Wilk studio

Kraków

Opinie o Wilk studio

anonim 2011-08-11 13:01:53
Jako zleceniodawca mogę się wypowiedzieć. Jeśli ktoś szuka profesjonalnego studia to niestety omijać szerokim łukiem. Studio sprawia wrażenie jakby siedzieli tam ludzie którzy właśnie co przesiedli się z corela na pakiet adobe czy qraka. Nieznajomość skomplikowanych zagadnień poligraficznych oraz przekonanie o własnej wręcz \"boskości\". Nie polecam kontaktów z firmą.
ktoś 2013-05-28 16:54:17
Ja również nie mam dobrej opinii o Wilk studio. Przerost formy nad treścią. Kompletnie nie znają się na przygotowaniu do druku. Ich projekty nadają się do weba, ale nie do druku. Podobno często mają rotację pracowników (czytaj stażystów), więc pewnie dlatego kiepsko sobie radzą z trudnymi kwestiami poligraficznymi.
radom 2013-06-03 14:33:08
Jako potencjalny zleceniodawca postanowiłem ich sprawdzić. Okazuje się, że firma szuka najtańszych podwykonawców za śmieszne pieniądze. To daje do myślenia. Pozdrawiam wszystkich potencjalnych zleceniodawców. Pozostańmy czujni.
gagak 2016-05-04 08:28:54
Mają wiele udanych kampanii na koncie np. ostatnio kolorowe wódki wyborowe, nie wierze, że się nie znają jak piszą niektórzy
Zostaw swoją opinię o Wilk studio - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilk studio