SaneChem Service sp. z o.o.

Łomianki

Opinie o SaneChem Service sp. z o.o.

anonim 2011-01-15 17:09:19
kierowca ma 1900 z sobotą a magazynierzy 1800 (co sie tyczy magazynierów są strasznie tępi )
gość007 2013-05-23 14:52:30
Jeździ się różnie. Kolega tam pracuje to czasami po 20 godzin za kółkiem. Wyjeżdża ok 1 w nocy i wraca po 20 - 21 :-(((( Lipa straszna!!!!
gość007 2013-06-07 18:30:37
Kolega pracuje akurat w spożywce wiec z tego co wiem więcej niż 2300 nie wyciąga, a i to rzadko 2100 do 2200.
gość007 2013-06-08 00:23:03
To są kwoty na rękę. A umowę kolega miał na 3 miesiące okres próbny, a później na 2 lata ale z tego co wiem to w spożywce przynajmniej teraz starają się o kierowców z własną działalnością.
gość007 2013-06-08 21:20:28
To co napisałem to było przy umowie, a przy działalności jest tam jakoś inaczej. Podobno jak nie miałeś działalności i możesz być tym mniejszym ZUSie to przez 2 lata wyjdziesz lepiej niż Ci na umowie, natomiast jak na pełnym ZUSie to niestety gorzej i to jak wiadomo bez urlopów, chorobowych i innych :-(
gość007 2013-06-09 11:18:16
Nie wiem jak to jest na chemii ale na spożywce w soboty mają jakieś tam dyżury.
Waldek 2014-03-16 15:16:05
Mnie za to interesuje stanowisko KONSULTANT DS. HIGIENY W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM i też bym prosił o informację jak się w firmie pracuje.
Życzliwy 2014-05-23 15:55:14
Nie ma już takiej firmy jak SaneChem Service od 2008r aktualnie firma nosi nazwę KUCHNIE ŚWIATA S.A. która jest właścicielem marki SaneChem, ponieważ SaneChem Service była tylko jedną ze spółek z Grupy SaneChem
CV zawsze można złożyć na adres
słoneczko 2014-05-29 20:21:30
mam pytanie pracowalam w podobnej firmie czy warto pracowac w sanechemie czy maja tam cos takiego jak produkcje prosze o odp i jakie sa sznse dostania sie tam do pracy?
chmurka 2015-02-13 16:29:54
a te szkolenia to oferują adekwatnie do stanowiska pracy ja tez bardzo lubie szkolenia czegos nowego sie nauczyć i mieć doswiadczenie na przyszłość ale ciekawe czy oferują w swojej ofercie takie rzeczy a co z ta konkurencją czy tam jest lepiej może ktos wie cos wiecej na ten temat dziekuje za odpowiedzi...
mirek 2015-03-07 15:48:18
Jestem ciekaw czy dalej W osobowych transportową chemię? .
wstydu oszczędź 2015-04-13 19:45:21
Niestety tak.

Kuchnie Świata to pracodawca, którego nie mogę polecić. Wyjątkowo roszczeniowa firma względem pracownika. Biorąc pod uwagę średnie zarobki w branży- tutaj płacą śmieszne grosze i co roku jest tylko gorzej, dlatego zrezygnowałem. Przy tym dużo nerwów, czepiają się niemal o wszystko. Stała śpiewka to że spalasz za dużo paliwa nawet przy maksymalnie ekonomicznym prowadzeniu. Właściciele skupiają się na maksymalnej redukcji kosztów jakby to był główny cel działania firmy. Nie możesz się spóźnić ani minuty, musisz pracować perfekcyjnie ale przede wszystkim- tanio. I jeszcze taniej. Najlepiej za darmo.
ania 2015-04-19 22:39:23
może ktoś się wypowia
Nika 2015-04-26 14:33:11
Witam,

A co z pracą w biurze w centrali w Czosnowie? Czy może się ktoś na ten temat wypowiedzieć? Jakie zarobki, jakie wymagania? Czy też nerwówka, czy troche inaczej to wygląda? Jak z umową?
pod_napięciem 2015-09-15 22:01:03
Praca dla firmy Sanechem (niektórzy nadal używają starej nazwy)- Kuchnie Świata to ciągła kontrola i nacisk na zwiększanie wydajności. Firma podupada i redukuje koszty gdzie się tylko da. Tę samą pracę jeszcze kilka lat temu wykonywało 5 osób, teraz już tylko 3. Wymagania coraz bardziej wygórowane a zarobki stale idą w dół.
krysia 2015-10-19 13:20:52
hihi firma podupada- ciekawe ciekawe, więc czemu budują obok swojego zakładu w Czosnowie nowy wielki zakład? czemu zatrudnili w tym roku 20 nowych pracowników jedynie w centrali - w dziale zakupów, w biurze obsługi, w magazynie w sklepach i kierowców mnóstwo ( rzeczywiście wolą zatrudniać kierowców z własną działalnością, ale płacą wtedy dużo więcej i się to bardziej opłaca). powstało kilka nowych sklepów w katowicach, bydgoszczy i powstał nowy duży oddział w wrocławiu i poznaniu. wydaje mi się że firma jak najbardziej się rozwija a nie podupada :)
słabiutko 2015-11-08 22:24:24
Krysia, mówisz, że zatrudnili 20 osób. Może warto byłoby dodać, ile osób w tym czasie ZWOLNILI. A zwolnili bardzo wielu pracowników z największym doświadczeniem. O szeregowych pracownikach nie wspominam. Zamiast zatrudniać obcinają etaty. Jeśli zatrudniają - to na śmieciówki. To wiele mówi o tym jak wygląda sytuacja tej firmy.

Według mnie jest źle i z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Konkurencja rośnie, Kuchnie Świata nie dają rady.
Otwierają nowe sklepy? Wspomnij też, ile sklepów w ciągu kilku lat ZAMKNĘLI. Flagowy sklep zamknęli po roku od otwarcia.

Gdzie ty widzisz ten rozwój???
byly pracownik 2015-11-30 13:20:05
Firma ktorej nie polecam, a nawet szczerze odradzam. Kiepskie place, management o niskiej kulturze , kumoterstwo(trzon pracownikow grzeje miejsca od lat i niestety nie zalezy to od kompetencji) i inwigilacja. Czlowieku jesli brakuje Ci pieniedzy - szukaj gdzie indziej, tu nie zarobisz!!!
mobbing 2016-01-23 22:28:03
Relacje z kierownictwem są dobre? Serio? Czy Ty aby w ogóle pracowałeś w tej firmie? Miałeś okazję poznać kierownika z centrali? Poniżanie pracowników uważasz za dobrą relację ?!? Napisz moze jeszcze że solidnie płacą to Cię wyśmieję.

Nie wierzcie krzymin, bo bzdury wypisuje.
Ja na te "relacje" mówie - mobbing.
marek 2016-02-28 22:20:19
Nie polecam nikomu pracy w spożywce,kolega na magazynie nie wyciąga 2k na rękę, umowa zlecenie. Nie chcą płacić za nadgodziny i jest problem z odbiorem.

W chemii płacą deko lepiej ale na własnym przykładzie powiem także słabiutko to wygląda jak odliczysz sobie podatek i ZUS preferują osoby na własnej działalności.

To co najważniejsze to mieć silną psychikę,osoby o słabych nerwach nie wytrzymają długo.
Patrzą kierowcom na ręce na starcie jesteś jakby potencjalnym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] musisz udowodnić że przejechałeś tyle a tyle i dlaczego masz takie a takie spalanie.
Bardzo dużo wymagają a słabo płacą.

To nie jest praca na dłużej jak nie masz zobowiazań i rodziny na utrzymaniu to poszukaj sobie czegoś lepszego.
lidar 2016-05-14 22:16:13
No niestety @marek, ale przydałoby się wyrabiać normy aby dostać też premię, wtedy będzie chyba te 2000. Jest umowa zlecenie, no ale dobrze, że praca legalna
Zostaw swoją opinię o SaneChem Service sp. z o.o. - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SaneChem Service sp. z o.o.