Opinie o SaneChem Service sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SaneChem Service sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SaneChem Service sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SaneChem Service sp. z o.o. w Łomianki

Wiktor Nowy wpis

W dniu 30.12.2020 r. został dokonany podział spółki Sanechem , wiecie coś więcej w temacie, czy są teraz jakieś szanse na pracę?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w SaneChem Service sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

P.Sokołowski Nowy wpis

Wszyscy którzy piszom na temat pracy w sanechemie serwis to brednie od 2008 roku nikt nie odszedł i nie został zwolniony z tego działu to skąd te plugawe wpisy .Mi idzie już 10 rok pracy systematycznie rośnie wynagrodzenie a takiego pracodawcy to że świecą szukać i to są fakty

Pedro Nowy wpis

Bardzo długo nikt nie pisał. Trochę szkoda ale z drugiej strony jak czytam to marudzenie to... Fajna firma dla ludzi którzy potrafia pracować!!!

lidar

No niestety @marek, ale przydałoby się wyrabiać normy aby dostać też premię, wtedy będzie chyba te 2000. Jest umowa zlecenie, no ale dobrze, że praca legalna

Czy po rozmowie w SaneChem Service sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Łomianki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy INŻYNIER REALIZACJI PROJEKTÓW
Adal Sp. z o.o
logo firmy Piekarnia - krojenie ciast
Golden Serwis Sp. z o.o.

marek

Nie polecam nikomu pracy w spożywce,kolega na magazynie nie wyciąga 2k na rękę, umowa zlecenie. Nie chcą płacić za nadgodziny i jest problem z odbiorem. W chemii płacą deko lepiej ale na własnym przykładzie powiem także słabiutko to wygląda jak odliczysz sobie podatek i ZUS preferują osoby na własnej działalności. To co najważniejsze to mieć silną psychikę,osoby o słabych nerwach nie wytrzymają długo. Patrzą kierowcom na ręce na starcie jesteś jakby potencjalnym (usunięte przez administratora) musisz udowodnić że przejechałeś tyle a tyle i dlaczego masz takie a takie spalanie. Bardzo dużo wymagają a słabo płacą. To nie jest praca na dłużej jak nie masz zobowiazań i rodziny na utrzymaniu to poszukaj sobie czegoś lepszego.

byly pracownik

Firma ktorej nie polecam, a nawet szczerze odradzam. Kiepskie place, management o niskiej kulturze , kumoterstwo(trzon pracownikow grzeje miejsca od lat i niestety nie zalezy to od kompetencji) i inwigilacja. Czlowieku jesli brakuje Ci pieniedzy - szukaj gdzie indziej, tu nie zarobisz!!!

krysia

hihi firma podupada- ciekawe ciekawe, więc czemu budują obok swojego zakładu w Czosnowie nowy wielki zakład? czemu zatrudnili w tym roku 20 nowych pracowników jedynie w centrali - w dziale zakupów, w biurze obsługi, w magazynie w sklepach i kierowców mnóstwo ( rzeczywiście wolą zatrudniać kierowców z własną działalnością, ale płacą wtedy dużo więcej i się to bardziej opłaca). powstało kilka nowych sklepów w katowicach, bydgoszczy i powstał nowy duży oddział w wrocławiu i poznaniu. wydaje mi się że firma jak najbardziej się rozwija a nie podupada :)

słabiutko
@krysia

Krysia, mówisz, że zatrudnili 20 osób. Może warto byłoby dodać, ile osób w tym czasie ZWOLNILI. A zwolnili bardzo wielu pracowników z największym doświadczeniem. O szeregowych pracownikach nie wspominam. Zamiast zatrudniać obcinają etaty. Jeśli zatrudniają - to na śmieciówki. To wiele mówi o tym jak wygląda sytuacja tej firmy. Według mnie jest źle i z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Konkurencja rośnie, Kuchnie Świata nie dają rady. Otwierają nowe sklepy? Wspomnij też, ile sklepów w ciągu kilku lat ZAMKNĘLI. Flagowy sklep zamknęli po roku od otwarcia. Gdzie ty widzisz ten rozwój???

pod_napięciem

Praca dla firmy Sanechem (niektórzy nadal używają starej nazwy)- Kuchnie Świata to ciągła kontrola i nacisk na zwiększanie wydajności. Firma podupada i redukuje koszty gdzie się tylko da. Tę samą pracę jeszcze kilka lat temu wykonywało 5 osób, teraz już tylko 3. Wymagania coraz bardziej wygórowane a zarobki stale idą w dół.

mobbing

Relacje z kierownictwem są dobre? Serio? Czy Ty aby w ogóle pracowałeś w tej firmie? Miałeś okazję poznać kierownika z centrali? Poniżanie pracowników uważasz za dobrą relację ?!? Napisz moze jeszcze że solidnie płacą to Cię wyśmieję. Nie wierzcie krzymin, bo bzdury wypisuje. Ja na te "relacje" mówie - mobbing.

Nika

Witam, A co z pracą w biurze w centrali w Czosnowie? Czy może się ktoś na ten temat wypowiedzieć? Jakie zarobki, jakie wymagania? Czy też nerwówka, czy troche inaczej to wygląda? Jak z umową?

mirek

Jestem ciekaw czy dalej W osobowych transportową chemię? .

wstydu oszczędź
@mirek

Niestety tak. Kuchnie Świata to pracodawca, którego nie mogę polecić. Wyjątkowo roszczeniowa firma względem pracownika. Biorąc pod uwagę średnie zarobki w branży- tutaj płacą śmieszne grosze i co roku jest tylko gorzej, dlatego zrezygnowałem. Przy tym dużo nerwów, czepiają się niemal o wszystko. Stała śpiewka to że spalasz za dużo paliwa nawet przy maksymalnie ekonomicznym prowadzeniu. Właściciele skupiają się na maksymalnej redukcji kosztów jakby to był główny cel działania firmy. Nie możesz się spóźnić ani minuty, musisz pracować perfekcyjnie ale przede wszystkim- tanio. I jeszcze taniej. Najlepiej za darmo.

chmurka

a te szkolenia to oferują adekwatnie do stanowiska pracy ja tez bardzo lubie szkolenia czegos nowego sie nauczyć i mieć doswiadczenie na przyszłość ale ciekawe czy oferują w swojej ofercie takie rzeczy a co z ta konkurencją czy tam jest lepiej może ktos wie cos wiecej na ten temat dziekuje za odpowiedzi...

ania

może ktoś się wypowia

słoneczko

mam pytanie pracowalam w podobnej firmie czy warto pracowac w sanechemie czy maja tam cos takiego jak produkcje prosze o odp i jakie sa sznse dostania sie tam do pracy?

Waldek

Mnie za to interesuje stanowisko KONSULTANT DS. HIGIENY W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM i też bym prosił o informację jak się w firmie pracuje.

Życzliwy
@Waldek

Nie ma już takiej firmy jak SaneChem Service od 2008r aktualnie firma nosi nazwę KUCHNIE ŚWIATA S.A. która jest właścicielem marki SaneChem, ponieważ SaneChem Service była tylko jedną ze spółek z Grupy SaneChem CV zawsze można złożyć na adres

gość007

Nie wiem jak to jest na chemii ale na spożywce w soboty mają jakieś tam dyżury.

gość007

To co napisałem to było przy umowie, a przy działalności jest tam jakoś inaczej. Podobno jak nie miałeś działalności i możesz być tym mniejszym ZUSie to przez 2 lata wyjdziesz lepiej niż Ci na umowie, natomiast jak na pełnym ZUSie to niestety gorzej i to jak wiadomo bez urlopów, chorobowych i innych :-(

gość007

To są kwoty na rękę. A umowę kolega miał na 3 miesiące okres próbny, a później na 2 lata ale z tego co wiem to w spożywce przynajmniej teraz starają się o kierowców z własną działalnością.

gość007

Kolega pracuje akurat w spożywce wiec z tego co wiem więcej niż 2300 nie wyciąga, a i to rzadko 2100 do 2200.

gość007

Jeździ się różnie. Kolega tam pracuje to czasami po 20 godzin za kółkiem. Wyjeżdża ok 1 w nocy i wraca po 20 - 21 :-(((( Lipa straszna!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SaneChem Service sp. z o.o. - Łomianki

SaneChem Service sp. z o.o.