Opinie o tcl.com - TCL Industrial Holdings Co., Ltd

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TCL Operations Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TCL Operations Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TCL Operations Polska w Żyrardów

Nadia Nowy wpis

Hej, a do obsługi klienta moglibyście też się proszę ustosunkować? Technologa niedawno ktoś odradził a ja od jakiegoś już czasu myślę nad tą ofertą na Mickiewicza, którą kiedyś wystawili. Jest tu może ktoś kto był na rozmowie niedawno? Ciekawa jestem jak ją prowadza

Ciekawy Nowy wpis

Witajcie, pojawiło się ogłoszenie w Kontroli Jakości. Możecie mi powiedzieć jakie są warunki pracy? Atmosfera, zarobki?

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki oferowane przez TCL Operations Polska są adekwatne do zakresu obowiązków?

Była wcześniej mowa o wymaganiach większych niż wynikają one z docelowego stanowiska. jak to wygląda w przypadku inż., technologa? Jest teraz dostępna oferta, jak na razie ją obserwuję. Jakie są zarobki? i ile wyniosą te świadczenia socjalne z opisu? wiadomo także dlaczego ktoś teraz jest potrzebny?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TCL Operations Polska na stanowisko Inżynier Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Kamil1977

Czy zna ktoś Pana Mirosława T. Jakaś opinia na temat jego. Był kierownikiem.

Danusia
@Kamil1977

Wymagający wobec pracowników, najlepiej jakby robić więcej niż wymaga się od stanowiska pracy. Jeśli ktoś nie potrafi sprostać tym wymogom, dodatkowo popełniając błędy na stanowisku pracy staje się dla niego pracownikiem niechcianym i jeśli ma możliwość wymiany kadry to robi to bez skrupułów. Podobnie jest jak się stawiasz, kwestionujesz jego decyzje i nie chcesz zrezygnować z planowanego urlopu. Dla przełożonych może i idealny pracownik, dla podwładnych jeśli nie jest się typem pracownika uległego, lubiącego wazeliniastwo bardzo uciążliwy przełożony.

Kamil1977
@Danusia

Obecnie kierownik Viva Teresin. Dziękuję za odpowiedź. Wszystko się zgadza ciekawa postać człowieka.

Czy w TCL Operations Polska zatrudniani są obcokrajowcy?

Romek

Tak, w TCL Operations Polska są zatrudniani obcokrajowcy

Kamila
@Romek

jak dużo procentowo ich jest? nie ma bariery językowej i problemów z dogadaniem się na niższych stanowiskach gdzie wiadomo nie każdy zna dobrze język ?

HR
@Kamila

TCL nie zatrudnia wielu obcokrajowców. Prędzej robią to agencje pracy którym zleca to firma zewnętrzna. Tam to 98% to mieszanka kulturowa i obyczajowa.

Marija

Tak, sporo. Różne narodowości.

Danuta
@Marija

No to w sumie chyba fajnie że tak różnorodnie jest. A jaka tam atmosfera miedzy pracownikami panuje? Można się spodziewać dobrych relacji z ludźmi z pracy? W ogóle firma jakoś działa żeby integrować pracowników?

Fiona
@Danuta

Pytanie o ZYR czy WAW? Atmosfere robia ludzie... Różnie bywa... Ludzie pracują średnio 1-1,5 r. Jeśli lubicie chińskie firmy, to może się Wam spodoba. Wyjść integracyjnych jako takich nie ma... To nie jest typowa korpo.

Aleksandra
@Fiona

co konkretnie skrywa się pod określeniem chińskie firmy? mam na myśli jakieś specyficzne cechy. co miałoby się spodobać tak konkretniej?

Lidka

Cześć. Czy dużo Chińczyków i Ukraińców pracuje tam na produkcji / magazynie?

Hanna

@Ulany a to dlaczego zatrudniają takiego pracownika? Rozumiem, że tylko on ma takie przywileje?

Ulany

Jest taki jeden pan na magazynie przy łazi kiedy chce do pracy i nawet się myje kiedy chce nawet w weekendy przy łazi kiedy nie pracuje a ochroniarz go wpuszcza . Atmosfera przyjemna i spać w burze można nawet jak się nie pracuje.

Mariusz
@Ulany

On jeszcze pracuje? Podobno jest bardzo męczący . I się chwali , że ma dużo pieniędzy podobno wygrał na loterii. Sępi papierosy , pieniądze i kanapki. Z niego to taki dowcipniś . Mało robi dużo gada. Narzeka na zarobki i mówi , że nie ma pieniędzy

jeszcze nie tak dawno pracowałem w tym w firmie tecel tam często operatorzy popijają alkohol jest taki jeden na magazynie co po pijanemu jeździ wózkami rozwala palety ma jakieś tam układy bo go w dzwonić nie chcą naprawdę dobrze tam mają wypić można śpią w biurze pijani w innych firmach by to nie przeszło jak to wysłać ten okej

@zainteresowana

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w administracji w dziale jakości?

Pan

Funkcjonuje to jeszcze? Czy już sama Ukraina robi?

Alojzy
@Pan

Nie, chociaż Polaków na produkcji przez agencję to na zmianie można policzyć na palcach jednej ręki.

Loki
@Pan

Dla Ukrainy jest. Polaki wolne. Tak dyrekcja docenia starą kadrę.

Thor
@Pan

Ewidentnie widać że zarządzający chcą się pozbyć Polaków. Wygodniej zarządzać Ukrainą .

Wladwolf
@Thor

Z tego co wiem to parę osób z Ukrainy zachowuje się niby wielkie (usunięte przez administratora) porobiło sobie w TCL. Przez to niemające żadnego szacunku do takich samych jak oni z Ukrainy. Nie polecam tego zakładu ukraincam

Jaka atmosfera jest między działami w TCL Operations Polska?

Kolor

Super!

Jak wygląda ścieżka awansu w TCL Operations Polska?

Alojzy

Pytanie o produkcję czy o pracę biurową? Jeśli o produkcję to posiadając wiedzę można starać się o wyższe stanowisko.

Dorota

Dzień dobry, mam pytanie czy są przyjęcia do prac biurowych, np na recepcję?

Mola

Proste zasady jeśli chodzi o awans zawodowy. Jasne zasady jeśli chodzi o wynagrodzenie. Wypłaty terminowe.

Ewelina
@Mola

Twoja opinia zachęca do aplikowania do TCL. Piszesz, że ścieżka kariery w firmie jest przejrzysta. A czym trzeba się wykazać, aby mieć szansę na awans?

A więc jak już minęło ponad 2 tyg od rozmowy i nie ma odzewu to raczej nie zostałem przyjęty nie?

@Marcin

Na jakie stanowisko?

Kamil

Ale przecież firmy uprzedzają, że będą kontaktować się z wybranym kandydatem!

@Kamil

Wypadało chociaż zadzwonić. Nawet z decyzją. Nawet Negatywna.

@Kamil

Kontakt z wybranymi kandydatami dotyczy kontaktu po wysłaniu CV. Po rozmowie rekrutacyjnej należy poinformować kandydatów, z którymi przeprowadzono rozmowę, niezależnie od wyniku rekrutacji.

Zniesmaczony

Kompletnie nie polecam pracy w tej firmie. Na pochwałe zasluguje w pewnym stopniu pani ktora prowadzila ze mna rozmowe,usmiechnieta,miła,(zgrabna i bardzo ładna :),ale na tym koniec. Gosc ktory z nia byl pokerowa twarz,chcial zebym mowil po angielsku,a odnioslem wrazenie ze sam nie potrafi (typ na stanowisku kierownika dzialu!!!). Mieli dac znac co i jak,po czym zero info zwrotnej z ich strony. Brak poszanowania i szacunku dla kandydata. Nie polecam

@Zniesmaczony

Ciekawe na kogo trafiłeś. Na rozmowie.

Zniesmaczony

Gosc ciemny blondyn z bródką kolo 40-stki,a babeczka chyba na imie miala renata,szczupla wysoka brunetka w okularach

@Zniesmaczony

To gość angielski w jednym palcu ma.

@Pan

Pewnie coś z zaopatrzenia albo planowania? Rozmowa?

Natalia

@Ja wypowiedziałeś się na temat zarobków, ale nie napisałeś na jakim stanowisku jest przestój z podwyżkami. Czy taka sytuacja dotyczy całej firmy czy wybranego dział? Co jeszcze możesz powiedzieć przyszłym kandydatom do pracy w TCL Operations Polska o samej firmie, atmosferze i relacjach ze współpracownikami?

Bonzo
@Natalia

Pani Natalia zdaje się być wysłannikiem z firmy żeby poprawić reputację w Internecie czy na prawdę tego nie widzicie?

Zostaw merytoryczną opinię o TCL Operations Polska - Żyrardów

• Jak się pracuje w TCL Operations Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TCL Operations Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TCL Operations Polska?

TCL Operations Polska
2.4/5 Na podstawie 201 ocen.
  • Mickiewicza 31/41
    96-300 Żyrardów