hurtownia Milko

Katowice

Opinie o hurtownia Milko

anonim 2011-08-12 15:38:47
takiej firmy nikt nie widział, [usunięte przez moderatora] idziesz na urlop - nie masz połowy wypłaty. Szefostwo na niczym się nie zna tylko na oskubaniu pracownika, nie płacom dostawcom, ale jeżdżą mercedesami. Remonty robią bez nadzoru budowlanego, aż kogoś zabije coś, jedzenie wyrzucają do śmietnika a nie robią utylizacji, pracowników mają za idiotów, tylko jedna tam rządzi [usunięte przez moderatora] że ona tak dba o szefostwo. Sprzeda ich za 5 gr. Jak się wszyscy zwolnią to szefowie będziecie musieli sami stanąć i sprzedawać! Aż się nauczycie ludzi szanować!
relka 2016-12-05 12:23:44
Niestety, ale anonim opisując ma stu procentowa rację.
Absolutnie nikomu tej pracy nie polecam, no chyba, że dla tych ludzi,co lubią cofać się w rozwoju to jak najbardziej TAK.
Płaca jest na czas to fakt, ale marne grosze.
Jeśli chodzi o współpracowników to masakra, większość ludzi to buraki jakich mało. Pracuje tam jedna taka "gwiazda"- na zamówieniach co jest chyba po podstawówce, chamska, wulgarna prostaczka masakra, kto ją tam w ogóle zatrudnił ???? Pewnie po znajomościach albo z litości.
Zostaw swoją opinię o hurtownia Milko - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hurtownia Milko