Neuroidea

Opinie o Neuroidea

Neuroidea 2016-03-19 12:50:19 [pracodawca]
W firmie Neuroidea są dwa rodzaje stażu. Czasami są to staże bezpłatne dla osób których uczelnie wymagają obowiązkowych staży w firmach. Drugim rodzajem stażu jest staż płatny. Jeżeli Twoja dziewczyna umówiła się na staż płatny to na pewno nie będzie on się odbywał za darmo. Wysokość wynagrodzenia na stażu jest ustalana ze stażystą i o jej wysokości nie informujemy na portalach internetowych.

Jacek Kowalski

W przypadku dodatkowych pytań bardzo proszę o kontakt na maila jacek.kowalski@neuroidea.pl
Neuroidea 2016-03-23 12:19:50 [pracodawca]
Ilość osób zgłaszających się na staż jest mocno uzależniona od terminu. W wakacje zgłasza się zdecydowanie więcej osób. Osoby które wykażą się na stażu wiedzą i zaangażowaniem, są brane pod uwagę jako pierwsze w sytuacji gdy w firmie są wolne etaty. CV kandydatów na staż można przesyłać na adres mailowy kariera@neuroidea.pl

Zainteresowany 2016-03-23 20:39:41
Witam, widziałem niedawno nowe ogłoszenie rekrutacyjne, czy rekrutacja jest nadal otwarta? Byłbym zainteresowany stanowiskiem młodszego badacza.
Fajnie, że nareszcie ktoś podchodzi poważnie do tego serwisu i sam prezes się wypowiada, bardzo szanuje takie klimaty.
Neuroidea 2016-03-30 14:57:09 [pracodawca]
Bardzo dziękuję, za zainteresowanie pracą w firmie Neuroidea. Niestety w obecnej chwili zakończyliśmy proces rekrutacji pracowników na stanowiska młodszego badacza. Proszę śledzić informacje na goworku, w przypadku kolejnego naboru mamy zamiar umieścić ogłoszenie również na tym portalu.

ted 2016-05-18 15:13:17
JA to chciałbym się dowiedzieć czy warto wysyłać CV do tej firmy.
Kłopot 2016-09-12 23:16:30
No tak, praca jest, ludzie pracują, dlatego ja się dziwię, że ktoś może w jakikolwiek sposób narzekać, wiadomo przecież, że są też ludzie bez pracy i mają zdecydowanie gorzej, mniej zabawniej niż wszyscy bez pracy
Zostaw swoją opinię o Neuroidea - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neuroidea