Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

Partycja

Jest ktoś obecnie w Łodzi na rekrutacji w hotelu Focus? Merch Algida, widziałam na liście około 20 osób, szkoda że pokoje dwuosobowe ale jak na razie profesjonalnie

@Partycja

ważne że hotel przyzwoity :D i pokoje schludne :)

Mio

Q
@Ywominona

Od 15 kwietnia

Algida

Jedzie ktoś na zatrudnienie Algidy do Łodzi 26-27.03??

@Algida

Ja z Krakowa

Nowa

Hejka. Ciężko jest awansować z mercha na Przedstawiciela? Dzięki za info.

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracy przy kwiatach doniczkowych - storczyki/orchidee
Noordwijkerhout
READY_STEADY_GO
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
czarna89

Witam wszystkich, chciałabym przedstawić moja historie z firma target w kontekście rekrutacji na stanowisko merch algida. 2 tygodnie temu zadzwonił do mnie miły Pan z tej firmy, powiedział ze sa bardzo zainteresowani współpracą ze mną ponieważ moje doświadczenie odpowiadaj ich wymaganiom i czy jestem zainteresowana podając współprace? ucieszyłam sie bardzo na te słowa i oczywiście odpowiedziałam im ze tak, wiec Pan z target powiedział ze chętnie sie ze mną spotkają aby dograć szczegóły i ze do spotkania dojdzie za kilka dni w hotelu. Po 2-3 dniach dostałam kolejny telefon od target z zaproszeniem na rozmowę. Na spotkaniu okazało sie ze nie jestem jedyna na rekrutacji, zaś osób jest sporo, wiec ich zapewnienie na początku ze chcą nawiązać współpracę były rzucone na wiatr - świetna zagrywka - gratuluje! Najlepszym zagraniem z ich strony było zapewnienie mnie na końcu rozmowy rekrutacyjnej ze sa jedyna firma która zawsze daje odpowiedz osobie zainteresowanej czy wynik rozmowy jest pozytywny bądź negatywny i taka odpowiedz miałam dostać w przeciągu tygodnia max do następnego piątku czyli do wczoraj i co?? i nic! nikt nie zadzwonił z informacja zwrotna. Postanowiłam wejść na stronę gowork i wyszukać informacji na temat tej firmy i okazało sie ze mimo ich zapewnień ze dają odp zwrotna nigdy takiej odpowiedzi nikt nie otrzymał. Proszę poczytać komentarze ze stycznia co piszą inne osoby na ten temat. Nawet bardzo sie ciesze ze nie zadzwonili bo w przeciągu kilu tych dni zdarzyłam sie zorientować na czym polega ta praca - nie chce mieć przemożonych dłoni w okresie wakacyjnym i doświadczyć bólu kręgosłupa od ciągnięcia paleciaka przez sklep. nigdy więcej target pro

PH
@czarna89

Witaj, myślałaś że po samym cv bez rozmowy i widzenia się z Tobą zdecydują się na współpracę? Logiczne jest to że Muszą przesiać kilka osób z tych "najlepszych CV" Ja z kolei mam bardzo dobre zdanie (póki co) na temat rekrutacji jak i samej wizyty w celu podpisania umowy w Łodzi. Mam za sobą 2,3 firmy "premium" ale żadna z nich nie zajęła się mną tak profesjonalnie jak Target Pro. Począwszy od Hotelu, wyżywienia, transportu mojej osoby z hotelu do siedziby firmy no i oczywiście samego wprowadzenia do firmy oraz szkolenia. Aby nie było...jestem PH. Dziś jestem zadowolony i chciał bym aby to się nie zmieniło. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z biura! Życzę też Tobie szczęścia przy kolejnej rekrutacji. Pozdrawiam!

Rekrutowany
@czarna89

Czytam ten post i tak się zastanawiam kto to napisał i czy to czasem nie działanie konkurencyjnej firmy? Fakt, że ja osobiście się nie dostałem, ale byłem dwa razy na rozmowie w Krakowie do 2 różnych firm w Krakowie dla których rekrutuje target i zawsze rozmowa i odpowiedź. Żałuję bardzo, że się nie dostałem ostatnio bo znajomi którzy współpracują są zadowoleni. Z pH jak rozmawiałem na sklepach też oceniali pozytywnie. Więc zostawiam ten komentarz do interpretacji przyszłych potencjalnych pracowników.

info

Cześć chcę się zapytać czy Target ma oddział w Krakowie chciałbym osobiście złożyć CV.

Kazek
@info

Nie. Maja tylko siedzibe w Łodzi.

marta
@info

przeslij cv, maja duzao ogloszen na pracuj i adres na stronie

Słoik

Hejka. Jest ktoś chętny do opisania dnia pracy mercha algidy? Ilość punktów do objechania jest do zrobienia w ciągu 8 godzin czy klepie się darmowe nadgodziny?

MerchAlg
@Słoik

Witaj. punktów jest od 5 do 9 bynajmniej u mnie są tak zlokalizowane że nie jeździsz z jednego końca województwa na drugi. Nie ukrywam jak wiesz na czym praca polega to skończysz w przeciągu 6h a będzie dzień przed wejściem gazetki że będzie 9h pracy. Ale jak dla mnie git. Kasa się zgadza i na czas więc ok.

Słoik
@MerchAlg

A zarobki na start możesz zdradzić?

MerchAl
@Słoik

Nie jest źle 2 do ręki umowa o pracę auto. Do tej pory pracowałem dla konkurencji nie wymienię nzawy bo nie warto. Gdzie miałem umowa zlecenie i najniższa krajowa. Więc porównując tu mi lepiej

Moi

Praca po 12 h i mroźnia rynek dowoczesny

@Ania Czego udało Ci się dowiedzieć na rozmowie? Jak wygląda sprawa samochodu? Jakie warunki?

Czy w zywcu mozna jezdzic prywatnie samochodami? Jutro mam rozmowe i chcialam wiedziec wczesniej

Krakus
@Ania

Aniu pytasz teoretycznie czy praktycznie?

@Krakus

Pytam praktycznie

Krakus
@Ania

W koło komina możesz.

Algida merch

Jedzie ktoś jutro na rozmowę do Świebodzina jako merch Algida ?

Koordynator ds. Hurtu - KraftHeinz Rejon Gdańsk, Gdynia, Sopot Czy to jest działanie jak zwykły przedstawiciel? Czy stanowisko się jakoś różni? Jaka podstawa? Jakie auto?

Xyz
@Tomek

Jak dzwoniłem i rozmawiałem to dowiedziałem się że to praca na hurcie i podhurcie, z kluczowymi klientami. Jest to osoba powyżej PH tak jak usłyszałem jaka podstawa nie wiem a auto peugote 308 tyle wiem. Pozdrawiam.

@Tomek

Ja mam spotkanie rekrutacyjne 15 marca w Trójmieście więc coś więcej się dowiem.

Bio

Merchandiser Algida nowoczesny rynek. Pracuje ktoś

meerchKto
@Bio

Ja jeszcze nie byłem na rozmowie i niedługo mają dać odpowiedź.

@meerchKto

Kto jedzie na zatrudnienie 26.03.19?

PcK

Ja sie wybieram

Nowwy

Ja się wybieram 26-27

Ciekawa
@meerchKto

Cześć. A do jakiego miasta aplikujesz na to stanowisko ? Do mnie dzwoniono we środę i do teraz cisza odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej z kierownikiem regionalnym w Bydgoszczy.

stary
@Ciekawa

(usunięte przez administratora) To nie takie łatwe być merchem algidy. To nie takie łatwe znaleść w mroni towar algidy i dołożyć . Wszystek towar przychodzi na paletach MIX wymięszany. Powodzenia w pracy :)_

Algida

Jak wygląda sprawa z autami? Czy można poruszać się nimi w celach prywatnych, np weekendy.? Jeśli tak to na jakich zasadach?

Jbb bald
@Algida

Nie

Algidowa

Moi drodzy jadę do Łodzi na zatrudnienie w projekcie Algida. Z ttego co już słyszałam to jedno już było możecie mi coś więcej powiedzieć na ten temat?

NoNO
@Algidowa

Tak było 31 a 1 luty szkolenie odebranie zabawek a teraz szykujemy się na konferencje 14-15 luty.

Sopot
@Algidowa

I jak tam jesteś zadowolona z pracy?

Nowa
@Algidowa

Ile trwalo zatrudnienie w lodzi? Bylo szkolenie?

PHAlg
@Nowa

Szkolenie był 2 dniowe.

algidowiec
@Sopot

ja tez pracuje, poki co jest w porzadku

Jagoda 19

Czy CV bez zdjęcia jest brane pod uwagę? Czy lepiej dodać ? Nie mam zbytnio oficjalnego zdjęcia i wysyłam bez. Ale czy to może mieć jakiś wpływ na moje szanse na zaproszenie na rozmowę?

KRISS
@Jagoda 19

Myślę, że to nie ma jakiegoś wielkiego wpływu, ważne jest doświadczenie i wykształcenie, ale lepiej zawsze mieć ;)

Demo
@Jagoda 19

Dla mnie zdjęcie w CV jest ważna jego częścią. Raz wysyłałem CV ze starym słabym jakościowo zdjęciem ale z doświadczeniem na pH i nikt się nie odzywał. Poprawiłem zdjęcie na nowe na białym tle wyraźne jakościowo i z tym samym doświadczeniem zaczęły się telefony. Wygląd w przypadku pH ma znaczenie a jeśli ktoś nie dodaje zdjęcia w CV to są inni kandydaci ze zdjęciem. Polecam dodać świeże fajne zdjęcie i wysłać jeszcze raz CV

Żywioł

A ja się trochę wtrącę z innej beczki zostałem tyle co zatrudniony w Żywcu i już jadę z nimi do Malagi. Wszyscy dołożyli wszelkich starań bym jako nowy pracownik pojechał z nimi :)

Katie

Potwierdzam też byłam w Łodzi wszystko zgrane szkolenia, flota. Przechodziłam przez kilka firm i tu naprawdę mnie zaskoczyli, oby dalsza współpraca była na podobnym poziomie.

B

Czy jesteście zadowoleni z pracy na stanowisku przedstawiciela? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe? Czy targety sa do wyrobienia? Jak długo trwa proces rekrutacji, tzn. od kiedy mogę zacząć pracę? Czy szkolenie wstępne wiąże się z wyjazdem do innego miasta i na jak długi czas ?

cc
@B

A coś wiecej do jakiej firmy ?

@cc

wawel

Total

Dopiero rekrutuja

Demo
@Total

Była już rozmowa rekrutacyjna na stanowisko PH Wawel ? Ogłoszenie powoli się kończy.

podbijam pytanie

Anka

Ja dostalem info ze rekrutacha w toku

Anka

Ja dostalem info ze rekrutacha w toku

Bylypracownik
@B

Łódź, kiedyś były 3 dniowe :)

ciekawy

Witam pisze odnośnie stażu płatnego do mBanku. Czy ktoś wie jak praca wygląda jaka odpowiedzialność, co będzie należało do moich obowiązków.

Krzysiek

Gorąco polecam ! Kierownik projektu Unilever - wyjątkowo kompetentna osoba, dział HR, it, flota, pomocni w każdym wypadku. Samo kierownictwo już w unileverze pozostawiam bez żadnych obiekcji z ogromnym plusem. Kierownicy z wieloletnim doświadczeniem. Służący pomocą i radą. Osobiście wyniosłem z firmy ogrom doświadczenia.

Chetna
@Krzysiek

Szukają na sieć na Poznań...ktoś coś bliżej wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO