Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

Były za chwile

Zostajesz 3/4 roku z gołą podstawą i tyraj za mniej niz na kasie maja... Paaaali się w rękach robota a szyja boli od rozgladania się za nową robota tylko tu jak nie wpaść z deszczu pod rynne się glowisz . Co z tego ze znane produkty jak plany odwrotne do rzeczywistych możliwości rynku tradycyjnego a dodatkowych możliwości na kasę brak, pomocy brak tylko 0:1 cyfra dziekujeeeee chyba że o to w tym chodzi

racjonalny
@Były za chwile

Nie wiem w ktorym projekcie pracujesz ale z wlasnego doswiadczenia w sprzedazy wiem ze realizacja celow zalezy od samego handlowca. nie ma co zrzucac winy na wysokie cele czy brak pomocy tylko szukac rozwiazan, wszyscy by tylko narzekali. skoro przez 3/4 roku nie realizujesz celow to moze warto pomyslec nad zmiana zawodu.

Sama prawda

Zarobki w Targecie to zenada, a jezeli ktos pisze, ze poswieca swoj prywatny, czas za darmo, bo liczy na awans to gratuluje podejscia. Hieny z Targetu wrecz czekaja na takich, ktorych mozna wydoic do oststniej kropelki. Ja odszedlem z tej pseudo firmy i dopiero po jakims czasie zreflektowalem sie, jaki blad zrobilem wysylajac CV. Pozdrawiam wszystkich( lub raczej resztki) trzezwo myslacych

jaa
@Sama prawda

Ja mam inna opinie o targecie. tak jak wszedzie trzeba odwiedzac klientów i sprzedawac. ale wczesniej pracowalem na prowizji i nigdy nie wiedzialem co mnie czeka, kiedy i czego sie spodziewac na koncie. a tu jest iinaczej, wiem za co mi placa, kiedy i ile.

Kriss

Czesc forumowicze! Widzę, że target poszukuje wielu handlowcow. Powiedzcie jak to jest z tymi celami? Można je wyrobić? Da sie dostać premie w targecie czy piszą tak tylko na zachete zeby wyslać cv.

Doswiadczony
@Kriss

Cele jak to cele ambitne, trzeba się postarac. jesli sprzedajesz cos znanego to bedzie ci łatwiej. w targecie sprzedaje znane produkty i dzieki temu nie musze sie prosic klienta zeby ode mnie je wzial, a mam równiez doswiadczenia z nie znanymi markami i wiem co toznaczy

Trampki

Tak są to dobre lody. Ale nie uwierzę ze sprzedają się cały rok... nigdy nie kupiłem lodów kiedy nie było upału i nikt mnie nie częstowal lodami zima wiec kto je kupuje skoro się sprzedają ? Tu trochę baja poleciała...

lodożerca
@Trampki

Ty może nie ale inni kupują jesienia i zima lody w dużych opakowaniach. te na patykach za to sie sprzedają jak jest ciepło.

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
lodwypotwor

Cześć - jak myślicie, ta praca dla Algidy sezonowa czy na stałe ? co się dzieje po sezonie

algidowiec
@lodwypotwor

W algidzie pracuje już 3 lata mam stala umowę. Dobre lody sprzedaja sie caly rok.

Alcaponee

Czy ktoś dostał odpowiedź na Toruń? Rekrutacja z zeszłego tygodnia

Marli
@Alcaponee

Ja jeszcze nie

kandydat
@Alcaponee

Ja właśnie dostałem. Niestety nic z tego. A Wy?

@kandydat

do mnie też dzwonili w piatek. Bylem pewny, że nikt sie nie odezwie, a zadzwonili.

Maciek

Na czym konkretnie polega praca handlowca w target? Widziałem ogłoszenia ale nie do końca sobie to wyobrażam…

Żywioł
@Maciek

Jeździsz po klientach, bazę dają na starcie. Sprzedajesz produkty i układasz na pólce. Ale spokojnie masz auto służbowe więc docierasz do sklepów bez problemu.

OnazA

Jesli chodzi o kierownictwo z unilevera to zalezy od terenu ale glownie bardzo w porzadku ludzie. Zarobki marne. Srednia 2200 na reke. Samochod od targetu. Skoda fabia 3 kombi 1.0 gaz. Nie mozna jezdzic prywatnie. Ogolnie jesli chodzi o samochody w targecie to czy dawniej hunday renaulct czy skoda to najlepiej jak bys oddal nowy z orzbiegiem kilkadziesiat tys :) Szans na awans nie ma w ogole. Teren w miare jednak baza nie do ogarniecia. Pracowalam jakis czas temu i szczerze nie polecam.

Pytanie kontrolne

Na awans trzeba długo czekać czyli jak myślisz ile w przypadku tej firmy? Ja czekam już 3 lata prawie w jednej z firm współpracujących z target, dobrze i ciężko pracuje a tak jak napisałeś zaczynam zauważać ze jestem niezauważalny ph.

Brajanek

Ogólnie do firmy Target jeśli chodzi o zatrudnienie nie mam zastrzeżeń pracowałem ponad 3 lata. Kolega pisał wyżej że pracuje 7 h :) tak tak:) nie mów tutaj o odpaleniu i kończeniu wizyty bo w handlu nowoczesnym 7 h to jest standard firmy ale dolicz dojazdy i prace w domu no chyba , że należysz do ludzi którym podstawa plus premia na która nie masz dużego wpływu ci pasuje:) Praca dla singla który chce sie rozwijać idealna z tym , że przedstawiciel w takich korporacjach jest niezauważany wiec jeśli myślisz o awansie w krótkim czasie, nie licz na to:) PRACA DLA OSÓB ODPORNYCH NA DUUUUUŻY STRES:) Cieżki kontakt z biurem ( niby wszystko ma być załatwione ale i tak 3 razy trzeba dzwonić i sie przypominać).

Fran

4000 to może brutto :)

Pan An

W algidzie max 3000 na reke jak zrobisz plan i wszystkie zadania co obecnie zdarza sie nieczesto.

Obecny

Chyba w algidzie w najwyższym sezonie

kikolll5

poszukuje pracy, jestem zaintresowana praca w sprzedzy. czy wiecie moze czy szukuja kogos ? czy osoba z malym doswiadczeniem na szanse sie do nich dostac?

Algidowiec
@kikolll5

Ja jak się do Algidy przyjmowałem to nie pracowałem wcześniej jako ph. Nauczyłem się rozmawiać w sklepie z kierowniczkami i układać produkty w lodówce.

sweetBe4r
@Algidowiec

Jakie zarobki średnio można osiągnąć? Umowa o pracę czy własna działalność ?

Gas
@sweetBe4r

W zależności od zadan 4-6 tys a umowa o prace to chyba standard unnich. Ja tak mam.

zada

Przy zrobieniu wszystkich planów 5500 zł brutto można zarobić (danone)

Krzysiek

Na ogloszeniu ph ds detalu jest określone 4-6 tys czyli to blef? Jaka realna kasa jest do wyciągnięcia? Mam prace i jeśli nie lepsza kasa to nawet nie wysyłam cv

Marianos

witam, odnośnie projektu heinz z tego co słyszałem to zmieniają jak to mówią "starą kadrę" która pracowała od xx lat co niektórzy i byli jeszcze na WDG teraz wszyscy po połaczeniu heinz z target pro beda na umowach o pracę i wiekszosci się to nie podoba bo mniejsza kasa i pewnie co za tym sie wiąze gorsze warunki, ale patrząc po różnych producentach to w wiekszosci tak wygląda że jak są zmiany(połaczenia) to raczej na gorsze , dziś na prawdę cięzko o producenta u którego jest jeszcze w miarę ok , niestety czasy się zmieniają i nie wróci już to co kiedyś było gdzie handlowcy zarabiali lekką ręką po 4-5k trzeba się przyzywczaić do rzeczywistości że na to miejsce mogą mieć dziś 2 osoby nie jest powiedziane że będą robić wiecej ale takie czasy

Krzysiek

Dlaczego tak często zmieniają się handlowcy w heinz?

Przemo

Ja bylem w Algidzie w Gorzowie, pytania sprzedazowe, scenka i reszta glupot, odnosnie osobowosci.. natomiast chcialem napisac, ze jest to pierwsza firma, ktora do mnie zadzwonila, ze sie co prawda nie udalo, ale dziekuja mi za obecnosc i posswiecony czas, mega w porzadku. Az mi sie glupio zrobilo, bo w sumie to mi zalezy, a ten gosc dzwoni i mi jeszcze dziekuje. Na pewno bede probowal dalej, bo bije profesjonalizm!

Idę na rozmowę do heinz na Warszawę, może pomożecie z pytaniami, kojarzycie jakie mieliście?

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO