Polinwest

Opinie o Polinwest

###

a u nas to my płacimy za skradzione nam sprzęty!

Stanisław L.

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

:)))

Ludziom po studiach wydaje sie że sa mądrzy, no i maja racje tylko sie im wydaje :)))

milenium

no tak, a u nas ich pilnować nie trzeba :) jassne.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Polinwest spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
bożebożebożenka

oh, jaki te wiersze są mądre... napisz coś mądrego sama, ale bez byków "z tond" "bul" i tym podobne... ;]

Wujek dobra rada

Dobrze, że nasi politycy przynajmniej w nocy śpią, bo gdyby nie spali to już by tu nic nie było, wszystko by rozkradli.

:D

ailataN weź się do roboty.Tylko siedzisz ,siedzisz a kaska leci..i to nie zła 1500 proponuje BIEDRONKA ale tam si (usunięte przez administratora) ale i tak mniej niz tu.

do Natalii

Tak, jedna wypłata ale roboty z tego co wiem nie ma za wiele a wypłaty są niezłe więc nie wiem po co kogoś zniechęcać. Pani Elżbieto proszę złożyć CV i się przekonać na rozmowie. Pozdrawiam

prawica

Ogórek na prezydenta!!!

dziunia

Weźcie si (usunięte przez administratora) wszyscy do roboty.A jak nie to robota w Biedronce na ksie za 1200.CZEKA.Haaa ciekawe ,po jakim czasie dacie tam wypowiedzenie.Bo tu jednak źle i tęsknie za POLINWEST.Albo dacie L4 ,bo kręgosłup będzie bolał i całe plecki.UUUUUUU.Biedne dziewczynki każe im się przychodzić do pracy.Jaki ten system jest (usunięte przez administratora) br /> ROPĘDŹ SIĘ I JEBNIJ O MUR.

on

Godzina normalna, jak się pracuje to się już o tej porze nie śpi. Ty widać nie pracujesz albo zaraz po przyjściu do pracy na 14 zasiadasz do kompa i gooooowork jupiii... Może skontrolujemy historię przeglądarek na punktach? Nic wam nie da wyczyszczenie bo wszystko można odzyskać. "Ona" weź się dziewczyno do roboty.

ona

spać nie możecie? ale Wam się nudzi

Dlaczego słowa (usunięte przez administratora) są ocenzurowane? Metafor nie można używać??? Rozumiem przekleństwa ale to przesada. Co z naszą wolnością słowa? Proszę Administratora o odpowiedź!

,,,,,,,

hej ..może się zastanówmy nad jednym jeszcze z dwa tygodnie temu byłyśmy tak zgrane , nie pozwólmy się sprowokować obecnym wydarzeniom jest dobrze ..to nie (usunięte przez administratora) dalej róbmy to za co się zabrałyśmy.pomagajmy sobie dziewczyny bo To my jesteśmy dla szefa nie On dla nas ... zakończmy te wpisy plisssss:)

Stanisław Lem

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

wiosenka

no bÓl głowy to mam jak czytam Twoj bardzo merytoryczny post :) Ja nie mówię, że w pierwszej kolejności dostać urlop, ale w ogóle chyba się należy prawda? Jeśli nie w miesiącach czerwiec-wrzesień z racji małego stażu to np kwiecień/ październik!? Alee niee, bo po co. Jakoś u mnie w firmie nie ma z tym problemu. Osoby pracujące powyżej rok mają prawo do urlopu w miesiącach obleganych reszta w tych mniej ale mamy prawo do odpoczynku. Aa pamiętać nie muszę :) Moja znajoma jakiś czas temu była u Was zainteresowana pracą i niedawno się spotkałyśmy, nie muszę chyba mówić, jaką miała o was opinię. do ona chętna- idz popracuj dowiesz się jaka to firma miodem i mlekiem płynąca :)

ona chętna

Czy ktoś może w końcu napisać jakiś konkret o pracy w lombardzie i zakładach bukmacherskich Milenium? W jakich godzinach się pracuje? 24h? i co z tymi kierowniczkami? czepiają się? na co trzeba uważać? ile kasy można wyciągnąć?

kierowniczka

wiosenko - cała firma życzy Ci satysfakcjonującej, inspirującej kariery i samorealizacji, spełnienia marzeń również tych urlopowych, widzę jednak, że nadal o nas skarbie pamiętasz, najwidoczniej czegoś w nowym miejscu Ci brakuje. Doceniamy, że przez chwilę u nas pracowałaś, życzymy dalszej koncentracji na sobie, bo czasami chyba przynajmniej na szkoleniu nie byłaś sobą. Jeśli zaczynasz pracę i dziwisz się, że urlopy otrzymują w pierwszej kolejności osoby z dłuższym stażem, to głęboko ubolewam w twojej percepcji postrzegania rzeczywistości. Jakie masz jeszcze bule głowy? a wypłata w gotówce. Nooooo, masz rację. To kpina! najlepiej by było, by kasa była przelewem wysyłana na facebooka. Co tam jeszcze z tych bolączek zostało? a złe traktowanie przez kierowniczki. Możesz skarbie ten temacik trochę rozwinąć, czy tylko tak pie...sz trzy po trzy... Co tam jeszcze strasznego spotkało? - nie sprzyjająca atmosfera pracy - naprawdę, w którym skarbie miejscu? podaj konkrety? - nerwówka - podaj konkrety? no i pochwal się nam gdzie pracujesz, gdzie nie trzeba pracować, można się opierdalać i cała firma kręci się wokół nowego pracownika buchachaaaaa Wiem, już wiem, to taśma produkcyjna w zakładach mięsnych...

k.

Chciałabym dołożyć swój głos. Jestem obecnym pracownikiem. Pracuję w tej firmie już ponad 4 lata i nadal zamierzam...))) 4 lata lata to przyznacie już niezły staż a jest w firmie parę osób związanych z nią znacznie dłużej ode mnie... , Powiem krótko każdy kto poważnie traktuje swoje obowiązki lubi pracę i ludzi znajdzie tu swoje miejsce zaręczam :))) Życzę wszystkim byłym, aby umieli czerpać z doświadczenia, które zdobywają i na tym się skupili i wystrzegali się oczerniania innych

zła

Płace są w porządku tylko z resztą gorzej. Są równi i równiejsi. Daj wypowiedzenie a zaraz znajdzie się urlop. Taka właśnie jest "poprawa" atmosfery...

Zostaw merytoryczną opinię o Polinwest - Gliwice

• Jak się pracuje w Polinwest?

Zobacz opinie na temat firmy Polinwest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polinwest?

Polinwest