowa jest. Plus przełożony to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ludzi traktuje jak nie ludzi odradzam pracę w Hucie i firmie impel

Były pracownik Nowy wpis
@Olek

Impel firma w hucie w Krośnie to porażka. Nie dają ubrań trza mieć swoje , żadnej premi najniższą krajowa a poza tym ludzie z grupą pracują gorzej niż ludzie podlegający pod hute , i umowy dają tylko na pół roku, porażka jednym słowem normalny człowiek tam robił nie będzie....

Agnieszka

@meszka to wspaniale, że jesteś zadowolona. W jakim dziale jesteś zatrudniona? Ogólne warunki pracy mogą się od siebie różnić w zależności od piastowanego stanowiska. Co więcej możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu?

xok

ertyu, ocztwiście że można, ale osoby, które z nimi pracowły mogłyby akurat co nieco rozjaśnić. O uszy mi się obiło, że firma daje oprócz podstawy całkiem dobre dodatki motywacyjne. Tak myślę czy na święta dla dzieci też coś jest /

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel Group? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
meszka

impel ma dobre opinie i wśród pracowników i wśród klientów. dlatego się nie zastanawiałam długo i raz dwa złożyłam cv. obecnie mija 7 miesiąc jak tu pracuję i do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem a poziom mojego zadowolenia ze współpracy z tą firmą jest na wysokim poziomie.

greta

impel jest jedną z szybciej rozwijających się firm w kraju. ale nie każdy o tym wie. dla mnie praca u nich to ważny etap rozwoju zawodowego i cieszę się,że tu jestem.

arek

widac ze mysla o pracownikach, no i do tego rozwijaja sie w roznych kierunkach, wiec wydaje sie byc firma z przyszloscia

Lolo

Firma ma już swoją markę i mocno o nią dbają, to nie jakaś mała firmemka, która musi ciąć koszty (zwykle na pracowniku), aby być na rybku. Tu praca jest własciwie poukładana i opłacana

kacper

nigdy nie pracowalem w ochronie i sie zastanawiam jak to zrobic, zeby zaczac tutaj, bo wydaja sie stabilna i godna zaufania firma

@kacper

Sprawdzić na stronie impela w zakładce praca lub portalu z ogłoszeniami o pracę czy jest zapotrzebowanie na ochronę. wysłać CV i przejść rekrutację, tak było w moim przypadku.

arki

tyle ile sie nalezy dostaje co miesiac i w ogole nawet nie musze sie o to matwic, duzy komfort psychiczny dzieki temu mam

kajetan

to prawda, jak sie kase za prace dostaje na czas i bez zadnego ale i proszenia, calkkiem inaczej codziennie chodzi sie do takiej roboty

Maciek
@kajetan

Wiem coś o tym bo w mojej poprzedniej różnie bywało a to wypłata z opóźnieniem czy pomyłki przy obliczaniu wypłaty itp. zszarpane nerwy i nic więcej. Tu w impelu nie ma takich zagrywek.

Też jakiś czas temu przeszedłem do impela i sobie chwalę. Gdy nie musisz martwić się o wypłatę czy o to że prawidłowo się ktoś z tobą rozliczy masz lżej na sercu. Praca wtedy idzie zupełnie inaczej.

ona

dlatego mój facet przeszedł do impela. mamy swoje zobowiązania a w starej pracy potrafili się spóźnić z wypłatą i ponad miesiąc. a kredyt przecież czy inne opłaty same się nie spłacą. oprócz wypłaty na czas, mówi że dobre warunki, nie przychodzi do domu taki wymęczony i zestresowany jak kiedyś.

mark

z ochrona i platnoscia na czas do tej pory u mnie nie szlo to w parze, ale tutaj rzeczywiscie, nie ma poslizgow z wyplata

radi

mi chodzi rowniez o firme, w ktorej zostane na dluzej, bo skakanie z miejsca na miejsce juz mnie meczy strasznie

Daniel
@radi

Wiadoma sprawa szczególnie gdy masz kredyt czy raty do spłaty, warto się u nich zaczepić, praca w porządku i płatności na czas z tym nigdy nie ma problemów.

Doc

Spokojnie możesz związać się z impelem na kilka lat czy dłużej, sam mam finansowe zobowiązania i się nie boję zwolnienia czy tego że wypłata na czas nie przyjdzie, mi strzeliło już pięć lat nie wiadomo kiedy.

Edek

Mi tego brakuje, stabilizacji. Mam już dość niepewności czy w przyszłym miesiącu będę miał pracę i wypłatę. Składam papiery do impela w końcu będzie jakiś spokój.

Karol

W impelu można się rozwijać pracujesz latami i nie martwisz się czy za miesiąc cię nie zwolnią. Mi odpowiada to co mam, nie chce niczego zmieniać, bo jeśli coś jest dobre to i po co.

ldk

czasem trzeba poczekać na dobre wiadomości ;) mi się w impelu podoba na tyle,że mimo innej propozycji pracy, jestem ciągle tu. najważniejsze to pewność i bezpieczeństwo zatrudnienia.

grzegorz

cale szczescie mnie wzieli, bo juz jakos tak wydawalo mis ei ze dlugo sie nie odzywaja i zaczalem tracic nadzieje, pracuje juz 2 tygodnie i jest dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Krosno

Impel Group