logo PwC Service Delivery Center

PwC Service Delivery Center

Katowice

Opinie o PwC Service Delivery Center

anonim 2015-10-02 17:24
Bardzo dobry pracodawca (pracuje tam ponad 4 lata). Pensja zawsze na czas i swietna atmosfera za przyzwoite pieniadze
kris 2015-10-13 19:49
jakich pytan mozna sie spodziewac na rozmowie telefonicznej na spacjaliste procesu?
max 2016-05-05 21:52
W tej firmie jest wiele problemów, takich jak np cigłe nadgodziny i siedzenie do późnych godzin.
aj_glupota 2016-07-22 14:46
nie ma dobrych zarobkow ani premii tym bardziej :)
fgth 2016-07-29 17:38
zalezy wszystko od tego kto i co uwaza za duze zarobki dla ciebie moze to nie byc duzo ale dla innych moze to byc wystraczajaco to zalezy na co chce sie przeznaczyc zarobione pieniadze..tak w gole to widze ze w firmie potrzebuja ludz ze znajomoscia jezykow obcych
das 2017-01-09 11:21
patologia... niskie zarobki, stres, presja, w moim przypadku utrata zdrowia przez to cale smieszne pwc...
Managerowie nie szanujacy konsulatantow, wymuszajacy na nich olbrzymie ilosci nadgodzin. Praca w sezonie po 12h
Hanna 2017-03-31 14:55
A jakie dostrzegliście pozytywne strony pracując w PwC Service Delivery Center?
Zostaw swoją opinię o PwC Service Delivery Center - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PwC Service Delivery Center