JTC S.A.

Będzin

Opinie o JTC S.A.

f p 2013-11-03 17:09:59
brak lacznosci prywatnej z firmom z serwerem dla pracownika
Lechu 2016-03-01 18:50:22
"pracy w Poznaniu to nie brakuje tylko tak naparwde to ta firma daję najlepsze warunki jako instalator elektryczny lub teletechniczny, bo mało jest osób kompetenetnych."
A o jakiej firmie jest mowa???????? Bo jeśli chodzi o JTC S.A z Będzina to zupełnie inna sprawa i raczej kiepska firma pod względem płacowym. Brak najmniejszych podwyżek od kilku lat , brak dobrej organizacji pracy i specjalizacji w działalności. Łapią wszystko co sie prezesowi opłaca choć by "malowanie krawężników". Wiem bo pracowałem dość długo a nawet chyba zbyt długo jak czas pokazał. Nie polecam.
janek 2016-04-23 13:54:52
Projektowanie, dostawy oraz montaż i serwis systemów automatyki dla przemysłu to główne ich obszary działania i wydaje mi się, ze teraz bardzo na plus to wszytsko wygląda jak dla mnie, bo oferują też umowy o prace u nich co jest stabiliazają już.
były Pracownik 2016-10-26 15:23:10
Równia pochyła. Brak pomysłu Nowego Zarządu na prowadzenie interesu. Brak kompetencji, cwaniactwo, zero kontaktu z rzeczywistością.... Zatrzymali się w latach 90-tych.

Obecnie nie polecam...kilka lat temu była zupełnie inna sytuacja.
były Pracownik 2016-10-26 15:26:33
Umowa o pracę to w obecnych czasach dla osoby z doświadczeniem to żaden rarytas.
Umowa umową a i tak nie będzie na niej kwota, którą negocjowałeś na rozmowie .... Premię tez Ci obetną przy najbliższej okazji , albo zamiast premii będą łaskawi wypłacić Ci nadgodziny, które wypracujesz....
Zostaw swoją opinię o JTC S.A. - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JTC S.A.