Gallup Polska, Vattenfall

Ruda Śląska

Opinie o Gallup Polska, Vattenfall

pracownicy 2013-11-03 11:08:24
(usunięte przez administratora) POZYTYW - praca na projekcie Tauron: Czy ktoś zastanawiał się nad plusami pracy? Nie! Najłatwiej jest wytykać błędy, ale niestety bez tego się nie obejdzie. Mimo to znajdzie się klika zalet. Praca w zgranym zespole, miła atmosfera, nawiązanie wielu wartościowych znajomości. Zajęcie w ciepłym pomieszczeniu, na wygodnym fotelu z własnym kątem. Wzbogacenie swojego zasobu słów przy rozmowach telefonicznych z klientem, wypracowanie cierpliwości i wyrozumiałości, brak ofertowania – klient sam do nas dzwoni z problemem, wolne weekendy ,brak narzucenia wieku do wykonywanej pracy, płaca w terminie. Są tu osoby, które maja w sobie dużo dobrej energii i chcą nią zarażać innych, zawsze się uśmiechają nawet kiedy jest źle . Nawet liderki, które mają po przeszło 20 lat starają się zmienić nastawienie do nas, choć nie zawsze im to wychodzi.
Wydawałoby się, że nie ma dobrych stron na tym projekcie co nie, a jednak?
NEGATYW – wprowadzenie rygoru pod kątem zakazu rozwiązywania krzyżówek, czytania książek podczas oczekiwania na połączenie klienta, w jakim celu? Praca po 9 godzin przez wiele tygodni bez możliwości premiowania dodatkowej godziny pracy – chociażby do zachęty. Nie przemyślane układanie grafiku pracy. Brak coaching przez wiele miesięcy, przez które możemy zdobyć dodatkową premię, obsuwa nawet 5 miesięcy. Niesprawiedliwe traktowanie, co poniektórych osób w stosunku premiowania. Brak sensownego umotywowania nas do pracy, konkurs „świnka” co nam dał? Brak docenienia zaangażowania i poświęcenia w pracy naszych konsultantów i nie tylko, podcinanie im skrzydeł do awansu. Traktowanie pewnych osób jak pomiotło, bądź brak zauważenia błędów i oschłość w wykonywanej pracy przez pewną osobę. Wrzucenie do boksu uwag informacji na temat pracy, zastrzeżeń, zmian, procedur, opinii o trenerach, PM, TL, jest dla nas obawą, z powodu braku reakcji nawet, gdy kwestię się poruszy oraz big brother, które wszystko monitoruje – po co? Brak informacji jakie kryteria trzeba spełnić by otrzymać umowę o pracę i rozmów, byśmy mogli coś poprawić w swojej pracy.
Odpowiednie osoby powinny się zastanowić nad tym i coś zmienić. Nie tylko gadać i kontrolować. Samo się nie zrobi nic !
Zostaw swoją opinię o Gallup Polska, Vattenfall - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gallup Polska, Vattenfall