Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

Cześć, Pracuję w projekcie Unilever. Moja praca jest rzeczywiście ciężka i wymagająca dyspozycyjności. Potrafię przez 4 dni w tygodniu być poza domem. Target Pro - Pracodawca - nigdy nie miałem do nich zastrzeżeń, osoby, które ze mną współpracują są pomocne, zaangażowane i pozytywnie nastawione. Szanuję ludzkie podejście do spraw służbowych. Marek

Pytający
@anonymous

To nie ma rejonizacji że jesteś poza domem ,

Jak czytam niektóre opinie to tak jakbym czytał opinie dzieci z przedszkola...:)

Hehe
@anonymous

Target sam daje opinie i sam sobie na nie opowiada :)

nick
@Hehe

prawda "hr" targetowy" mocno nad tym pracuje. a może anonimowo wypowiedza się pracownicy targetu z cetrali w łodzi jak im się pracuje?

Gold

świetna recenzja. Brawoooo :)

Vick

Taka ładna recenzja była i usuneli!

PH PRO

Wiele opinii słyszałem o Targecie i pozytywne i negatywne. Dopiero jak sam rozpocząłem tam prace dowiedziałem się że jest naprawdę spoko i pozytywnych aspektów jest dużo, wiadomo nigdy nie dogodzi się wszystkim, ale jak dla mnie jest bardzo fajnie. Widzę możliwości awansu i rozwoju. A co do samego Targetu, pomagają z każdym problemem, czy to z praca czy ze sprzętem. Natomiast z flotą trzeba być szczerym i nie ściemniać a wtedy są w stanie naprawdę w fany sposób nam pomóc. Polecam każdemu spróbować swoich sił w Target PRO

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Cześć, otrzymałem właśnie propozycję pracy w Pudliszkach. Nie wiecie czy to praca na dłużej? Mi zależy na stabilnej pracy. Nie lubie jej zmieniac zbyt często.

Joanna
@Zainteresowany

Ja już pracuję 9 lat i nie zamierzam zmieniać. Atmosfera ok , kierownik ok, więc po co szukać szczęścia.

WaWaKHC
@Zainteresowany

Jeżeli chodzi o mnie to jestem w tej firmie 5 rok. Jak to w Każdej są + i - ale faktycznie jeżeli robi się to co należy to spokojnie stabilizację masz zapewnioną

@Zainteresowany

Jest mozliwość pracy na dluzej patrzac na staz kolegow z zespołu. Wszystko jednak w rekach Przedstawiciela jak wywiazuje się ze swoich obowiazkow i czy realizuje cele.

Merch Mobilny

Kto jedzie do Łodzi na zatrudnienie 03.01?

@Merch Mobilny

a na szkoleniu byłeś?

Merch Mobilny
@Sikora

Tak fajna firma oraz zespół . A od wczoraj jesteśmy na zatrudnieniu. Ekipa całkiem zgrana się okazała.

@Merch Mobilny

Jakie auto otrzymales?

merch
@Sikora

Auta były różne Ja otrzymałam Toyote Yarys bardzo dobrze mi się jeżdzi tym małym bączkiem

@merch

i jak wrażenia po pierwszych dniach pracy?

Merchandiser
@Sikora

Jestem na etapie wdrozenia. Na razie jest bardzo w porzadku. Poznaję produkty i klientow.

Merch Uni
@Sikora

Wszystko ok. Wdrazaja nas z planogramow i produktow. Poznaje tez sklepy. Juz podczas zatrudnienia w Łodzi duzo się dowiedziałam ale wiedzy nigdy dość.

Dominik

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

HR Target Pro
@Dominik

Witamy serdecznie, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami. Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Przedstawiciela Handlowego do kilku naszych klientów. Poszukujemy osób komunikatywnych, otwartych, kreatywnych, wykazujących się inicjatywą i zaangażowaniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/target-pro,152903/oferty-pracy. Do zobaczenia na rekrutacji. ????

Cześć

Na awans to trzeba sobie zasłużyć ponadprzeciętnymi efektami i zaangażowaniem a nie praca 8h w terenie i jacy zapracowani... Ci którzy awansowali latami dawali z siebie max i po 10h w terenie... wtedy to procentuje, jest zauważalne. Co drugi gamon by chciał awans ale to nie chęci decydują:) szybciej szczęście. Target ma bardzo dużo pracowników... Mozns trafić w dobre miejsce o dobrej porze ale na to ma szansę 1% z nas. Ja walczę dalej. Plany mam ponad 100% robione od 2 lat. Wierzę że moja determinacja wkoncu poniesie wyżej a gamonie wy nie liczcie na awanse. Są dla najlepszych

Merch

Świeta racja bo kto nienawidzi ludzi sam siebie nie pokocha

xyz
@Cześć

Gość puścił tekst aby was podkręcić i mu się udało hehe

Handlowiec

Poszukuje pracy jako Handlowiec. Wolałbym jednak gotową bazę klientow, ktorymi mialbym sie opiekowac niz pozyskiwanie nowych. Nie wiecie czy w Targecie daja baze?

Żywiec
@Handlowiec

U nas w Żywcu Zdrój dają baze klientów. Twoim zadaniem jest regularne ich odwiedzanie, eksponowanie produktów i sprzedaz, pelna opieka nad klientem.

Żywcowy
@Handlowiec

W Żywcu Zdrój ropoczynajac prace otrzymujesz gotowa baze klientow którymi się opiekujesz oraz trasówke. Twoim zadaniem jest praca z klientem, odwiedzanie go regularne, robienie zamówień i ekspozycja towarow.

KHC
@Handlowiec

Ja pracuję w Krafcie i tez rozpoczynajac pracę otrzymałam gotowa baze klientów. Moim zadaniem są regularne wizyty u klientow, sprzedaz produktow i merchandising. Praca jest bardzo w porzadku.

Gazda

Simka forumowicze czy praca w projekcie dla Mbanku to sezonowa ? Na cza wakacji zastępstwo?

Hejka
@Gazda

To zależy to od ciebie i twojej dyspozycyjnosci czy pracujesz na sezon czy dłużej. Moja koleżanka,która teraz jest doradca klienta mówiła mi,ze wczsniej pracowała tak jak ja. Zobaczymy, czas pokaże.

student
@Hejka

Znow poszukują pracownikow do mbanku. Nie wiecie na czym ta praca polega?

Politolog
@student

Pierwszy kontakt z klientem , lekka praca. Ja sobie chwaliłem, teraz przeszedłem już jako pracownik na pełen etat.

bankowiec
@Gazda

Poszukuja na stale. Jest to fajna praca dla kogos kto chce sie rozwijac w bankowości.

Sikora

I jak po konferencji na mercha?

zainteresowany

Witam, startował ktos na mercha do Unilevera ? Jakie warunki? Dostaliscie juz odpowiedz?

@zainteresowany

witam. startowalem ale ciagle brak odpowiedzi.

@Sikora

a czy ktoś otrzymał jakaś informacje zwrotna?

Mercz2017
@Sikora

Ja już jestem przyjęty. Dostałem odpowiedź zwrotną po 2 dniach od rozmowy. Bardzo atrakcyjne warunki.

@Mercz2017

a na jaki obszar zostałeś przyjęty?

aa
@zainteresowany

Ja też dostałam odpowiedź. Uprzedzali mnie ze z informacja zwrotna wroca do mnie w przeciagu 2 tygodni bo szukaja ludzi w calej Polsce, wiec pewnie troche to trwa.

@aa

A w jakich terminach mieliście rozmowy?

@Sikora

Hej, ja startowałam na Mercha z polecenia, odpowiedz otzrymałam 08.12. Wie ktoś jak z tym wyjazdem 18-19 do Bełchatowa??

Jakie macie tereny ?;)

@Patrynka

To szkolenie jest w Bełchatowie czy w łodzi?

@Sikora

Konferencja czy tez szkolenie , zwał jak zwał jest w Bełchatowie w hotelu Wodnik dnia 18 -19, ale dalej czekam na konkrente dane. Z tego co wiem to kazzy Merch ma swojego ASM i to on się z nim kontaktuje co do wyjazdu .

@Patrynka

a jakie auta będą?

@Sikora

i jak wrażenia po szkoleniu?

CZ

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć czy warto iść jako Merchandiser Mobilny dla Unilever Polska, producenta marek Knorr, Lipton, Hellmann's. Przede wszystkim jak wyglądają zarobki na rękę jak z autem godzinami pracy itp? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.

jaa
@CZ

Z tego co pisza w ogłoszeniu to zarobki są ok bo nawet premie zapewniają. No i auto jest, nie trzeba jeździć swoim, a w pracach, ktore do tej pory podejmowalem tak wlasnie było.Fajnie, ze jest praca z takimi produktami, mozna się duzo nauczyc. W końcu Unilever to znana marka.

@CZ

Nie wiecie czy ta rekrutacja nadal trwa? Oferta wygląda na ciekawą bo i auto służbowe jest i niezła kasa.

zaintersowany

Cześć Forumowicze, Widzę, że target poszukuje Młodszego kierownika ds. kluczowych klientów do pudliszek. Fajnie bo widać, że dają szanse rozwoju i szukają nie tylko handlowców. Wiecie może co to za praca i na czym będzie polegać?

@zaintersowany

A młodszy kierownik ds kluczowych klientów to ze nie handlowiec? Pomieszalo ci się w głowie dziecko :)

@zaintersowany

Widać ze dają możliwości rozwoju po czym??? Po tym ze zamiast awansować kogoś na to stanowisko to szukają nowej osoby? Niesamowite możliwości rozwoju :)

kandydatka Pudliszki

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Na początku wywiad telefoniczny ok 20 min, poźniej spotkanie rekrutacyjne prowadzone przez 2 osoby. Bardzo miłą atmosfera prowadzący wprowadzili, po chwili cały stres nawet z mojej osoby zszedł. Pomimo tego, że nie dostałam się do danego projektu otrzymałam wiadomość zwrotną. Nie zawsze to się zdarza, natomiast tu ogromny plus dla firmy Target.Będę próbować w przyszłości jeszcze raz dostać się do tej firmy:)

@kandydatka Pudliszki

I to chyba jedyny plus dla target. Zresztą ten kto pracuje ten wie o czym pisze. Połowa ludzi rozgląda się za czymś innym. Ich nowe udogodnienia stawiają ich już całkowicie w ostatnim rzędzie wartych zainteresowania pracodawców

Algida

Nie polecam pracy na algidzie. Zarobki poniżej tego co zarabiają przeciętni handlowcy, premia nie do realizacji. Cześć z nas przezucili dodatkowo na inny projekt, wiec zakres obowiązków 2 razy większy przy śmiesznej podstawie. Non stop trzeba się tłumaczyć ze wszystkiego. (usunięte przez administratora)Jeździsz i ośmieszasz się robieniem 10 zdjęć na sklepie

Blowjob
@Algida

Sama prawda. O zarobkach wstyd mówić, ludzie w wiejskich sklepach zarabiają więcej od nas. Premia nie do wyrobienia. Po za tym nie w sezonie letnim premia jest równie śmieszna. Atmosfera napieta cały czas maile i telefony z naganami.

Algidaa
@Blowjob

Sama prawda ! Jedna wielka żenada i nie polecam. Premia nieosiągalna i jazda na podstawie

@Blowjob

Fakt, że dla Ciebie premia nie była osiągalna nie znaczy, że każdy jedzie na tym samym wózku co Ty ;)

Algidawwa
@Magnum

Nie każdy jedzie na tym samym wózku co on ? To dlaczego 3/4 pracowników szuka nowej prac o czym otwarcie mówi ?

@Algidawwa

Oczywiście, 150 osób szuka nowej pracy :D

Big Milk
@Magnum

No ty na pewno nie szukasz. Zarabiasz 2000 zł, zapewne nie masz wykształcenia oraz co najgorsze jakichkolwiek ambicji... Całe życie chcesz tyrać za taką kasę układając lody , w zupełności zaspokaja to twoje ambicje :)

@Big Milk

Zanim podjąłeś pracę dobrze wiedziałeś za ile będziesz pracował, jak wyglądają premię, jaki sprzęt do pracy dostaniesz. Ja pod tym względem nie czuję jakiegokolwiek rozczarowania. Nie mówię, że jest łatwo, bo jesteśmy w głównej mierze w sezonie uzależnieni od pogody... ale ja to WIEDZIAŁEM przed podjęciem decyzji o pracy tutaj. Tak więc ja nie wylewam swoich żalów w "internetach" jak mi tutaj jest/było źle. Kiedy uznam, że pora spróbować czegoś nowego to możesz mi wierzyć, że z pewnością rozpocznę poszukiwania.

zatrudniona

Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji przy zatrudnieniu. Hotel został mi zarezerwowany dzień wcześniej, następnego dnia Pani po mnie przyjechała. Z uśmiechem na twarzy:) pojechaliśmy do siedziby firmy gdzie również na bardzo wysokim poziomie odbyło się wdrożenie (szkolenie, przekazanie materiałów niezbędnych do codziennej pracy). Na tą chwilę nie pozwolę powiedzieć złego słowa na Target PRO, wszystko dotychczas przebiegło bez zarzutu.

PH

Witam, Ide w poniedzialek na rozmowe do firmy Kraft na stanowisko przedstawiciel handlowy.Prosze o konkretne i prawdziwe bez sciemy informacje.Jak przebiega rozmowa kwalfikacyjna wczesniej wypytali sie telefonicznie,jakie sa warunki pracy tzn.wynagrodzenie + premie,jakie sa auta i z ich korzystaniem po pracy (tankowanie i kilometry),czy jest w autach gsp.Prosze o info dokladnie o pracy dla firmy Target Pro i Kraft. Pozdrawiam

Merch

Widze, ze target ma jakis nowy projekt, poszukują merchów mobilnych na całą Polskę. Ktoś coś wie?

kandydat
@Merch

Z tego co pisza to będzie to praca dla Unilevera. Fajnie bo są umowy o pracę a to rzadkość w przypadku merchandisingu. Auto gwarantują i telefon wiec narzedzia sa zapewnione do wykonywania zadań. Zapowiada się w porzadku, tym bardziej ze znane produkty. Warto sprobowac.

Anka
@Merch

No wlasnie tez zwrocilam uwage na tą ofertę. Tym bardziej, ze pisza tam o rozwoju wiec moze będzie możliwość pózniej pracy u nich jako Handlowiec.

Robert
@Merch

Superr daja premie oprócz podstawy, ciekawe jakie beda zadania premiowe dla Merchandiserów.

zainteresowana

Czesc forumowicze, szukalem opinii na temat targetu i znalazłam ich profil na facebooku. Widzialam, ze informuja o jakims konkursie dkla handlowców. Ta nagroda 2000 ZŁ lub zegarek to nie ściema?

kaska
@zainteresowana

Też to widziałam. Tak to prawda. To nie pierwszy konkurs na ich profilu. Brałam udział we wczesniejszych konkursach i zalapałam sie na nagrode - bony sodexo. Zawsze cos takiego sie przyda wiec warto w konkursach brac udzial, a co dopiero przy takiej nagrodzie jaka teraz mahja.

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO