Pinto Agro

Prusice

Opinie o Pinto Agro

OSZUKANY 2010-06-09 08:04:21
BEZNADZIEJA. NAJPIERW CIĘ GŁASKAJĄ A POTEM WYRZUCAJĄ.NIGDY NIE PŁACĄ TAK JAK POWINNI. A POTEM SIĘ SĄDZĄ .ALBO WZYWAJĄ TELEWIZJĘ . A ILE MAJĄ SPRAW SĄDOWYCH???? PRAWIE 99% PRACOWNIKÓW ODCHODZIŁO Z PRACY ROZLICZAJĄC SIĘ SĄDOWNIE . KONTRAHENCI RÓWNIEŻ. WIĘKSZOŚĆ SPRAW PINTO PRZEGRAŁO!!!
dropek 2010-07-25 22:39:04
beznadzieja fatalne warunki.nie płacą i zwalniają za byle co dwa dni temu wyrzucił (usunięte przez administratora) 48 osób wyzywając ich od polskich(usunięte przez administratora)itp odradzam praca po 14 godz i z nieuczciwą zapłatą.
... anonim... 2010-07-27 13:58:32
Dziadostwo dziadostwo dziadostwo!
Jedynie co w tej pracy jest fajnego to (usunięte przez administratora)
Jeszcze wypłaty nie dostałam i cały czas się zastanawiam czy w ogóle ją dostanę :/
(usunięte przez administratora) jak ich mało!
Cieszyła bym się nawet nie wiecie jak bardzo jakby zbankrutował! Wróciłby sobie do swojego kraju albo sam by tutaj u nas(usunięte przez administratora) w polu na chleb.
Odrazdzam tę pracę!!!!!!!!!
ola 2010-08-03 20:32:19
a ja tam nie narzekam...pracuję juz trzeci sezon i jest ok.
niewidzialna 2010-08-10 13:02:39
ODRADZAM TAM PRACE. PO 4DNIACH ZOSTAŁAM ZWOLNIONA ZA TO ZE NIECHCIALAM SIE POLOZYC NA MOKRA GABKE. A ROWNIESZ PO PUJSCIU DO SZEFA DOWIEDZIALAM SIE ZE JA MAM ZABEZPIECZAC SWOJE MIEJSCE PRACY. MIEDZY INNYMI W SWOIM ZAKRESIE KUPIC FOLIE ZABESPIECZAJACA.JEST TO PARANOJ. NIE DAWAJA REKAWICZEK ANI W TEMPERATURZE 30STOPNI WODU MUSIMY SAMI SOBIE JAK KUPIC. WYPLATY TEZ NIE SA PLACONE NA CZAS A POZATYM OSZUKUJA Z NIMI. DZIWIE SIE ZE JESZCZE GAZETA TYM SIE NIE ZAINTERESOWAŁA
anonim 2010-08-13 07:44:24
Kto tam nie pracował,niech lepiej siedzi w domu,odradzam tam pracy.
anonim 2010-08-22 20:50:59
(usunięte przez administratora).na terenie niemiec takich cyrków nie ma maja normalne warunki do pracy a unas tego nie ma.
oszukana 2010-08-22 20:56:56
witam mojim zdaniem nikt nie powinien tam pracować poniewarz,nie ma warunków traktują ludzi jak zwierzeta nie ma toitoi żeby zrobić swojej potrzeby o pieniądze trzeba walczyć i sie prosić a i tak dostaje sie zaliczkowo,młodziesz jest zawiedziona z roku na rok jest gorzej.
acond 2012-03-15 07:50:13
coz moge powiedziec...
firma w ktorej pracowalem wspolpracowala z ta wlasnie firma kilka lat temu (kiedy byly jeszcze granice) w temacie odpraw i dokumentacji granicznej (wywozili ogorki i cebule do niemiec i austrii).
jedno wiem na pewno-ten szef chyba(usunięte przez administratora) Partnerki zyciowej nie stwierdzono. Normalny ? Watpie. Wspolczuje tym ludziom ktorzy tam pracuja. Darek Zgorzelec Polska
janek 2015-01-12 14:36:19
no wartościowe informacje, zalezy jakie, moze kolego @Luzik sprecyzuj troche to, bo nie wiadomo o co tak naprawde pytasz, czy o to czym firma się zajmuje, od ilu lat działa czy na przykład o to jakie sa warunki pracy u nich i ile można zarobić.. bo mnie osobiście to właśnie ta druga kwestia bardziej by interesowała.
Trzewik 2015-03-26 21:59:28
Mnie również zastanawia czy ta firma funkcjonuje, szukałem tego i owego na ich temat, lecz dużo informacji nie udało mi się niestety zaczerpnąć, jednak mam do was pytanie czy Pinto Agro i Pinto Agro Export Import to są te same firmy ? Bo takiego czegoś jak Pinto Agro to jednak z chiny znaleźć nie mogę.
nkko 2016-05-14 09:40:28
fajnie wlasnie ze jest tutaj premia @moj :d a mnie chyba bardziej zainteresowala oferta na stanowisko area sales manager oferuja pracę w młodym i dynamicznym zespole,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
Zostaw swoją opinię o Pinto Agro - Prusice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pinto Agro