Polinwest

Opinie o Polinwest

Weronika

@Pani P, rozumiem, że twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w firmie Polinwest i kontaktów między pracownikami. Dlaczego według Ciebie przełożony dopuszcza takie zachowania? Czy taka sytuacja trwała od początku twojego zatrudnienia w tej firmie? Czy widzisz jakieś rozwiązanie lub może starałaś się coś zmienić w tej kwestii?

Weronika

@Dobre sobie, Twoja opinia opiera się wyłącznie na hasłach. Czy możesz przytoczyć jakąś sytuację, która by potwierdzała Twoją negatywną opinię o firmie Polinwest? Dlaczego negatywnie oceniasz tego pracodawcę? Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy.

Waldi

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Weronika

@No prosze was ....., Obrażanie innych osób na forum jest niezgodne z regulaminem. Taki obraźliwy post może zostać usunięty. Proszę Cię o rozsądniejszy dobór słów. Rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią wcześniejszego użytkownika. Czy możesz, więc napisać coś więcej na temat atmosfery między pracownikami? Czy w firmie Polinwest pracownicy się wzajemnie wspierają?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Polinwest spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Weronika

@Byłam Bardzo dobrze, że już zostało to zgłoszone. Pamiętaj, aby na bieżąco informować na o tej sytuacji. Czy ktoś z Was chciałby jeszcze wypowiedzieć się na temat pracy w firmie Polinwest? Jeśli posiadacie jakieś aktualne informacje o tym pracodawcy, to proszę, abyście się z nami nimi podzielili.

Weronika

@Tragedia Dziękuję Ci za Twoją opinię o Polinwest. Myślę, że z pewności posłuży ona innym użytkownikom forum, a szczególnie tym najbardziej zainteresowanym tą firmą. Piszesz, iż po pewnym czasie pracodawca zaczyna zastraszać swoich pracowników. To bardzo poważne zarzuty - czy wobec tego ktoś to już zgłosił jakimś nadrzędnym instancjom?

Weronika

@Byłam, niepolecam Serdecznie Ci dziękuję za to, że zechciałeś podzielić się z nami swoją merytoryczną oceną firmy Polinwest. Jestem pewna, że okaże się ona przydatna osobom, które chcą tam aplikować. Nadmieniasz, że firma w wielu kwestiach łamie prawo - a czy zgłosiłeś to odpowiednim instancjom? Jak długo byłeś pracownikiem tej firmy, i na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? @Obecny pracownik Pracujesz już może w Polinwest? Co możesz nam powiedzieć o warunkach pracy tam panujących? Zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii. @Byłam Może zatem rozwinąłbyś swoją wypowiedź? Bo ta jest dosyć lakoniczna i nic nie mówi innym użytkownikom forum. Co sądzisz o tym pracodawcy?

Obecny pracownik

Słyszałem , że firma jest dobrym pracodawcą!

Weronika

@Byłam, niepolecam Twój nick wskazuje, że nie jesteś już pracownikiem firmy Polinwest, natomiast z wypowiedzi wynika jakbyś w dalszym ciągu nim była. Czy możesz napisać jak wygląda rekrutacja do tej firmy? Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

Feliks

Czy coś dzieje się w firmie? Miałem nadzieję na jakieś wskazówki a tu cisza.

Byłam, niepolecam
@Feliks

O jakie fskazowki Ci chodzi? Nie wystarczą Ci opinie które są nic się jie zmieniło i nie zmieni..

Paulina

Słyszałam, że Polinwest to dobra firma. Czy jest tak dobrze i nie chce się pisać?

Weronika

@. na forum nie można obrażać innych osób. Polecam do zapoznania się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem opinii. Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii i informacji o firmie Polinwest na forum.

AmialamNadziejeee

Co ja paczę ... nic się nie zmieniło.

XDDDD

Powiem tak , czarno włosa księżniczka z Sośnicy odpierdala taka wieś, że rzygać się chce. Obsługa fatalna - dno i wodorosty, po prostu psy dupami szczekają. Sama zainteresowana powinna udać się do specjalisty z dziedziny psychiatrii , gdyż biega po mieście i mówi , że jest kierowniczką .

Była
@XDDDD

Bo zal jej tylek sciska, ze pracuje tyle lat, a zostala kierowniczka, ale samozwańczą :P

Była

Ci ktorzy nie wierza w to co sie tam dzieje niech przeczytaja komentarze od poczatku... gdyby firma byla ok myslicie ze od tylu lat tyle osob pisaloby te wszystkie niepochlebne opinie ...... ?

Weronika

Prośba o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Polinwest. Przypominamy, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Powyższa dyskusja nieco odbiega od pożądanego tematu.

Weronika

@jak żyć. w komentarzu piszesz, że w Polinwest można spotkać się z brakiem szacunku do człowieka. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja?

Obecna

Pieniądze zawsze na czas i tyle ile sie nalezy a z wolnym no cóż robią co mogą żeby było, zastępują nas koleżanki z dwuzmianowych w miarę możliwości oczywiście a nad dłuższym wolnym pracują i przyjmują nowe osoby

jestem

Z tego co sie orientuję na rynku pracy to nie tylko u nas jest problem z zatrudnieniem. Ludzie chcą pracować na czarno, albo za zbyt dużą kase bo nie opłaca im sie z domu wychodzić, gdyż mają 500+ Następny punkt to taki iż szukaja łatwej pracy, żeby się nie narobić a zarobić. A prawda jest taka że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Ciekawektotopisze

Jasne, to skoro nie brakuje u Was chętnych do pracy, to dlaczego na pszczyńskiej ogłoszenie i pracę wisiało kilka miesięcy ha ha ha

jestem
@Ciekawektotopisze

Ogłoszenia wiszą i nadal będą wisieć, właśnie dlatego ze większość chętnych do pracy szuka zaczepienia gdzie by mogła posiadzieć i jeszce jej za to zapłacą, albo okazuje się że klienci na Was narzekają i punkt leci na łeb i szyje, no chyba z niczego to sie nie bierze. Potrzebujemy więcej dobrych pracownikow, właśnie chociażby po to by nie było problemów z wolnym itp. Ale Ty chyba tego nie rozumiesz. Właśnie dołączają do naszego grona trzy fajne osoby i nadal jesteśmy chętni do przyjęcia zaradnych, pracowitych, odpowiedzialnych osób. A ciekawość to pierwszy stopień do piekła :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polinwest - Gliwice

• Jak się pracuje w Polinwest?

Zobacz opinie na temat firmy Polinwest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polinwest?

Polinwest