Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

Zuzka

A nie wiecie do jakiego projektu szukaja kierownika obszaru sprzedaż?

Doswiadczony

Auta ok, kasa mała, premie często sezonowe. (usunięte przez administratora)target wykonuje tylko polecęnia zleceniodawcy(usunięte przez administratora) Brak podwyżek. Podwójne standardy oceny pracowników

Bartek

Dzis jestes jutro cie nie ma brak podwyzek ta sama kasa nie docenianie pracownikow jak sie zwalniasz wymysla zaraz ryske za 1200 zl ktore ci na koniec zabiora z wyplaty kasa na poziomie 2500 na start na plus luxmed premie b.niskie jak na ogrom pracy i targetow sprzedazowych dobra jako pierwsza praca bo doswiadczeni handlowcy uciekaja rotacja ludzi ciagla..

Adrian
@Bartek

Rotacja, o której wspominasz może mieć różne podłoże. Czy przedstawiciele handlowi przed rozpoczęciem zatrudnienia przechodzą szkolenia sprzedażowe lub inne kursy, które pomagają w pracy i pozwalają na zrobienie targetów?

Jak wygoda rekrutacja? Jakie pytania? I czy są może. Zadania np. Jakie?

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Bk

Gorąco polecam. Pierwsza rozmowa o pracę w miłej atmosferze. Stres szybko mija. Pytania standardowe - dlaczego my - jak przekonać klienta - opowiedzenie o poprzednich pracach zakres obowiązków itd - jak wyobrażam sobie dzień pracy Generalnie ok. Teraz trzeba czekać na wynik rekrutacji. Pozdrawiam

Daniel
@Bk

Witam, a gdzie byłeś na rozmowie, i na jakie stanowisko? Pozdrawiam serdecznie.

Bab
@Bk

Jaki rejon Polski?

Werka

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Algidzie? Jak wygląda praca? Wszystko informacje mile widziane

Aga
@Werka

Ja najpierw miałam rozmowe telefoniczna. Opowiadali o pracy. pytali mnie o moje doświadczenie, co robilam,i, prace z klientem,sprzeda io to jak sobie wyobra, am ta prace. Było ok.dzis mnie zaprosili na spotkanie w tym tygodniu ma się odbyc.

Juda
@Aga

Werka jak rozmowa? Możesz napisać coś więcej?

Jolka

Czy dostalas pracę?

Jolla
@Werka

Czy dostałaś pracę jak wrażenia?

Ramzes
@Aga

A gdzie miałaś rozmowę, i na jakie stanowisko?

Jolla

Czy mogę prosić o informację jak wygląda dzień pracy czy starcza 8h?

Zdr

Praca w Żywiec Zdrój jak ph na detalu, jak ogólnie jest? Warto aplikować? Ile wizyt dzień nie, jaka kasa?

woda
@Zdr

Witaj wizyt od 12 do 16 w zależności od trasy, kasa ok do zaakceptowania, fajny produkt i co dobre obsługa fajnych sklepów.

handlowiec
@Zdr

ciekawa, rozwojowa praca

zainteresowany
@handlowiec

a jaka atmosfera w zespole?

żywcowa
@zainteresowany

ja jestem bardzo zadowolona z atmosefry, zarowno z zespolu, jak i z kierownika z którym pracujemy

@żywcowa

u mnie tez bardzo fajna atmosfera w zespole, az chce sie przychodzic do pracy. Nie ma to jak zgrana ekipa.

Mee
@ja

A cele realne do zrobienia? Praca sama wsobie fajna?

Pracus

Jeśli masz możliwość pracować u innego pracodawcy, nie zastanawiaj się idź gdzieś indziej! Target jeśli tylko zwęszy okazję aby cię oskubac ze zlotowki to zrobi to bez mrugnięcia okiem. Nie zarobisz a jeszcze dolozysz do ich skarbonki. Projekty nie rozwojowe.. Nie polecam

Zielmen

Witam, czytam takie słodkie opinie na temat tej firmy że aż mnie mdli. Nie ma u nas takiej firmy która by z tak słodycz smarowała lukrem. Byłem ostatnio na rozmowie w Zielonej Górze i kompetencje Pana który prowadził rozmowę pozostawiały wiele do życzenia. Więc jak dla mnie mają negatywną opinię

Wwa
@Zielmen

Potwierdzam byłam rozmawiałam choć to trudno nazwać rozmową. To było bardziej narzucania swojego zdania i przekonań.

Zuzanna
@Zielmen

Szkoda, że osoba prowadząca rekrutację wywarła na Tobie negatywne wrażenie. Co konkretnie nie odpowiadało Ci w czasie rozmowy? Dlaczego uważasz, że pracownik firmy Target PRO był niekompetentny?

Zielmen
@Zuzanna

Nie ma pojęcia o pracy leci schematycznie po pytaniach które sobie wcześniej przygotował. Dodatkowo odgrywając scenkę przy użyciu technik sprzedaży stosując metody sandllera dla Pana było to za malo. A jak nie wiedział jak wybrnąć zmieniał pytanie. Masakra po dziale HR spodziewam się kompetencji i wiedzy o danym stanowisku na które rekrutują a no i znajomości problemów jakie możemy spotkać w rynku.

misiek

Jakie są godziny pracy w mBanku? Elastyczne?

stef
@misiek

Jak ja byłem w mbanku przez target pro to okolo 25h ma tydzien, ale mega spoko gosc caly kierownik i szedl mi zawsze na reke

@stef

Stef, cieszę się, że miałeś tak dobre relacje z współpracownikami. Rozumiem, że byłeś zatrudniony w niepełnym wymiarze godzin. Na jakim rodzaju umowy pracowałeś? Na jakie zarobki można liczyć pracując w Target PRO?

jaaa
@stef

a nie wiesz czy teraz moze kogos poszukuja?

Aga
@jaaa

tak poszukuja, widzialam, że sa ogloszenie do mbanku na pracuj

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Target PRO?

BEata

To zalezy od stanowiska na jakie aplikujesz ale glownie pytaja o sprzedaż i prace z klientem. Jest konkret, nie ma lania wody.

Byłem ostatnio na rozmowie, wynik pozytywny, zaczynam pracę w Unilever. Rozmowa o pracę była bardzo luźna, pytania jakie się pojawiły to: czy Pan sobie napewno poradzi? Jak Pan myśli jak ta praca wygląda? Czy obecny pracodawca jest z Pana zadowolony i dlaczego ? I ostatnie pytanie to: DLACZEGO AKURAT PAN!?

Ww

Wiecie coś może czy będzie jakiś etat na PH województwo Warmińsko-mazurskie? Dzięki góry za odpowiedź.

Przemysław
@Ww

Zamierzasz aplikować na to stanowisko? Jeżeli tak to chciałbym dowiedzieć się, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na tym stanowisku? Myślę, że może to być kluczowa kwestia, na którą pracodawca może zwracać uwagę.

@Przemysław

Doświadczenie w handlu 5 lat. Wrodzona empatia i wzbudzanie zaufania na bardzo wysokim poziomie co sprawia, że łatwo pracuje się na sklepach. Aktualnie praca w dużej korporacji.

Przemysław
@Ww

Dzięki za odpowiedź. Myślę, że z takimi umiejętnościami i doświadczeniem będziesz mieć duże szanse, aby stać się pracownikiem tej firmy. Mógłbyś dodać jeszcze, czego tak naprawdę oczekujesz po tym pracodawcy?

@Przemysław

Wsparcia w trudniejszych tematach związanych z pracą. Dobrego słowa za wzorową postawę. Wynagrodzenia adekwatnego do umiejętności i wyników. Dobrej atmosfery i wsparcia członków drużyny. ????

Danone jaka umowa dla PH? Proszę o szybką odpowiedź

Lolo
@As

Sądząc po tym co w ogłoszeniu to umowa zlecenie :/ Ktoś z obecnie pracujących na stanowisku PH w Danone może się wypowiedzieć co do ogólnych warunków pracy?

Dges
@Lolo

Warunki pracy i standardy... Bardzo wysokie... Polecam

@Dges

Znakomicie czyta się takie właśnie opinie. Jednak byłoby jeszcze lepiej, jakbyś podał nam nieco więcej konkretów, bowiem - mimo wszystko - Twoja poprzednia wypowiedź ma charakter ogólnikowy. Co miałeś właściwie na myśli, pisząc, iż warunki i standardy w Target PRO są bardzo wysokie? Proszę, rozwiń tę myśl.

@Weronika

Tzn, że jest bardzo dużo pracy i max razy 100 stresu

PH

Po ilu dniach oddzwaniaja jezeli chcąćie do zespołu ?

@PH

A czy byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej? Opowiedz nam o jej przebiegu. Czy firma zaoferowała Ci warunki, które spełniają Twoje oczekiwania? Każda informacja jest dla nas bardzo cenna. Czekamy na Twoją opinię.

Hal2
@PH

Do mnie po dwuh tygodniach, ale tak też mowili

@Hal2

Dzięki, bo już myślałem, że to jakaś ściema

As

W tych czasach umowa zlecenie to jakiś żart....

Hit
@As

Wolę zlecenie i wyższe pieniądze, umowy o pracę nie potrzebuje...

@Hit

Hit Urlop, zasiłek macierzyński, nadgodziny – te oraz inne świadczenia nie przysługują osobom zatrudnionym na zlecenie Zastanów się.... Jestem młodym człowiekiem i nie tylko kasa się liczy, ale urop i inne dodatki też.

Hit
@As

Czyli tylko Ty masz mieć prawo rację?? To takie polskie więc nie ma co się dziwić... Mówię, że mi pasuje zlecenie, i dla mnie są ważne pieniądze... Krótko.... Dla mnie to jest atut! Nadgodziny w pracy PH... Hahah... Po studiach jesteś?

Morda
@As

Nie placz... nie chcesz... nie wysylaj CV! Tez wole zlecenie, wieksza moneta...

@Morda

Kto tu płaczę? Gościu malinowy ja tylko wyrażam swoją opinię. Słyszałam, że jak coś się napisze tu co może się nie spodobać pracownikom TP, to jest atak. Pozdrawiam

@Hit

Widzę, że Pan/Pani po studiach i pracuje jako przedstawiciel handlowy.. Gratulacje i miłego dnia

Woda

Witam. Mam pytanie na jaka podstawe mozne liczyc Ph w target pro w projekcje wody żywiec

Zainterrsowany

Mam pytanko jakie zarobki jesli chodzi o żywiec zdrój?

Kamil
@Zainterrsowany

Z jakim konkretnie stanowiskiem związane jest Twoje pytanie o zarobki w firmie Target PRO? W firmie jest wiele różnych stanowisk, dlatego, żeby ktoś mógł odpowiedzieć konkretnie na Twoje pytanie, to chciałbym, abyś sprecyzował swój wpis. Ogólnie rozważasz zatrudnienie w tej firmie?

@Kamil

Chodzi do przedstawiciela handlowego dla zywiec zdroj. Tak rozwazam zatrudnienie w tej firmie. Z gory dziekuje za pomocna informacjie

@Kamil

Stanowisko Ph . Tak rozwazam

Unknown

Nie polecam

gooral
@Unknown

ja w 100% polecam, pracowałem tam... gdyby nie potrzeba przeprowadzki do innego miasta, to nie zrezygnowalbym

Honorata
@gooral

Jak można zauważyć - ile wypowiadających się tu osób, tyle rozmaitych opinii. Ale bardzo się cieszę, że pracodawca, jakim jest Target PRO spełniał stawiane przez Ciebie oczekiwania. Prawdą jest, iż z powodu przeprowadzki już tam nie pracujesz, ale może orientujesz się, czy szukają tam teraz nowych pracowników? Zapewne wiele osób interesuje ta kwestia, dlatego też postanowiłam o nią zapytać.

rekruter

Czy ktoś wie, jak wygląda praca w rekrutacji w tej firmie?

Ldz
@rekruter

Rekrutujesz Pracowników w branży FMCG. Praca terenowa.

Honorata
@Ldz

Czy możesz rozwinąć swój wpis? Być może użytkowników i @rekruter interesują szczegóły zatrudnienia na tym stanowisku. Napisz proszę coś więcej na temat warunków zatrudnienia: oferowanej umowy, wysokości wynagrodzenia, a także dodatkowych profitów oferowanych przez Target PRO.

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO