Centrum Wywiadu Gospodarzcego Krzysztof Hassinger

Bielsko-Biała

Opinie o Centrum Wywiadu Gospodarzcego Krzysztof Hassinger

Anna 2016-01-11 20:38:21
Tragedia w działaniu na rynku , ułomność i brak profesjonalizmu nie potrafią odróżnić rodzaju zobowiązań kto wobec kogo jakie ma zobowiązanie . Działanie na granic czy też niezgodne z prawem.
Centrum Wywiadu Gospodarczego 2016-05-25 12:35:15
Szanowna Pani Anno.
Zamieszczona przez Panią na portalu gowork.pl opinia jest niestety anonimowa, pisana trochę chaotycznie, zawiera literówki. Nie mamy zatem informacji kim Pani jest – zleceniodawcą, aktualnym lub byłym dłużnikiem, a może po prostu naszą branżową konkurencją ?
Prosimy, żeby skontaktowała się Pani z nami. Zapewniamy, że nasi współpracownicy przekonają Panią o swej fachowości i pomogą rozwiązać jakiś nurtujący Panią problem, z którym się Pani z pewnością boryka.
Odwagi !
Kontakt znajdzie Pani na naszej stronie www.wywiad.pl .
Pozdrawiamy. Zespół Centrum Wywiadu Gospodarczego Bielsko – Biała.
Zostaw swoją opinię o Centrum Wywiadu Gospodarzcego Krzysztof Hassinger - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Wywiadu Gospodarzcego Krzysztof Hassinger