logo Kursy pierwszej pomocy College Medyczny

Kursy pierwszej pomocy College Medyczny

Kielce

Opinie o Kursy pierwszej pomocy College Medyczny

zofia 2014-07-26 12:16
Bardzo wysoki poziom kursu i najwyższej jakości sprzęt medyczny.
Pielęgniarka.
Spoko 2015-05-15 20:14
Kursy z KPP super. Nowoczesny sprzęt i dużo praktyki. Małe grupy, bardzo indywidualne podejście do kursanta.
Daga 2015-09-25 21:54
Kompromitacja jeżeli dobrze kojarzę dyrektor to Szanowny Pan Lipa. Gdy ze znajomymi chcieliśmy zakwestionować kurs to nawet z nami nie chciał rozmawiać. Poziom żaden!!!!! Kompetencje żadne!!!! Szkoda a fajnie się zapowiadało, Uważajcie
Ania 2016-07-03 19:18
uczestniczyłam w kilku kursach: informatycznym - grafika komputerowa, kosmetycznym, masażu i pierwszej pomocy. Wszystkie kursy na bardzo wysokim poziomie. Świetny sprzęt i znakomita kadra. POLECAM.
kolorek 2016-07-18 14:36
Miła kadra, kurs też przebiegł przyjemnie. mogę polecić tę szkołę
Ania 2016-07-18 15:16
Wspaniały kurs fryzjerstwa w profesjonalnym studio fryzur. Zachęcam, olbrzymia dawka praktycznej wiedzy
majkel 2016-07-18 15:17
polecam kursy z pierwszej pomocy
paltek 2016-07-19 11:29
byłem na kursie z grafiki i było przyzwoicie, materiału na tyle by potrafić się poruszać po narzędziach graficznych. wiadomo ze reszty trzeba douczyc sie samemu
Zostaw swoją opinię o Kursy pierwszej pomocy College Medyczny - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kursy pierwszej pomocy College Medyczny