Opinie o Totu Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Totu Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Totu Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totu Sp. z o.o. w Katowice

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia jako Sprzedawca w mieście Darłowo. Chcę zarabiać 4200 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

AA Nowy wpis

Właściciel konkretny, nie zgodze się z poprzednimi wpisami, pensja stała plus czasami premia za naprawdę dobra robote, Na bieżąco odprowadzane składki zus. Pozdrawiam

Justyna Nowy wpis

Serio potrącają tutaj z pensji, czy gość co to napisał trochę podkoloryzował? Widzę, że podobno zadłużali kiedyś spółkę, przestali czy wciąż to trwało? Jaki jest teraz tego efekt?

Teresa Nowy wpis

„Nie płacili” to chyba jedyne co stałe tutaj w zatrudnieniu w tej firmie prawie każdy z was o tym pisze i się nie dziwie bo to skandal. Czy już się poprawili czy nadal to ciągną?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Praca tylko w weekendy w firmie Totu Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

@Były za co te potrącenia?

Czy można w ToTu Druk liczyć na jakieś dodatki?

Były

Raczej potrącenia z pensji.

Podzielam opinie jakie tu już zostały wystawione. ToTuDruk, ToTu, ToTuDrukExpress, teraz Spawa to przystawki do oszustw względem pracowników i dostawców. Firma nie dość, że nie płaci składem ZUS to jeszcze kupuje towar wiedząc, że za niego nie zapłaci lub zapłaci po wielu miesiącach.

KK

Nie płacili, zadłużali spółkę, potem zmieniali się funkcjami kierowniczymi i zakładali nową. Całość "majątku" firmy przepisana została na inną, jednosobową, działającą i opłacającą swoje składki. Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to niestety prawda. Pracownicy dowiadują się przypadkiem o braku składek, często dopiero jak się z firmą pożegnają. Do ZUS wysyłana jest informacja o wysokości składki a co za tym idzie pracownik ma normalny dostęp do świadczeń lekarskich bez informacji, że jego składki poszły na wycieczki, nowe ajfony czy też inne niezbędne do życia uciechy właścicieli. Firma nigdy nie podpisuje umów na pełną stawkę, wszystko pod stołem... można tak wymieniać bez końca... Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy, perfidia do potęgi!

Anty Totu

Podzielam opinię poprzedników. Dodam że firma nie płaci składek zus.

Kontrahent

Nie wiem jak z pracownikami ale jeśli firma podobnie podchodzi jak do płatności za zamówiony towar to bardzo mi przykro jeśli chodzi o pracujące tam osoby

byly pracownik

Niestety podzielam zdanie poprzednika Na poczatku bardzo milo - stala strategia pierwsze 3 tygodnie - pozniej atmosfera robila sie coraz bardziej nieznosna. Pracodawca nie szanuje swoich pracownikow ani ich pracy, oczekuje poświeceń a sam nie wywiązuje sie ze swoich zobowiązań.

pracownik (były)

Na początku bardzo sympatycznie - później coraz mniej sympatycznie. Trudna współpraca z szefowymi, dla których zawsze pracuje się za mało, za wolno i bez efektu. Moja najgorsza praca - nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Totu Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Totu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Totu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totu Sp. z o.o.?

Totu Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kijowska 16
    40-753 Katowice