ToTu Druk

Katowice

Opinie o ToTu Druk

pracownik (były) 2009-09-01 20:27:29
Na początku bardzo sympatycznie - później coraz mniej sympatycznie. Trudna współpraca z szefowymi, dla których zawsze pracuje się za mało, za wolno i bez efektu. Moja najgorsza praca - nie polecam.
byly pracownik 2009-09-14 15:59:58
Niestety podzielam zdanie poprzednika
Na poczatku bardzo milo - stala strategia pierwsze 3 tygodnie - pozniej atmosfera robila sie coraz bardziej nieznosna.
Pracodawca nie szanuje swoich pracownikow ani ich pracy, oczekuje poświeceń a sam nie wywiązuje sie ze swoich zobowiązań.
Kontrahent 2012-06-24 10:39:49
Nie wiem jak z pracownikami ale jeśli firma podobnie podchodzi jak do płatności za zamówiony towar to bardzo mi przykro jeśli chodzi o pracujące tam osoby
Anty Totu 2013-07-10 00:45:56
Podzielam opinię poprzedników.
Dodam że firma nie płaci składek zus.
KK 2016-04-25 20:10:35
Nie płacili, zadłużali spółkę, potem zmieniali się funkcjami kierowniczymi i zakładali nową. Całość "majątku" firmy przepisana została na inną, jednosobową, działającą i opłacającą swoje składki. Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to niestety prawda. Pracownicy dowiadują się przypadkiem o braku składek, często dopiero jak się z firmą pożegnają. Do ZUS wysyłana jest informacja o wysokości składki a co za tym idzie pracownik ma normalny dostęp do świadczeń lekarskich bez informacji, że jego składki poszły na wycieczki, nowe ajfony czy też inne niezbędne do życia uciechy właścicieli. Firma nigdy nie podpisuje umów na pełną stawkę, wszystko pod stołem... można tak wymieniać bez końca... Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy, perfidia do potęgi!
Zostaw swoją opinię o ToTu Druk - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ToTu Druk