Opinie o Adatto w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Adatto. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Adatto o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adatto w Katowice

zawsze_eda Nowy wpis

jako klient jestem zniesmaczony nie polecam tej firmy po prostu (usunięte przez administratora)

Jarosław Nowy wpis

Coś mało tu opinii od pracowników dlaczego? Jest wpis sprzed trzech lat o tym, że przyjemnie się tam pracowało. A ekipa w pracy była konkretna, uczciwa i przyjacielska. Nadal można na to liczyć w Adatto? Na jaki obecnie zarobek można tam liczyć?

Arkadiusz Nowy wpis

Witam. Po powrocie z Londka szukam nowych wyzwań zawodowych, dlatego prześwietlam oceny firm. Mam nadzieję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Katowic. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Adatto? Czy dobrze płacą? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Pozdrawiam Arkadiusz

Robert Nowy wpis

Szanowna Pani Maju. Zainteresowała mnie Państwa dyskusja i czuję chęć sprostowania kilku informacji. Firma Dynapac, o której Pani wspomniała korzysta z systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Aneta

Faktycznie nie ma szacunku dla pracowników ? Jakieś przykłady?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adatto? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
śliwek

Kompletny brak kompetencji i szacunku i do pracowników i do klientów. Przedstawicieli handlowych stale nie ma i zamówienia trzeba odbierać od innych pracowników firmy, którzy często nie mają pojęcia o co chodzi. Do niektórych się dodzwonić graniczy z cudem. Nie wspominając już o błędach w wydrukach. Nie polecam.

Jak wyglada proces rekrutacji w firmie?

patton

Pracowałem tam 2 lata i zdecydowanie mogę polecić firmę, przyjemnie się tam pracowało. Konkretna, uczciwa i przyjacielska ekipa.

@jh nikt Cie nie odpowiedział, czy w takim wypadku sam chciałeś znaleźć odpowiedź na swoje pytane i spróbowałeś się zatrudnić w Adatto? Jeżeli tak to chętnie dowiem się odpowiedzi na to pytanie.

jh

@Alf masz w zupełności rację. A czemu właściwie trzeba być sprytnym żeby tam pracować, jakie sa zadania?

Alf

Stabilna firma. Wypłata zawsze na czas ale jak nie masz efektów to nie zarobisz. Musisz być bardzo zaradnym i sprytnym żeby móc tam pracować. Nie każdy podołał, stąd takie opinie. Czasem lepiej jest się poprostu przyznać że się nie dało rady niż obsmarowywać pracodawcę na forach internetowych. Są tam tacy którzy pracują od lat. I dają radę.

Gregor

Ja rowniez nie polecam tej firmy

!!!

Cwaniactwo na najwyższym poziome nie polecam

anon

NIE POLECAM!!!!!

mn

trzymajcie się od nich z daleka taka dobra rada

mige

kombinatorzy i cwaniaki

piesek leszek

Praca za płacę minimalną. Na rozmowie duże obietnice, niestety w praniu wygląda to zupełnie inaczej. Właściciel chce, aby najlepiej pracować na pół etatu, gdyż pracownik nie zarabia na siebie - wiec chce mieć jak najmniejszą \"stratę\". Stanowczo nie polecam pracować dla tej firmy.

jerry

nie polecam tej firmy!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Adatto - Katowice

• Jak się pracuje w Adatto?

Zobacz opinie na temat firmy Adatto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Adatto
1.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Klimczoka 4
    40-857 Katowice