szlif-pol

Ćwiklice

Opinie o szlif-pol

łotdefak 2011-08-11 16:24:44
Wypowiadać się można długo. Jeśli ktoś chce się bać odezwać albo mieć zszarpane nerwy polecam prace w firmie szlif-pol.
A ilość kapusiów i myślących tylko o sobie bliżej nie określona. (Naiwni myślą, że podwyżkę dostaną haha)
Pracodawca (Pani) ma humorki i zdarza się, że rzuca swoim sprzętem i wpada w jakaś taką nieobliczalną bliżej nie zdefiniowaną furię, a najważniejsze rozmawia o problemach swoich pracowników nie osobiście z nimi, później ich zwalnia nawet jeśli swoją pracę wykonują lepiej od innych, których dalej trzyma.

Generalnie praca nie jest ciężka, kwestia przyzwyczajenia i zarobki jak na naszym rynku pracy nie najgorsze.

Do chorych akcji, które dzieją się w tej firmie też można się przyzwyczaić albo mieć to gdzieś i tylko robić co do ciebie należy.

pozdro

romek 2016-12-02 16:42:56
SZLIF POL nie polecam oszust wyłudza pieniądze
tomasz k. 2016-12-02 17:06:52
Nie uczciwy pracodawca, podpisuje umowy śmieciowe, oficjalnie płaci poniżej najniższej krajowej.
Zostaw swoją opinię o szlif-pol - Ćwiklice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie szlif-pol