Opinie o Szlif-Pol w Ćwiklice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szlif-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Szlif-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szlif-Pol w Ćwiklice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Ile jest zmian w Szlif-Pol?

Czy Szlif-Pol oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rodo Nowy wpis

Oni już nie istnieją

Aleksandra Nowy wpis
@Rodo

a można prosić o szczegóły? strona firmy jeszcze działa, więc od kiedy ich nie ma? raczej abonamentu za hosting czy domenę by nie opłacali bez sensu, więc się zastanawiam

aab Nowy wpis
@Aleksandra

nie trzeba prosić o szczegóły, nie mam zielonego pojęcia po co przytłaczany jest temat domeny firmy która nie jest aktualizowana od lat jej działania, firma niestety nie działa i nie wiadomo czy jeszcze wstanie w tym roku

Dog

Upadli już?

Slavo

Brak socjalu,wieczne pretensje ze mało i źle,wieczne patrzenie na ręce Nie polecam chyba że ktoś lubi być poniewierany przez kierownictwo i pracowników z długim stażem

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Szlif-Pol się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Krzysiek

Nie ma tragedii,trzeba być dokładnym a będą Cię szanować,jedyne co jest do zmiany to czarna smoczyca kornelia która liczy normy z filmików instruktażowych i to jest niepojęte. Tak jest ok wypłata ok na czas

Wojtek

@anna Nie ma żadnych ? Karta multisport ?

Na jakie benefity można liczyć w Szlif-Pol?

Benefity!!??Kupisz czy na poważnie pytasz???

Dobry pracodawca, rozwijająca się firma więc tylko polecić mogę pracę!

Doris

A gdzie jest ja się pytam Państwowa Inspekcja Pracy bo tak nie powinno być że ludzie robią w bambuko i jeszcze wielkie wymagania czasowe jakościowe dlaczego nikt nie chce zatrudnieni mówi że to jest praca na akord? Zdecydowanie nie nie nie jeszcze raz nie

Była pracownica tego zakładu
@Doris

Omijajcie ten zakład szerokim łukiem błagam was inaczej zostaniecie z ręką w nocniku tak jakby wszystkie i wszyscy Nie dajcie się skusić na oczy Shreka Hot Kornelia bajeczki

krystian
@Doris

widocznie wcale nie jest tak źle ...skoro nikt nie zgłosił się do PIP z zażaleniami

Filip

Dla mnie dobry pracodawca ale to pewnie trzeba być dobrym pracownikiem?

Rivardo

Żyć i wodorosty zdecydowanie nie

KatRzyna

Dajcie znać jak się dzieje szlif-pol uczysz poprawiło się coś czy w dalszym ciągu jest tak źle tak jak było w zeszłym roku???

Mam nadzieję że w końcu Wzięli

Mam

Aktywna

Jeśli chodzi o szczerość tak naprawdę to w tym zakładzie to agresja i wyzysk ludzi generalnie nic innego co najmniej 30 osób zwolnionych w przeciągu kilku miesięcy cyrk na sali i nie traktują ludzi pracowników swoich poważnie omijajcie szerokim łukiem szlif-pol i niech zlikwidują w końcu tą stronę internetową bo to nie ma nic pokrywa się z prawdą w ogóle

Nie orientujecie się może czy ten zakład jeszcze działa funkcjonuje jako tako czy ma jakąś przyszłość przed sobą bo coś tam zatrudnić dajcie znać i nie na 2,3 miesiąca tylko już na stałe chciałoby się pracować

Nie macie może wiadomości na temat Jak długo ten zakład jeszcze pociągnie czy wytrwa do świąt bo tak naprawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć?

Była pracownica tego zakładu

Śmieciowe umowy w tym zakładzie są Ludzie zastanówcie się nie wybieracie się tam mydla moczę Zatrudniają fikcyjnie pracowników i traktują później jak śmieci

@Była pracownica tego zakładu

Nieuczciwy pracodawca oszukuje pracowników długo Ten zakład nie będzie na rynku już Ledwo zipię

dajcie już spokój tej firmie!!!.Osoby pracujące tam cieżko pracuja o dobre imie tej firmy !Przynajmniej im dajcie szanse aby pracy nie straciły!

Pracownik.

Jestem pracownikiem tego zakładu. I hmm nie wiem skąd osoba pisząca te opinie bierze takie informację.. byc może z swojej urażonej chorej ambicji przez dziewczyn.. ??? owszem bywaja gorsze i lepsze momenty..ale to chyba jak w każdym zakładzie prawda ?? Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.. na obecną chwilę nie jest dobrze ale to nie z powodu warunków tam panujących ..ktoś skutecznie próbuje zaszkodzić .. dziewczyną jednocześnie pogrążyć firmę.. ale lrzedzej czy później pogrąży i siebie bo to jest chyba najgorszy sposób zemsty jaki moze być podkładać drugiemu "świnie" .. nie myśląc o reszcie pracowników którym być może naprawde zależy na pracy.. a za chwilę przez takie brednie i oczernianie zakładu mogą zostać bezrobotni ...

Obserwatorka

I nie wprowadzajcie ludzi w błąd i usunięcie te filmiki z (usunięte przez administratora) bo to wcale nie ma pokrycia to co jest na tych filmach te reklamy i wcale zakład nie zatrudnia 100 osób i nie Pracuję na trzy zmiany od tego trzeba zacząć I nie oszukuj 9 ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Szlif-Pol - Ćwiklice

• Jak się pracuje w Szlif-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Szlif-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szlif-Pol?

Szlif-Pol