SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O

Opinie o SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!
Dziękujemy, że zechcieliście się zapoznać z opiniami na temat naszej firmy. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że pojawiłeś/łaś się tutaj, aby takiej właśnie opinii udzielić :)
Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.
Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.
@lizus

Nie martw się o kasę zwiazkową, jak na razie stać nas na opłacenie mediatora i na prowadzenie działalności a wysokość składki jest ustalana Uchwałą przez Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ Solidarność.

Becia Nowy wpis

Hej, w ogłoszeniu dla operatora maszyn o tym nie pisali a tu właśnie wyczytałam, że jest wariant ze pracujesz na jednej maszynie albo na kilku. Od czego to zależy? teraz jak partner będzie aplikował to musi zadeklarować swój wariant?

Dobra rada Nowy wpis
@Becia

Niech lepiej partner poszuka innej firmy bo sie głęboko zdziwi tutaj traktowania ludzi, pierw zwalniają a potem płaczą że nie ma kto robić, ludzi gonią bo wszystko musi jechać.. nagle nadgodziny wróciły bo ludzi pozwalniali a druga część sie zwalnia. Totalna padaka. Jeśli tutaj przyjdzie pracować to nasłucha sie o braku wydajności

rekrutacja Nowy wpis

jak to jest, że najpierw nie przedłużają umów a tera znowu rekrutują do pracy?????

jeśli teraz w ogłoszeniu dla Młodszego Kontrolera Kosztów jest napisane, że oferowane są atrakcyjne premie oraz pakiet benefitów czy to może sugerować, że podstawa to minimalna a resztę się podbija? Zastanawia mnie czy to mile widziane doświadczenie z działu controllingu cokolwiek w podstawie by zmieniło

No i jak zwykle czego można było się spodziewać sobota pracująca, ale oczywiście dla wybrańców, tak samo te nieszczęsne podwyżki jednym dali jakieś ochłapy po to by swoim ulubieńcą dać więcej tak właśnie działa kolesiostwo w tej firmie, mnie cie lubią to dostajesz resztki które zostały. Człowiek pracuje tyle lat i mają go za nic wstyd naprawdę. Żeby zaczęło wszystko funkcjonować tak jak powinno to powinni wymienić kierownictwo i brygadzistów na ludzi z zewnątrz, bo ci już są zbyt przesiąknięci tym kolesiostwem

Pracownik Produkcji

Czy pracowała pani w firmie tracja . Czy Morze pani pracować na 3 zmiany Czy Morze pani pracować w soboty i niedziele na dodatkowych zmianach . Czy Morze pani pracować odzaraz .

Ewcia

Cześć, jako młodszy specjalisty ds. zakupów ile można zarobić? z opisu wynika, że doświadczenia w zasadzie nie wymagają, nie widzę też wymogów co do posiadanego wyksztalcenia… w mile widzianych znalazła się znajomość programu SAP. Całego to może nie znam, bo trochę tych modułów jest ale te skupione w obszarze zakupów są mi znane. Czy to zwiększy mi początkowa stawkę?

Miele

Czy produkcyjni dostaniemy też trzynastkę? Ktoś dostal?

pracownik SL
@Miele

TRZYNASTKA????? POTEM PEWNIE 14!!!!!!! A MY?????? JAK PODWYŻEK NIE BYŁO TAK NIE MA!!! SŁYSZELIŚCIE ŻE JEST PIP NA ZAKŁADZIE??????

PracownikProdukcja
@Miele

Tak, dostaniesz. Co najwyżej (usunięte przez administratora) wydajność za niska. Jedynie to można dostać w tej firmie nie licząc chorego kręgosłupa bo technologia w tej firmie 100lat za (usunięte przez administratora) i wszystko ręcznie trzeba dźwigać. A nie jest to fajne przez 7,5h dźwigać parowniki po 40-50kg bo żadnej rotacji nie ma między stanowiskami.

Oceniasz umiejętności pracownika po kolorze włosów? To bardzo profesjonalne podejście.

Absurd

Ale wiesz że dane osobowe z tej strony są kasowane szybciej niż Ty chodzisz na palarnie? A obaj Panowie sobie zapracowali na negatywną opinię. Nie wiesz tego, bo jesteś z P1, tym bardziej nie rozumiem po co się udzielasz w temacie który Cię w ogóle nie dotyczy. Chyba sam kierownik? ????

Pracownik P2
@Absurd

To może opisz czym panowie sobie zasłużyli na taką a nie inną opinie? Bo obecnie to tylko puste słowa które nic nie znaczą.

ŻeNibyCo

W tej firmie,skonczyl sie szacunek i docenianie pracownikow z dlugim stazem.Żuca ochlapem,bo po co im zmeczony po 20 latach pracownik.Zdrowie stracil dla firmy,a szacunku niema.Po co takiemu,dawac duzo podwyzki?Wola mlode,niektore nawet rysunku nie znaja,ale dac jej duzo to lepjej bedzie skakala,a malo robila.

ŻeNibyCo

Sam jestes minimum.Co ty możesz wiedziec,jak wygladala praca jeszcze 17 lat temu,ile trzeba bylo rzeczy zrobic samemu,nadzwigać sie,przygotowac.Teraz to juz luksus jest w systemie pracy.Zaangazowane,ale w najlatwiejszej pracy,bo jak juz maja ciut ciezej i wiecej to jecza brygadziscie.Z ta nauka to tez nie przesadzaj,bo sie usmiac mozna.Szybko sie ucza?,a ktos ich musial nauczyc i to wlasnie teraz CI co twierdzisz,ze robia minimum od zawsze.Wiec nie obrazaj tych od 20 lat co pracuja,bo niejeden mlody patrzy jak na plecach starszego pracownika pobujac sie i obijac sie za dobry uklad z brygadzista.

Mysle , ze juz wszyscy sa zadowoleni po aneksach? I przestaniecie pisac glupoty jaki to Sest jest przeciwny swoim pracownikom i ma ich gleboko w d..ie. Bo jednak aneksy chyba byly fajne. Moze czasami trzeba zobaczyc co sie dzieje na swiatowej gospodarce i pomyslec , ze pracodawca ma czasami zwiazane rece i pewnych spraw tak szybko nie da sie rozwiązać. I trzeba przetrwac burzę. Dla tych co tak bardzo liczyli na kiepskie aneksy myslenie i czytanie lub ogladanie wiadomosci nie boli.

Aneksy

Ciekawe która zmiana na P1 już aneksy ma, bo z w zeszłym tygodniu jeszcze nikt nie dostal. Mają wiecznie czas.

Ciekawy

I uważasz że sprawiedliwie dali? Czym się sugerowali??, bo żadnej logiki w przyznawaniu nie ma

Test

Operator z rocznym stażem 800. Brygadzista 500. Pewnie ze zadowoleni, w końcu jakas równowaga

Operator 98
@Test

Doświadczony operator z sześcioletnim stażem 400 zeta - myślisz że to równowaga?

Hala
@Operator 98

Otóż to, Operatorzy którzy robią tylko i wyłącznie na jednym stanowisku i robią po 5lat dostali po 600+ a inni którzy robia na 2 lub 3 stanowiskach po 400zł. Istny żart ta firma.. zero sprawiedliwości

związek

Na wniosek dyrekcji Sest-Luve przesunięte zostało rozpoczęcie mediacji mających na celu zakończenie trwającego od października ubiegłego roku sporu zbiorowego. To już kolejna zwłoka po zmianie – również na wniosek pracodawcy – osoby mediatora. Tym samym pierwsze spotkanie mediacyjne nie odbędzie się w dniu dzisiejszym. Następny termin aktualnie jest ustalany.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!
Pracownik Produkcji

Szanowny zarządzie . Pisząc tutaj chyba musieliście sobie zdawać sprawę z tego że wszyscy to czytamy i przyjdzie kiedyś taki dzień , że ktoś zada Wam pytanie . Nadeszła ta chwila !!!! 1. Co się dzieje w firmie , czemu jest taki problem z zamówieniami ? 2. Dla czego ludzie się boją o to co będzie jutro ??? 3. Czemu nie przedłużacie ludziom umów ? 4. Dla czego osoby z produkcji sprzątają mając w umowie napisane że są zatrudnione jako operator , czy zostanie to wpisane w zakres obowiązków mowa tu o sprzątaniu toalet pracowniczych ? Teraz proszę o konstruktywną odpowiedź!!! Pozdrawiam Pracownik produkcji

Pracownik produkcji2
@Pracownik Produkcji

1. Zapaść na rynku pomp ciepła i chłodnictwa (czyt. brak inwestycji) - w internecie o tym trąbią, w telewizji na pewno tego nie usłyszysz :) 2. Każdy się boi o przyszłość, nie tylko pracownicy SESTu 3. Bo nie ma zamówień i łatwiej jest nie przedłużyć umowy niż ją wypowiedzieć 4. Są dwa wyjścia - zwolnienie albo inna praca, odpowiedź sobie sam, mi nie przeszkadza że sprzątnę sobie tu i tam. Jeżeli za mało konstruktywnie to masz IQ <90. Macie swoje związki - teraz nie będzie niczego ;) Pozdrawiam Kolejny pracownik produkcji

Lili
@Pracownik produkcji2

Zapaść jest winą związków? Złe zarządzanie do tego doprowadziło, a nie związki czy zapaść.

Xxx
@Lili

Tak psioczycie na Zwiazki?Widocznie bardzo Wam odpowiadało odrabianie w soboty za darmo na 3 zmiany!!!Związki mają spotkanie w piątek odnośnie podwyżek,stażowego, nagród jubileuszowych za staż pracy,podniesienie bonów. Walczą o Nas!!!No ale najlepiej nic nie robić ale psioczyc!!!Związek o nas walczy za to zarząd ma Nas gdzieś i nawet nie mają odwagi powiedzieć Jak bardzo sytuacja jest zła!!!Czekają aż ludzie sami się pozwalniają żeby nie było Że to oni zwalniają!!!

Starszy
@Xxx

Walczą-zenada. Z pustego i Salomon nie naleje. Już dawno komunikat był że jest słabo, każdy to widzi co mają więcej gadać w sumie. W ZZ dołożyli do tego że jest rozbicie dobrej atmosfery. Zamęt sieją. Co osiągną- nic. O swoje kieszenie im chodzi o kasę o posadki zwiazkowe. Przyszli do nas bo inna firma rozwalili już- tam zwolenników coraz mniej to szukają nowej pożywki. Prace trza se cenić i robić swoje.

Produktywny
@Starszy

Odpowiedź zarządu SL na spotkaniu z ZZ w sprawie podwyżek "godnych i sprawiedliwych wynagrodzeń domaga się jedynie nieliczna grupa 23 związkowców, zaś reszta załogi jest po prostu zachwycona warunkami i pieniędzmi za jakie pracuje."

@Produktywny

Właśnie taka była odpowiedź:Jesteście zadowoleni z 300 zł podwyżek

lizus

a co mało do kasy związkowej pieniędzy wpada? dlaczego zarząd związku nie ustali jednej stałej kwoty tylko bazuje na % od zarobku? tak walczycie aby było równo a swoich członków wyciskać jak cytrynę

@lizus

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Dzielenie ludzi poprzez bardzo rozbieżne podwyżki , dodatkowo nagradzanie listem motywacyjnym tych którzy rzekomo pracują lepiej, co to ma być ? A reszta nie pracuje , nie chodzi do pracy ? pracownicy z długim stażem mają słabe stawki, nie przedłużanie umów ludzia którzy chcą pracować a zostawianie leserów…

Diamenty Forbesa

Wg Forbesa 2024, SLP w 2022r. było jedną z bogatszych firm w kraju na 823 miejscu w PL , 103 na regionalnym, czołówka w mieście. Z przychodami ponad 250 mln zł. No trochę szkoda, że te zyski nijak się mają do wynagrodzeń ludzi, którzy te zyski generują echhhh.

Zyski
@Diamenty Forbesa

Nic się nie martw, u nich zyski widać, popatrz na kolejne nowe auto dyrektora (fajna Toyota). No i mają zyski dla tego że mają wyzysk z pracowników :)

Pracownik P1
@Zyski

Otóż to, im zyski się zgadzają skoro nam płacą taki ochłap. Teraz czekać tylko na aneksy w kwotach 200-300zł brutto i będzie piękny powód do zmiany pracy, bo zaniedługo w lidlu więcej zarobisz niż w fabryce która ma sprzedaż po 4-5mln EURO miesięcznie. Jeśli dadzą faktycznie takie nędzne aneksy to mam nadzieje że ludzie wkońcu zrozumieją że w tej firmie nie ma czego szukać i zaczną szukać czegoś lepszego za lepsze pieniądze.

pracownik P2
@Pracownik P1

A czego się spodziewałeś po firmie , dla którek pracownik jest tylko celem aby osiągać zyski? my mamy na nich (usunięte przez administratora) a oni się śmieja nam w twarz sypiąc takimi ochłapami. To że zmienisz pracę a nie walczysz o swoje uważają za sukces. Może warto się zjednoczyć i zawalczyć o nasze? Ma ktoś namiary na związek?

Zniewolony P1

A co związek może bez ludzi? Wylewacie swoje żale na forum zamiast wzmocnić szeregi związku. Oczekujecie efektów ale zapisać się boicie, tylko dlaczego? Pamiętajcie siła związku to my ludzie!! Pracodawca widzi nasz strach i się cieszy, że tak Nas zniewolił. Jak aneksy? Dają już? I co z tą kontrola pip?

@Zniewolony P1

W temacie związków akurat nie jestem ale skoro podkreślasz by ludzie się do nich zapisywali to z ilu osób ten aktualny teraz się składa? Zawsze była to mniej więcej taka sama liczba?

ToSąJaja

To są jaja!!! Ceny w restauracjach z których można zamówić z tygodnia na tydzień rosną! Już teraz za (usunięte przez administratora)Devolaya trzeba dopłacić 14 zł!!! Dwa tygodnie temu było to 13 zł a w styczniu 12 zł!!! Czy to zmowa cenowa z SESTEM? Zero liczenia z pracownikami!!!! Marne dofinansowanie i brak negocjacji z restauracjamy!! ŻĄDAMY REAKCJI ZARZĄDZIE!!!!

Pracownik P1
@ToSąJaja

Dokładnie, co mi po dofinansowaniu 15zł na dzień jak żeby coś lepszego zjeść musze dopłacać po 8-15zł do posiłku.. Powinni zwiększyć dofinansowanie przynajmniej do 20zł na dzień to już by to lepiej wyglądało.

Glodny
@ToSąJaja

Na pewno zmowa.Zarzad je na pewno za darmo.Zawsze w takich,umowach jest,coś na ugodę.Ludzie dopłacą,to ktoś na tym zyskuje i się dzieli na dwóch.Zamawiający i dostarczający.Praktyka wszędzie to wykazuje.Zwiększamy kwoty i się dzielimy.Brawo sest,.....Wyzysk....tak powinno brzmieć logo firmy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Cześć , Możecie coś o tych ocenach pracowników napisać . Z tego co się słyszy na hali to część osób już dostała te oceny . Czy te oceny mają realny wpływ nią podwyżki?

Sest Oszczędza

Oczywiście że będą byle jakie te podwyżki. Po to teraz Ukraińców będziemy szkolić przecież. Dostaniemy aneksy, posypią się wypowiedzenia, Ukraina zostanie robić

Zadowolona

Jak tam zadowoleni z premii rocznej w biurach?

ochlap
@Zadowolona

No tak,robolom za grudzien 500,aby zatkac nam buzie a biura wyruznione.

No to ja

Wazne ze juz firma ktora rekrutuje ludzi z ukariny zamowila autokary pelne ukraincow bedzie kim robic???? ciekae kto ich bedzie szkolil jak ludzi ktorzy maja wiedze to w tej firmie mozna na palcach policzyc

@No to ja

Na placach ilu rąk? nie będą przy tym po prostu organizowane szkolenia grupowe po prostu? byłyby one w godzinach pracy czy raczej po nich? jak tu ludzie się organizują?

Sest

Zamiast narzekać zacznijcie się rozglądać za nową robotą. Nie brakuje pracy i to za o wiele większą stawkę niż oferuje Wam Sest ! Wystarczy się rozejrzeć wokół i na ogłoszenia w necie jaką stawkę można dostać na sam początek . Niż po 10 latach w tym zakładzie . Tutaj już raczej nic do przodu nie pójdzie ,brak motywacji do dalszej współpracy.Skończyły się interesy rodzinne gdzie szło dobrze zarobić i psychicznie dawać popalić tym co nie pasują do grupy . Wszystko kiedyś się kończy ,także niestety czasem trzeba zacząć od nowa nawet jak było się na wyższym stanowisku Pozdro

Podwyżki

Dawajcie podwyżki bo codzień to bardziej odechciewa się robić w tej firmie. Wieczne gonienie bo wysyłki a od siebie to nic.. jak wam tak spieszno bo wysyłki to zamiast stać i marudzić ludzią nad głowami, nagnijcie swoje wielkie ego i ambicje i pomóżcie w normalny sposób.. a nie tylko pretensje i problemy o wydajność. Wam te słowo już całkiem mózgi wyprało i zero myślenia żeby być bardziej dla ludzi normalnym. Jak ludzie mówią że sie zwolnią to macie to w (usunięte przez administratora) i tylko tekst "Nikt tu nikogo nie trzyma", a teraz jak ludzi brakuje a roboty dużo to płacz i lament bo nie ma kim robić. Podejście do ludzi sięgające dna.

Zostaw merytoryczną opinię o SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O - Gliwice

• Jak się pracuje w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 513.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 453, z czego 75 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SEST LUVE POLSKA SP. Z O.O